trawa

Autor Wątek: Moderacja  (Przeczytany 208876 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JJ

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #735 dnia: Czerwiec 14, 2006, 04:26:45 pm »
Cytat: "Malal_zbanowany"
Czyli jak rozumiem to ze miales zatwardzenie intelektualne co spowodowalo kasacje tematu zas moderatura zastepuje ci zdobycie bieguna polnocnego jako sposob walki z frustracja zyciowa to wszystko jest okej? ;)



Tomku, kiedy wreszcie nastąpi ten atak rozumu?
Ty nie rozumiesz, że takimi postami robisz z nas, którzy Cię NIE banujemy - idiotów?
Czy też sprawia ci to przyjemność?

< Slanesh >

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #736 dnia: Czerwiec 14, 2006, 04:32:35 pm »
IMO obie strony mają trochę racji. Ale dało by się to załatwić w inny sposób. Malal mogłeś najpierw pogadać z blessem że chcesz założyć taki temat kulturalny i żeby dał mu szansę. A nie pisać że wara mu do niego i że ma okres. Poza tym posty które obecnie pisze Malal też nie prowadzą do pokoju. Czy Twoja duma nie może znieść braku przeprosin Blessa ? Czy bez tego nie skończy się ta dyskusja ? Nie możesz obejść się bez tego. Nie tylko Ty jesteś pokrzywdzony, postaw się w sytuacji Blessa. Nie możecie porozmawiać przy browarze i wyjaśnić sobie tego ? Przecież poszło o głupote a nawet jeśli było to poważne to i tak reakcja obu stron i cały ten szum śa nieadekwatne do sytuacji.

Offline Malal_zbanowany

Moderacja
« Odpowiedź #737 dnia: Czerwiec 14, 2006, 04:34:24 pm »
Drogi Jacku czyli jednak moj post nie rozni sie zasadniczo niczym od postu Mariosa a moderator Bless nie widzi w nim nic zlego. Kara w postaci bana na konto Malal jest nadal w mocy a takze na IP z ktorego tamto konto korzystalo...Chyba ze chcesz mi wmowic ze Ban jest na uzytkonika jako osobe fizyczna i w ten sposob lamie regulamin Gildii

EDIT

Chyba sobie nie wyobrazasz ze uzytkownik forum ma za kazdym razem pytac moderatora czy moze zalozyc temat?
2 czerwca zostalem zbanowany przez  moderatora Blessa......Powod? Bo mu sie temat zgodny z regulaminem nie podobal..Do tej pory nie przyznal sie do bledu

Buszmen jest z Poznania? zawsze to wiedzialem^^

Offline Supeł

Moderacja
« Odpowiedź #738 dnia: Czerwiec 14, 2006, 04:34:51 pm »
Cytat: "< Slanesh >"
IMO obie strony mają trochę racji. Ale dało by się to załatwić w inny sposób. Malal mogłeś najpierw pogadać z blessem że chcesz założyć taki temat kulturalny i żeby dał mu szansę. A nie pisać że wara mu do niego i że ma okres. Poza tym posty które obecnie pisze Malal też nie prowadzą do pokoju. Czy Twoja duma nie może znieść braku przeprosin Blessa ? Czy bez tego nie skończy się ta dyskusja ? Nie możesz obejść się bez tego. Nie tylko Ty jesteś pokrzywdzony, postaw się w sytuacji Blessa. Nie możecie porozmawiać przy browarze i wyjaśnić sobie tego ? Przecież poszło o głupote a nawet jeśli było to poważne to i tak reakcja obu stron i cały ten szum śa nieadekwatne do sytuacji.


ładnie, madrze powiedziane

JJ

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #739 dnia: Czerwiec 14, 2006, 04:47:03 pm »
Tomku - nic ci nie zamierzam wmawiać, ani nic tak dziwnego nie uważam.
Natomiast jeśli uważasz, że zbanowanie użytkownika "M" polega na tym, że nazajutrz pojawia się  na forum użytkownik "M_zbanowany" i wszystko jest OK- mylisz się.

