Autor Wątek: Jaki telewizor?  (Przeczytany 4588 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pachu

Jaki telewizor?
« dnia: Listopad 30, 2006, 05:03:53 pm »
Moje pytanie może zdać się dziwne.Do jakiego telewizora jest podłączona wasza konsolka.Ja będe miał dopiero konsole, i będzie podłączona do telewizorka:
Grundig 100 Hz 25' kupiłem za 350 złoty i dołożyłem zepsuty wzmacniacz, noi mam...powinno wyglądać fajnie  :badgrin:

Jakie wy macie telewizorki ??
url=http://userbars.org][/url]

Offline Qraq

Jaki telewizor?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2006, 05:10:24 pm »
21" NoName 'kupiony' za zgrzewkę piwa, zgarniety z  'wystawki' w Berlinie.
edit:
Hmm z tyłu jest napisane, że to CLATronic

edit2: a ty, pachu, jak już zakładasz temat, to mógłbyś sam powiedziec coś więcej niż "Grundig 100Hz"

Offline Bere

Jaki telewizor?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 30, 2006, 05:16:49 pm »
Jakiś stary Sony 26'' obsługujący tryby 50/60Hz,  a jak ktoś inny bardziej potrzebuje to nie przeszkadza mi się przesiąść na 14'' Akai. :) Narazie mi wystarczy, gorzej jak będę miał X360 i boję się że nie będzie to wyglądało na zwykłym TV zbyt dobrze. Jeśli nie to kupię sobie monitor.

Offline Wolvie

Jaki telewizor?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 01, 2006, 11:57:07 am »
27" LG 16:9. Bardzo fajna zabawka i obsługuje tryby HD do 1080i. Niestety mam jedną wadę - najwyższa częstotliwość to 60Hz i czasami pojawiają się denerwujące paski z migoczących pikseli. No ale to był model ekonomiczny. W chwili, gdy kupowałem po 3000 zł, a teraz w Saturnie był po 1900 zł :D

Offline greah

Jaki telewizor?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 01, 2006, 01:43:07 pm »
JVC 21" kupiony w..... Baltonie (albo Pewexie; nie pamiętam)
obsługuje... pilota i to by było wszystko jeśli chodzi o udogodnienia

jak pierwszy raz odpaliłem na nim grę z ps2 to zdziwiłem się czym ludzie tak się podniecają. zmieniłem zdanie jak odpaliłem grę u kumpla na 32" 100hz pixel plusie


przy dobrych wiatrach w najbliższym czasię wymienię ten zasłużony, 15letni mebel na Samsunga LE-31R71 :badgrin:

Offline DARKMAN

Jaki telewizor?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 30, 2007, 07:18:42 pm »
Panasonic TH-42PX60U (42" plasma, nie obsluguje 1080p ale cena byla dobra)

Offline adiego

Jaki telewizor?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 19, 2007, 11:15:12 pm »
LCD Samsung 32" (seria LE), X360 wyglada na takim czyms smakowicie;) Lost Planet wgniata w fotel.
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Daroku

Telewizor
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 12, 2007, 01:24:23 pm »
Do konsoli to najlepiej miec jakis 40 calowy z full HD i mocna glosniki dla efektu np. Creative Pro Gamer 5.1. I wiadomo konsole. Zagral bym se na czyms takim.
img]http://img403.imageshack.us/img403/1666/userbar1nt2.png[/img]

Offline adiego

Re: Telewizor
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 12, 2007, 01:30:56 pm »
Cytat: "Daroku"
Do konsoli to najlepiej miec jakis 40 calowy z full HD i mocna glosniki dla efektu np. Creative Pro Gamer 5.1. I wiadomo konsole. Zagral bym se na czyms takim.


Bez przesady;) Ja smigam na 32" i wystarczajaco jest. Dodam ze jest HD Rady. Zalezy jeszcze jaki jest pokoj. Jesli jest to 20-12 metrow kw. to 32 cale wystarcza. Jesli ktos ma wiecej, to mozna i zastanawiac sie nad czyms wiekszym. Co do Full HD... zastanawiales sie czy zauwazysz roznice?;) Czy jest ona az tak kolosalna aby wydawac dwa razy tyle (ponad)? Osobiscie mnie to nie przekonuje.

