trawa

Autor Wątek: Moderacja  (Przeczytany 202794 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piotr 'Szmaja' Szmajewski

Moderacja
« Odpowiedź #765 dnia: Sierpień 28, 2006, 10:19:51 am »
Kiedy chcialem wyslac posta wyskoczyl komunikat.. ze nie ma takiego tematu... i nie widze go ...
url=http://www.rogaty-szczur.prv.pl]
www.rogaty-szczur.prv.pl[/url]

JJ

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #766 dnia: Sierpień 28, 2006, 10:21:18 am »
Cytat: "Piotr 'Szmaja' Szmajewski"
Kiedy chcialem wyslac posta wyskoczyl komunikat.. ze nie ma takiego tematu... i nie widze go ...


No... też nie widzę... Wróci...

Offline adeon

Moderacja
« Odpowiedź #767 dnia: Wrzesień 16, 2006, 09:55:50 pm »
Hej ! Mam pytanie - czemu temat " gdzie sie podzialo forum border princes??" zostalo zamkniete ?
url]www.adeon.livenet.pl[/url] - Polska Liga Warhammera

Jankiel

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #768 dnia: Wrzesień 16, 2006, 10:01:00 pm »
Bo wyczerpał swoje możliwości.
Nikt nie wie, kiedy wróci, nikt się w tej sprawie nie wypowiedział, a służył tylko do powtarzania w kółko tych samych tekstów. Jak tylko forum wróci, albo pojawią się jakieś konkretne informacje, wiadomosć o tym na pewno do Was trafi.

Offline adeon

Moderacja
« Odpowiedź #769 dnia: Wrzesień 16, 2006, 10:03:13 pm »
Ok, dzieki za informacje. Przydaloby sie, aby w temacie tez byla notka z powodem zamkniecia.
url]www.adeon.livenet.pl[/url] - Polska Liga Warhammera

Offline Heinrich

Moderacja
« Odpowiedź #770 dnia: Wrzesień 26, 2006, 04:07:52 pm »
yyy mam pytanie. Chciałem zrobić posta w temacie galerie figurek i zrobiłem o 2 posty za dużo, tzn powtórzyły mi się. Chciałem je usunąć i coś się strona cieła się i za dużo coś kliknełem i wyświetliło mi się, że temat z którego chce usunąć posta... nie istnieje:/ yyy chyba to nie przezemnie znikłął wielgachny temat galeria co? :roll:
url=http://www.klubfanowfantastyki.fora.pl/]Tczewski Klub Fanów Fantastyki "Gryf"[/url]

JJ

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #771 dnia: Wrzesień 26, 2006, 07:43:12 pm »
Cytat: "Heinrich_von_Tod"
yyy chyba to nie przezemnie znikłął wielgachny temat galeria co? :roll:


Przez Ciebie ;)

Ale nie martw się - wrócił. :)

Tak się czasem zdarza przy kasowaniu postów.

Offline Green Knight

Moderacja
« Odpowiedź #772 dnia: Listopad 25, 2006, 10:56:59 am »
Witam...

Czy ktoś maczał paluszki ostatnio z tematem o turniejach zgłoszonych... TEmat zniknął, a wiem że to się zdaża, i tylko chciałem się upewnić.  ;)

Troche turków jest do wrzucenia i nie mam gdzie.

Pozdrawiam
url=http://www.biada.pl/]Biada[/url]

Offline thurion

Moderacja
« Odpowiedź #773 dnia: Listopad 26, 2006, 04:40:06 pm »
skoro jakis pan modeator zamyka tematy ludzi ktorzy chca pozyczki na DMP to moze by zmienil tez nazwe tematu DMP-najmenicy na DMP-najemnicy-ogłoszenia-pożyczki

byloby jasniej...  ;)