Offline Malal_zbanowany

Moderacja
« Odpowiedź #740 dnia: Czerwiec 14, 2006, 04:55:04 pm »
Dziwne dla mnie zawsze forma kary za przewinienia na forum bylo zablokowanie konta.To ze dodatkowo blokujecie IP to wasza sprawa.
To jest wlasnie paradoks zwiazany z forami publicznymi.
2 czerwca zostalem zbanowany przez  moderatora Blessa......Powod? Bo mu sie temat zgodny z regulaminem nie podobal..Do tej pory nie przyznal sie do bledu

Buszmen jest z Poznania? zawsze to wiedzialem^^

Offline bless

Moderacja
« Odpowiedź #741 dnia: Czerwiec 14, 2006, 04:56:09 pm »
Cytat: "Malal_zbanowany"
Kara w postaci bana na konto Malal jest nadal w mocy a takze na IP z ktorego tamto konto korzystalo...Chyba ze chcesz mi wmowic ze Ban jest na uzytkonika jako osobe fizyczna i w ten sposob lamie regulamin Gildii


A jednak robisz z nas idiotow... Bo chyba samo "konto" nie napisalo tych tematow i postow, za ktore zostales zbanowany? Pisal je Malal, czy jak kto woli - Tomasz Hądzlik. Ban jest swego rodzaju symbolem. Oznacza mniej wiecej cos takiego: "Masz zakaz wstepu, bo nie potrafisz dostosowac sie do regul panujacych na forum, oraz olewasz upomnienia osob, ktore zostaly wyznaczone do pilnowania na nim porzadku. Nie chcemy cie tutaj. Przynajmniej do czasu, do kiedy nie zmienisz swego postepowania."
Ban nie jest, jak widac po twojej obecnej aktywnosci, zadna fizyczna przeszkoda w udzielaniu sie na forum. Tyle, ze czlowiek z klasa zrozumialby aluzje i nie wracal "tylnym wyjsciem". Mowie o tym, bo duzo wspominales o honorze i dumie....
img]http://i12.photobucket.com/albums/a235/blessio/bykomstop.gif[/img]

"Więc gdy się zdarzy chłopcom
Rasę napotkać obcą
Armatnie mięso zmienią
w krwisty befsztyk
Tak jest !"

Offline Malal_zbanowany

Moderacja
« Odpowiedź #742 dnia: Czerwiec 14, 2006, 05:01:22 pm »
Nieno oczywiscie lepiej by bylo jakbym sie zarejestrowal jako pan xxx i tylko wtajemniczone osoby by wiedzialy co i jak, a ogol widzial jak po raz kolejny mod sie pomylil ale uzytkownik zostal zbanowany.
Pozatym ja teraz moze jest tutaj jako przedstawiciel jakiejs instytucji albo spolki z.o.o :lol: Ty popelniles blad i nadal jestes modem.Ja dostalem bana i dopiero popelnil przestepstwo..Masz zapewne 6 zmysl....

EDIT
Ty tez duzo mowisz o honorze i dumie wiec przyznalbys sie ze popelniles blad?
2 czerwca zostalem zbanowany przez  moderatora Blessa......Powod? Bo mu sie temat zgodny z regulaminem nie podobal..Do tej pory nie przyznal sie do bledu

Buszmen jest z Poznania? zawsze to wiedzialem^^

Offline Marios

Moderacja
« Odpowiedź #743 dnia: Czerwiec 14, 2006, 05:02:47 pm »
Cytat: "Malal_zbawiciel"

...moj post nie rozni sie zasadniczo niczym od postu Mariosa...

No nie wytrzymam, teraz pisze jeszcze, że piszemy to samo... :roll: .
On nie robi z nas idiotów..., raczej ślepców.
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline bless

Moderacja
« Odpowiedź #744 dnia: Czerwiec 14, 2006, 05:08:03 pm »
Roznica jest taka, ze poprawnosc twoich dzialan na forum oceniam ja, jako moderator. Twoje zachowanie ocenilem negatywnie i cie za to ukaralem. Natomiast za moje dzialania rozlicza mnie administrator. Z tego co wiem, zlozyles juz odwolanie. Ja przedstawilem administratorowi opis wydarzen z mojego punktu widzenia. Jesli sie mylilem w ocenie Twojego postepowania, na pewno zostaniesz odbanowany a ja upomniany. Jesli jednak ja mam racje - twoj ban zostanie podtrzymany.

