Autor Wątek: Mahou Sensei Negima  (Przeczytany 24858 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline @

Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 30, 2006, 03:38:55 pm »
Yue najfajniesza :p Zresztą, avek sam za siebie mówi ;)

Cytuj
Ogólnie seria jest w klimatach Love Hinowych, ale nie aż tak, jak można się spodziewać. Nie ma tam kilometrowych lotów po ciosie w mordę (chyba, że ktoś oberwie magicznie wzmocnionym ciosem - zwykłe dziewczyny nie mają takiej siły jak Narusegawa).
Ogólnie - głupkowate, ale na poziomie.


Hmm, nic nie dorówna Naru...
"Podwójny prawy sierpowy!" //combo z Haruką :lol:

Offline Dreadorus Maximus

Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 30, 2006, 08:56:09 pm »
IMHO najfajniejsza jest Konoka. Poza małym odpałem jest zwykłą, normalną dziewczyną, a nawet odpał niewiele ją zmienia. Lubię jeszcze Paru za bycie "pozytywną suką". Początkowo nie znosiłem Setsuny (z winy anime), ale po mandze zdanie zmieniłem. Me serce zdobyła kwestią "Jeśli patrzysz tylko przed siebie, to możesz potknąć się o malutki kamyk na twojej drodze. Albo nie zauważyć kwiatów rosnących tuż obok ciebie. Zapomnij więc na chwilę o swoim wielkim celu i patrz na mnie. Jestem teraz twoim wrogiem."

Acha, co sądzicie o pairingu Konoki z Setsuną, który bardzo mocno akcentowany jest w anime Negima! i specjalu? (w pierwszej serii też, ale słabiej).
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline @

Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 30, 2006, 10:01:38 pm »
Konoka też fajna ;)

Cytuj
Acha, co sądzicie o pairingu Konoki z Setsuną, który bardzo mocno akcentowany jest w anime Negima! i specjalu? (w pierwszej serii też, ale słabiej).

Tzn?

Zagadka: Where is Naru?

  :lol:

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 30, 2006, 11:25:21 pm »
Cytat: "@"
Zagadka: Where is Naru?

O tę chodzi?

Celownikiem zaznaczyłem. Chciałem na czerwono, ale obraz jest tylko "czarno-biały" i się nie udało.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Dreadorus Maximus

Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 31, 2006, 06:44:05 am »
Cytuj
Tzn?

Chodzi mi o tendencję, by robić z nich yuri parę. W sensie z Konoki i Setsuny. Na przykład w serii to one dwie robią pactio między sobą (by zrobić pactio trzeba się całować, jak to w tego typu opowiastkach bywa), podczas gdy w mandze Konoka zrobiła pactio z Negim (w analogicznej scenie). W "!" Setsuna już wyraźnie "leci" na Konokę.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Niuniek

Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 31, 2006, 07:53:31 am »
A mi przypomina kogoś ta postać po środku z długimi czarnymi włosami i czymś ala mieczyk  :lol:

I musze przyznać, że Swietne jest to anime. Ale jednak bardziej podoba mi się Azumanga, bo tutaj nikt nie bije uczniów tackami  ;)

Offline @

Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 31, 2006, 11:40:23 am »
Cytuj
W "!" Setsuna już wyraźnie "leci" na Konokę.

Nie widziałem nie powiem nic, ale w MSN aż takiej dużej tej tendencji nie odczuwam, może jest smaczek yuri, ale to się często pojawia w takich produkcjach, oj chociażby z LH [Manga] co się Kaola ze wszystkimi całowała :lol:

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 03, 2007, 10:51:36 am »
Czytam sobie mangę. Jak można ją scharakteryzować w trzech słowach? Majtki, dziewczyny, szczeniak. Mangę jeszcze idzie czytać, ale anime prawdopodobnie zabiłoby mnie po kilku ep'kach ;)

Offline Dreadorus Maximus

Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 03, 2007, 12:26:19 pm »
A na którym rozdziale jesteś? Pierwsze są takie sobie, zabawa zaczyna się rozkręcać około 40-50 rozdziału.

Po najnowszym epie moją faworytką jest bez dwóch zdań Chisame.


wypowiedź na obrazku dotyczy koleżanek z klasy
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 03, 2007, 12:37:54 pm »
Właśnie Negi wygrał (przy okazji pozbawiając ją ubrania :roll: ) z Evanjeline. Stężenie majtek opada (sic), da się czytać.

Offline Pokpoko

Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 03, 2007, 04:36:20 pm »
Dread,niech cię,przez ciebie przeczytałem całośc po raz 2:D
nadal twierdzę że ma głębię potoku służewieckiego,ale jest fajne :D

Offline Dreadorus Maximus

Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 04, 2007, 09:31:50 am »
Cytat: "Pokpoko"
Dread,niech cię,przez ciebie przeczytałem całośc po raz 2:D

Masz całość?? Z tego co wiem seria jest nadal w toku  :?
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 04, 2007, 09:34:33 am »
Jestem po 55 rozdziale. Hej, rozkręca się :) Majtki ciągle prym wiodą, ale postacie robią się coraz ciekawsze, a i rozróba niezła. Ja tam lubię evli więc Eva-san rulez ;)

Offline Dreadorus Maximus

Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 04, 2007, 09:51:32 am »
Ja jestem na 161 odcinku. Finał Festiwalu szkolnego wgniótł mnie w glebę. Było wszystko - scena dymna, wątpliwości przed i w czasie walki, mroczne retrospekcje, plaskacz od panny, efektowne sceny walki, megasupercios™, sceny łzawe i evile, którzy po przegranej walce zastanawiają się nad swoim życiem i stają się tymi samymi, ale lepszymi ludźmi.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 04, 2007, 10:40:57 am »
Z yue robi się naprawdę fajna postać. Przedtem była taka niewyraźna, ale teraz zaczyna pokazywać pazurki :)