Co do wymienionych przez Ciebie glosnikow - na X360 sobie nie pograsz, bo one nie maja wejscia cyfrowego;( Obecnie zadne z glosnikow Creatvie'a nie posiadaja cyfrowki. Uwazam, ze jest to duzy blad i wygrywa w chwili obecnej Logitech z seria "Z".
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Daroku

Telewizor
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 12, 2007, 04:10:00 pm »
Na full HD masz wieksza rozdzielczosc ekranu i automatycznie wyrazniejsze szczegoly. Do gier takich jak Forza Motorsport 2 jest wprost idealny. Wszystkie elementy rozpadajacego sie auta mmmmm... nic tylko grać.

A co do glosnikow to dziex za info:)
img]http://img403.imageshack.us/img403/1666/userbar1nt2.png[/img]

Offline adiego

Re: Telewizor
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 12, 2007, 07:00:28 pm »
Cytat: "Daroku"
Na full HD masz wieksza rozdzielczosc ekranu i automatycznie wyrazniejsze szczegoly. Do gier takich jak Forza Motorsport 2 jest wprost idealny. Wszystkie elementy rozpadajacego sie auta mmmmm... nic tylko grać.


No wiem, ale czy na prawde ta poprawa jakosci jest az tak warta swieczki?;)

Cytat: "Daroku"
A co do glosnikow to dziex za info:)


Nie ma problemu. Sam sie interesowalem tym, bo zamierzam kupic takowe. No i padlo na Logitecha.
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Shino

  • Gość
Jaki telewizor?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 12, 2007, 11:10:05 pm »
Cytat: "greah"
JVC 21" kupiony w..... Baltonie (albo Pewexie; nie pamiętam)
obsługuje... pilota i to by było wszystko jeśli chodzi o udogodnienia

jak pierwszy raz odpaliłem na nim grę z ps2 to zdziwiłem się czym ludzie tak się podniecają. zmieniłem zdanie jak odpaliłem grę u kumpla na 32" 100hz pixel plusie


patrze obok nmnie stoi wlasnie JVC 21" w moim wieku mniej wiecej :) - glownie dla tego, ze nie chce mi sie przenosic innego do pokoju ;)

grywam jeszcze na 14" sanyo (ale baardzo rzadko ;] )

no i jakies sony 32" 100hz ;] ale to juz latwiej knsole przeniesc niz t wiec nie zawsze na tym gram xD

Offline DARKMAN

Jaki telewizor?
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 14, 2007, 03:47:09 am »
Cytat: "Daroku"
Do konsoli to najlepiej miec jakis 40 calowy z full HD

Hmmm full HD? To jak sie domyslam 1080p a w takim razie albo X360 Elite albo PS3. Wersja Core czy zwyczajna obsluguje 1080p tylko przez VGA a wiekszosc telewizorow tego nie obsluguje.... Co do roznicy pomiedzy 720p a 1080p oczywiscie jest tylko nie jest to juz taka kolosalna roznica...
Cytat: "Daroku"
Na full HD masz wieksza rozdzielczosc ekranu i automatycznie wyrazniejsze szczegoly. Do gier takich jak Forza Motorsport 2 jest wprost idealny. Wszystkie elementy rozpadajacego sie auta mmmmm... nic tylko grać.

Forza Motorsport 2 NIE oblsuguje "full HD" :) Maxymalnie mozna miec 720p/1080i :P Wiem bo mam :P BTW Forza obsluguje maxymalnie 3 ekrany - niestety potrzebujemy do tego 3 X360.... Koncowy wynik :)
Cytat: "adiego"
Cytat: "Daroku"

Na full HD masz wieksza rozdzielczosc ekranu i automatycznie wyrazniejsze szczegoly. Do gier takich jak Forza Motorsport 2 jest wprost idealny. Wszystkie elementy rozpadajacego sie auta mmmmm... nic tylko grać.

No wiem, ale czy na prawde ta poprawa jakosci jest az tak warta swieczki?;)

IMHO zalezy ile grasz... Na zwyczajnych TV grafika nadal jest dobra, jednak wiadomo w HD jest lepiej :)

 

anything