Mozesz uwazac, ze nie mam racji. Twoje swiete prawo. Ale poki co, jestes winny zaklocania porzadku na forum, bo tak orzekli moderatorzy. I ta sytuacja jest prawdziwa do momentu, w ktorym administrator, jako instancja nadrzedna wobec moderatora, nie uznalby cie za niewinnego.
img]http://i12.photobucket.com/albums/a235/blessio/bykomstop.gif[/img]

"Więc gdy się zdarzy chłopcom
Rasę napotkać obcą
Armatnie mięso zmienią
w krwisty befsztyk
Tak jest !"

JJ

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #745 dnia: Czerwiec 14, 2006, 05:12:15 pm »
Cytat: "Malal_zbanowany"
EDIT
Ty tez duzo mowisz o honorze i dumie wiec przyznalbys sie ze popelniles blad?



Przyznam się.
Popełniłem błąd.
Nie zbanowałem użytkownika "Malal_zbanowany" i prosiłem kolegów by tego nie robili.
Liczyłem na zwycięstwo rozumu.
Ono oczywiście kiedyś nastąpi, ale póki co - wystarczy.

Ponieważ użytkownik "Malal" jest zbanowany, nie widzę powodu by użytkownik "Malal_zbanowany" nadal nas dręczył.
Nie ma sensu przeciągać tego żałosnego spektaklu.

Ban.

Offline Malal_zbanowany

Moderacja
« Odpowiedź #746 dnia: Czerwiec 14, 2006, 05:12:53 pm »
Roznica jest taka ze moderator uznal Cie za niewinnego jak niemowle a wielu uzytkownikow uznalo ze popelniles blad.......jednak gdyby to uzytkownicy przyznali ci racje a Admin mi to i tak ja bym Cie przeprosil.

EDIT

Raczka reke myje... robcie print screeny bo moze dojsc do ciec ;) Powodzenia w moderowaniu "zgodnym z sumieniem i regulaminem"
2 czerwca zostalem zbanowany przez  moderatora Blessa......Powod? Bo mu sie temat zgodny z regulaminem nie podobal..Do tej pory nie przyznal sie do bledu

Buszmen jest z Poznania? zawsze to wiedzialem^^

JJ

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #747 dnia: Czerwiec 14, 2006, 05:27:19 pm »
Cytat: "Malal_zbanowany"

EDIT

Raczka reke myje... robcie print screeny bo moze dojsc do ciec ;) Powodzenia w moderowaniu "zgodnym z sumieniem i regulaminem"


Mylisz sie Tomku. Nie będzie tu cięć. Za życzenia dziękuję.

Offline Marys

Moderacja
« Odpowiedź #748 dnia: Czerwiec 14, 2006, 05:44:22 pm »
Moze rozstrzygniemy to tak:
1) Pytanie do Blessa: Czy nie widzisz niczego zlego w swoim zachowaniu?? pytam o zbanowanie pierwszego tematu Malala
2) Czy reszta Modow nie widzi w tym nic zlego??
3) Czy bywalcy forum nie widza w tym nic zlego??

Ja jako bywalec stwierdzam ze jest to niestosowne

4)Czy nie mozna sobie spokojnie wyjasnic sprawy a nie wdawac sie w jakies zenujace gadki o wieku niektorych na tym forum, o sraczkach i poprawnosci jezykowej ktora u 90% uzytkownikow tego forum ( u Mariosa rowniez) wystepuje w ilosci sladowej. bo widze ze niektorzy  maja 20< lat a zachowuja sie jak szczeniaki

bo to nie jest klotnia miedzy Blessem a Malalem to jest klotnia o zasady panujace na forum. Jak dla mnie przynajmniej zamkniecie pierwszeo tematu bylo niewlasciwe i o tym powinnismy porozmawiac dalszych nie widzialem jesli byly bluzgi obrazliwe zwroty to nie widze problemu ale w pierwszym nie bylo takich elementow[/quote]

< Slanesh >

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #749 dnia: Czerwiec 14, 2006, 06:13:48 pm »
Otwórz oczy, przecież JJ ani żaden mod nie chcieli wlepić kolejnego bana Malalowi. Malal ich do tego zmusił swoją postawą i zachowaniem...