taka rada

Offline trojek84

Moderacja
« Odpowiedź #774 dnia: Grudzień 07, 2006, 06:28:55 pm »
Zniknal jakis temat kogos o chaosie i jego rozpie - jak dla mnie dobrze bo to nie miejsce. ALe prosze modow o wyrobienie sobie takiego nawyku - kasujecie temat/post, dajcie krotkie info w tym temacie. Czasem nie wiem czy temat skasowano czy przeniesiono, latam szukam, a danie tu info np. "<tytul tematu> skasowalem" nikomu nic nie odejmuje a sporo wyjasnia - bo temat zmakniety widac ze zamkniety, ale usuniety/przesuniety, juz gorzej...
am, tak samo jak ty,
Miasto moje a w nim:
Najpiękniejszy mój świat
Najpiękniejsze dni
Zostawiłem tam, kolorowe sny
Kiedyś zatrzymam czas
I na skrzydłach jak ptak
Będę leciał co sił
Tam, gdzie moje sny,
I warszawskie kolorowe dni

JJ

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #775 dnia: Grudzień 07, 2006, 06:31:58 pm »
Cytat: "trojek84"
Zniknal jakis temat kogos o chaosie i jego rozpie - jak dla mnie dobrze bo to nie miejsce. ALe prosze modow o wyrobienie sobie takiego nawyku - kasujecie temat/post, dajcie krotkie info w tym temacie. Czasem nie wiem czy temat skasowano czy przeniesiono, latam szukam, a danie tu info np. "<tytul tematu> skasowalem" nikomu nic nie odejmuje a sporo wyjasnia - bo temat zmakniety widac ze zamkniety, ale usuniety/przesuniety, juz gorzej...


Nic nie wiem.
Może wróci. Czasem znikają.

Jankiel

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #776 dnia: Grudzień 07, 2006, 06:44:39 pm »
Przeniosłem na forum rozpisek.
Patrzę teraz, a takie forum nie istnieje. Są tylko Rozpiski - WFB.
Może Forum Rozpisek jest ukryte, może to jakiś błąd forum.

JJ

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #777 dnia: Grudzień 07, 2006, 06:55:54 pm »
Cytat: "Trocki"
Przeniosłem na forum rozpisek.
Patrzę teraz, a takie forum nie istnieje. Są tylko Rozpiski - WFB.
Może Forum Rozpisek jest ukryte, może to jakiś błąd forum.


Eeee ja je widzę... W sumie... To trzeba je skasować... :roll:

Edit - wrzuciłem na Rozpiski WFB.

Offline Goblin Leader

Moderacja
« Odpowiedź #778 dnia: Grudzień 10, 2006, 09:19:01 am »
Proszę o zamknięcie tematu "Bretka i nowe techniki:)..."
Tworząca ten temat osoba nie wykazała się chęcią sprawdzenia czy na forum jest już temat poświęcony Bretonii i problemom z nią związanym.Dodatkowym czynnikiem jest tu również niski poziom dyskusji uprawianej przez twórcę tematu,brak jakiejkolwiek chęci poprawienia stanu rzeczy.Ostatecznie zaczynają się wycieczki osobiste tegoż, pod adresem osób przywołujących go do porządku.
Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie wniosku.
pozdrawiam
rk jest wściekły,ork jest zły,ork ma bardzo ostre kły...

Offline High Elf

Moderacja
« Odpowiedź #779 dnia: Grudzień 10, 2006, 01:58:18 pm »
Cytat: "Goblin Leader"
Proszę o zamknięcie tematu "Bretka i nowe techniki:)..."
Tworząca ten temat osoba nie wykazała się chęcią sprawdzenia czy na forum jest już temat poświęcony Bretonii i problemom z nią związanym.Dodatkowym czynnikiem jest tu również niski poziom dyskusji uprawianej przez twórcę tematu,brak jakiejkolwiek chęci poprawienia stanu rzeczy.Ostatecznie zaczynają się wycieczki osobiste tegoż, pod adresem osób przywołujących go do porządku.
Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie wniosku.
pozdrawiam


 :badgrin:  jaka wazelina...

Jak tylko modzi wrócą, to skasują ;) to się bardzo rzuca w oczy, nie ma opcji żeby przegapili.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)