trawa

Autor Wątek: Moderacja  (Przeczytany 201785 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PhoboS

Moderacja
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 01, 2003, 04:17:07 pm »
o nie ON powrocil ! zgubieni... zgubieni...  :twisted:
lol: Blind Guardian :lol:
:lol: Generał Krasnoludzki :lol:

Offline Blacksheep

Moderacja
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 01, 2003, 06:59:19 pm »
Ja pierdziele, tak sie podniecanie ta moderacja ze rece odpaja. Wiecej tu pieprzenia o dupie i o tym jak bedziecie traktowac innych jak zaprzeproszeniem gowno (niewiem jak mam inaczej interpretowac Wasze ostatnie wypowiedzi panowie wielcy-dumni-i-wogole-zajebisci-moderatorzy.) a nie o bitewniaku.  Wezscie sie zastanowcie co Wy piszecie.

Offline Finfarin

Moderacja
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 01, 2003, 07:14:24 pm »
Zechcesz może swoją wypowiedź jakoś sprecyzować?
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Jankiel

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 02, 2003, 07:54:23 am »
Tak, panie mały, zakompleksiony, mierny młodszy terminatorze. Piszemy takie bzdury, których przecież nikt nie czyta. A potem warcholstwo zaczyna krzyczeć, że im posty znikają. Że jakieś cholerne buce dyktaturę wprowadzają, że już sobie nawet pobluzgać nie mogą.
Na marginesie, panie Blacksheep, nie dziw się pan, jak posty napisane w takim stylu będą panu znikać. Wyławianie sensu ze steku bluzgów uważam za stratę czasu.

Offline Raistlin

Moderacja
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 02, 2003, 08:00:50 am »
tez sie kiedys zastanawialem jak mi kiedys 50 ostow zniknelo :evil: , do tej pory nie wiem co sie stalo
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Solitaire

Moderacja
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 02, 2003, 08:49:03 am »
Cytat: "Raistlin"
tez sie kiedys zastanawialem jak mi kiedys 50 ostow zniknelo :evil: , do tej pory nie wiem co sie stalo

To się zdarza od czasu do czasu, gdy forum się sypie.
Temat był już poruszany na forum ogólnym. :)
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Vallarr

Moderacja
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 02, 2003, 11:15:33 am »
Cytat: "Jankiel"
Już niedługo ujrzycie mnie znowu.
Ale bajzlu narobiliście :P
Szkoda, że tego nie widziałem :roll:

Nic straconego , poczekaj rok i przestan moderowac jakies 2 dni - bedziesz miał to samo :D albo popros zainteresowanych , z chęcią wszystko odtworzą w 2 dni :)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Blacksheep

Moderacja
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 02, 2003, 11:49:48 am »
Cytat: "Jankiel"
Tak, panie mały, zakompleksiony, mierny młodszy terminatorze. Piszemy takie bzdury, których przecież nikt nie czyta. A potem warcholstwo zaczyna krzyczeć, że im posty znikają. Że jakieś cholerne buce dyktaturę wprowadzają, że już sobie nawet pobluzgać nie mogą.
Na marginesie, panie Blacksheep, nie dziw się pan, jak posty napisane w takim stylu będą panu znikać. Wyławianie sensu ze steku bluzgów uważam za stratę czasu.

ojej,,,czuje sie normalnie dotkniety. Prosze wybacz mi te chwile slabosci...
  Teraz tak:
 Mi zadne posty nie zniknely i nie o to mam pretensje Panie i Wladco! Tym bardziej nie kierowalem mojej wypowiedzi do Twojej osoby. Zreszta co ja sie bede Wam tlumczyl??? Napisalem ze wkurza mnie przechwalanie sie ludzi-przy-wladzy o tym jacy to beda w stosunku do postow, ktore powiedzmy sobie szczerze czasami nie zasluguja by je usowac.
 A co do 'bluzg', to prosze Wasza Wysokosc wybaczyc ze nie wszyscy sa tak doskonali jak Pan.

Offline Ruguld Szponołapy

Moderacja
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 02, 2003, 12:03:18 pm »
Przepraszam że wtrące:

Po co jest forum jeśli nie po to by wyjaśniać sobie niezrozumiałe zasady? Mam sprawdzić sobie barding w rulebooku? Dobra sprawdze. Ale niech każdy kto zadaje głupie tematy w stylu kwestia zasaad czy machiny wojenne a lajn of sajt niech też se przeczyta zasady w rulebooku (chyba że go nie stać) - a nie nie dość że nie przeczyta to jeszcze sie kłóci że machina nie zasłania jak w rulebooku jak wół pisze że zasłania....
a ha ha ha!!!! Niech Slaanesh idzie sie jebac!!!

Offline Solitaire

Moderacja
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 02, 2003, 01:22:51 pm »
Jeśli mnie pamięć nie zwodzi, Twój temat brzmiał jakoś tak:
"Jeśli damy Black Knightowi barding to stanie sie on bardem, czyli muzykiem. Co da 10 muzyków w oddziale?"
Jeśli przekonasz mnie i tych użytkowników, którzy zdążyli zamieścić swoje komentarze jednoznacznie wskazujące na podobne do moich odczucia, że to było poważne i zasadne pytanie, złożę samokrytykę.
Póki co stoję na stanowisku, że zebrało Ci się na głupi dowcip.
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Finfarin

Moderacja
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 02, 2003, 03:57:35 pm »
Blacksheep: ciągle nie rozumiem o co Ci chodzi?

Dla wszystkich zainteresowanych: Ogłoszenie o sprzedaży figurek do imperium zostałó przeniesione do działu Sprzedam.
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Halfing@

Moderacja
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 02, 2003, 10:42:18 pm »
Dzięki że wywaliliście te tematy o psach chomikach i innych zboczeniach Iberalesa
Poprostu masakra
PS Fajnie że ktoś w tym mieście wziął się za porządki
retka Bretka bretka

Offline rav

Moderacja
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 06, 2003, 08:52:51 pm »
Mam pewien pomysl. Moze to glupi pomysl, ale moze byc interesujacy...

Proponowalbym aby powolac wiecej moderatorow, ale dac im uprawnienia do moderacji tylko poszczegolnych tematow, za ktore by w pelni brali odpowiedzialnosc. Wtedy bedzie wiadomo, ktorzy moderatorzy robia dobra robote, a ktorzy nie.

Mozna by tematy podzielic w zaleznosci od autora tematu. Co wy na to?
aV
-----------------------------
Polakom gratulujemy większościowego rządu!

Offline Dracon2

Moderacja
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 06, 2003, 08:57:54 pm »
chyba to by wprowadziło zamieszanie

Offline rav

Moderacja
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 06, 2003, 09:39:45 pm »
No nie wiem, ja bym bardzo chetnie pomoderowal tematy ktore i tak prowadze, choc musze od czasu do czasu o pomoc poprosic ktoregos z modereratorow.
aV
-----------------------------
Polakom gratulujemy większościowego rządu!