Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > WFB

Moderacja

<< < (156/158) > >>

JJ:

--- Cytat: "trojek84" ---Zniknal jakis temat kogos o chaosie i jego rozpie - jak dla mnie dobrze bo to nie miejsce. ALe prosze modow o wyrobienie sobie takiego nawyku - kasujecie temat/post, dajcie krotkie info w tym temacie. Czasem nie wiem czy temat skasowano czy przeniesiono, latam szukam, a danie tu info np. "<tytul tematu> skasowalem" nikomu nic nie odejmuje a sporo wyjasnia - bo temat zmakniety widac ze zamkniety, ale usuniety/przesuniety, juz gorzej...
--- Koniec cytatu ---


Nic nie wiem.
Może wróci. Czasem znikają.

Jankiel:
Przeniosłem na forum rozpisek.
Patrzę teraz, a takie forum nie istnieje. Są tylko Rozpiski - WFB.
Może Forum Rozpisek jest ukryte, może to jakiś błąd forum.

JJ:

--- Cytat: "Trocki" ---Przeniosłem na forum rozpisek.
Patrzę teraz, a takie forum nie istnieje. Są tylko Rozpiski - WFB.
Może Forum Rozpisek jest ukryte, może to jakiś błąd forum.
--- Koniec cytatu ---


Eeee ja je widzę... W sumie... To trzeba je skasować... :roll:

Edit - wrzuciłem na Rozpiski WFB.

Goblin Leader:
Proszę o zamknięcie tematu "Bretka i nowe techniki:)..."
Tworząca ten temat osoba nie wykazała się chęcią sprawdzenia czy na forum jest już temat poświęcony Bretonii i problemom z nią związanym.Dodatkowym czynnikiem jest tu również niski poziom dyskusji uprawianej przez twórcę tematu,brak jakiejkolwiek chęci poprawienia stanu rzeczy.Ostatecznie zaczynają się wycieczki osobiste tegoż, pod adresem osób przywołujących go do porządku.
Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie wniosku.
pozdrawiam

High Elf:

--- Cytat: "Goblin Leader" ---Proszę o zamknięcie tematu "Bretka i nowe techniki:)..."
Tworząca ten temat osoba nie wykazała się chęcią sprawdzenia czy na forum jest już temat poświęcony Bretonii i problemom z nią związanym.Dodatkowym czynnikiem jest tu również niski poziom dyskusji uprawianej przez twórcę tematu,brak jakiejkolwiek chęci poprawienia stanu rzeczy.Ostatecznie zaczynają się wycieczki osobiste tegoż, pod adresem osób przywołujących go do porządku.
Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie wniosku.
pozdrawiam
--- Koniec cytatu ---


 :badgrin:  jaka wazelina...

Jak tylko modzi wrócą, to skasują ;) to się bardzo rzuca w oczy, nie ma opcji żeby przegapili.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej