Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Mordheim

Mordheim w Poznaniu

<< < (2/6) > >>

Khogall:
/me chetnie dojedzie do P-nia, by zagrac w jakims rozsadnym miejscu o rozsadnej porze. Oczywiscie pod warunkiem, jezeli potencjalnym wspolgraczom nie przeszkadzaja brzydkie figurki.

K.

Mały i łysy:
Narazie padł pomysł ,żeby pograć w czwartek. Ale nic jeszcze nie wiadomo:P A przyjeżdżaj przyjeżdżaj ,sam nie mam jakiś majsterszyków tylko średnio-kiepski figsy :D

Khogall:
Gdyby udalo sie zorganizowac cos w ferie zimowe, najlepiej gdzies w okolicach dworca glownego byloby super - mozna wtedy liczyc na 2 lub 3 osoby od nas.

Ushabti:
A kiedy są ferie zimowe? Bo nie wiem, czy się z naszą sesja pokrywać nie będą :?
No i co uważasz za "w pobliżu Dworca"? W hali głównej nie zagramy, bo nas SOKiści wywalą, ale miejsca które na oku mamy 10 minut od dworca tramwajem są, więc chyba problem wielki by z tego nie był... o ile oczywiście z czasem się wszystko ułoży większości :(
Jakby co śledź informacje na Królowej, może tam się coś wyjaśni...

Khogall:
"W poblizu dworca glownego" - chodzilo mi o miejsca ktore nie sa na drugim koncu poznania (bo w sumie tylko centrum znam yakotako, czyli slabo).

Ferie afaik sa od 15stego stycznia (2 tygodnie).

Jakby co śledź informacje na Królowej, może tam się coś wyjaśni...
Bede sledzil. Rejestracjia, wglad na forum itp tylko dla obecnych "fizycznych" czlonkow czy tak ogolnie dostepna?

K.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej