trawa

Autor Wątek: Mahou Sensei Negima  (Przeczytany 24762 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kainti

Odp: Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 15, 2008, 11:19:14 am »
Ale naprawdę nikt nie wie, który to może być tom lub rozdział mangi ta końcówka anime ?

okolo 25% koncowki to jest radosna tworczosc scenarzysty anime i z manga nie ma nic wspolnego

Offline Shirosama

Odp: Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 15, 2008, 11:41:53 am »
Czyli nie można tego znaleźć w mandze ?
To w takim razie Asuna nigdy nie miała kontraktu z demonem i nie umiera.
Ale ja ci powiem że to na plus, że zmienili anime. Bo właśnie dzięki tym scenom dramatycznym mi się podobało.

Offline Hollow

Odp: Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 15, 2008, 11:56:59 am »
To co było w mandze kończy się na wydarzeniach na wycieczce. Po tym jest już czysta fanaberia twórców anime.

Offline Shirosama

Odp: Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 15, 2008, 12:04:38 pm »
To co było w mandze kończy się na wydarzeniach na wycieczce. Po tym jest już czysta fanaberia twórców anime.
A no właśnie bo jeszcze te sceny na wycieczce widziałem w mandze, a potem szukam i szukam tych scen dramatycznych a widzę samą komedię i nie mogłem tego znaleźć.
Ciekawe dlaczego anime tak całkowicie zmienili ? Ale kto powiedział że jeśli jest inaczej jak w mandze to jest źle ?

Offline Hollow

Odp: Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 15, 2008, 12:22:25 pm »
Jak to dlaczego? Manga ma 23 tomy i chyba jeszcze powstaje. Więc nie ma określonego zakończenia to wymyślili coś na szybkiego. A wątek wycieczki był w 6 tomie. I w jaki sposób mieli upchać to te wszystkie wydażenia w aime trwającym 26 dcinków co jest standardem.

Offline gavron88

Odp: Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 15, 2008, 03:16:59 pm »
Cytuj
Ciekawe dlaczego anime tak całkowicie zmienili ? Ale kto powiedział że jeśli jest inaczej jak w mandze to jest źle ?

Napisałem że jest źle, bo najpierw przeczytałem mangę, a anime kompletnie mnie zawiodło. Dla tych co nie czytali mangi może się jednak spodobać.

Offline Strawberry

Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 31, 2009, 07:33:48 pm »
Sorki ale mam do was prosbe.. Przeczytalem cala mange Mahou sensei negima nawet ta po angielsku i nudzilo mi sie i odkrylem anime tej mangi.. wiec se obejzalem 1 sezon bo byl na kreskowka.pl i ok ale gdzie jest reszta?? widzialem ze jest sezon 2 ale jak obejzalem 1 odcinek to to w_ogule co innego niz manga .. i nie znalazlem z polskimi napisami... sa jeszcze rowniez jakies alba i nie alba ale nie wiem w jakiej to kolejnosci bo tak se patrze po obejRZeniu 1 sezonu obejRZalem OVA haru i patrze a tam juz umie Chinskie sztuki walki... i sie pogubilem i nie wiem co juz ogladac i w jakiej kolejnosci.. i oto moj problem.. aaa i jeszcze cos.. Manga wychodzi co tydzien??

Jakby ktos mÓgl mi wymienic kolejnosc w jakiej powinienem ogldac to bym byl wdzieczny a jeszcze bardziej jakby mi podal z jakiej stronki sciagac lub online ogladac z PL sUB.. thx i przepraszam za zaloŻenie tematu.


Poprawiłem... ale weź się trochę opanuj, co? 5 byków!
I proszę zajrzyj do "regulaminu / FAQ".

I.T.



@edit
 no to tylko prosze abyscie mi ulorzyli serie czy tam sezony w odpowiedniej kolejnosci.. :sad:
@edit
A czy moge sie spytac co ile dni, miesiecy wychodza nowe mangi??
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2009, 09:46:26 pm wysłana przez Strawberry »

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 31, 2009, 09:33:47 pm »
Pomijając byki, sam poruszony temat jest niecenzuralny.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Konował

Odp: Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 31, 2009, 09:41:17 pm »
Sorki ale mam do was prosbe.. Przeczytalem cala mange Mahou sensei negima nawet ta po angielsku i nudzilo mi sie i odkrylem anime tej mangi.. wiec se obejzalem 1 sezon bo byl na kreskowka.pl i ok ale gdzie jest reszta??

Możesz kupić m.in. tutaj: http://merlin.pl/Magister-Negi-Magi_anime/browse/search/2,4025,1.html?phrase=Magister+Negi+Magi&x=0&y=0&place=2+simple&carrier=&offer=O&category=4025&title=&person=&date=&firm=&sort=tytul

To chyba te same serie ale inną nazwę ma na rynku (anisearch.de potwierdza ze to te same ;) )

edyta: tylko nie wiem który to sezon !


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 31, 2009, 09:44:23 pm »
obejzalem 1 sezon bo byl na kreskowka.pl
Żenada to oglądać anime online. W takiej beznadziejnej jakości to żadne oglądanie.
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=rel&aid=2605
Ja oglądałem Mahou Sensei Negima i było świetne.
Natomiast Negima nie mam zamiaru oglądać. Jest to alternatywna wersja tylko.

Offline Konował

Odp: Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 31, 2009, 09:53:08 pm »
online oglądam czasami filmiki na jutubie ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Strawberry

Odp: Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 01, 2009, 08:30:04 am »
Chciałbym o cos was spytac.. jest Mahou sensei negima i tam jest 26 odcinkow no i po tym co pan 2x up napisal teraz trzeba ogladac Mahou sensei negima shiroki tsubasa....  lecz!? ;d  sciagnolem epiZoD (nie "episot") 1 i patrze a tu jest pominienty festiWal.. no bo Negi przypomina se walke z nia.. to w koncu jaka to czesc z fesTiWalem  (nie "fesvivalem") .. czy moze zostal pominienty w anime??]

Sory za bledy ;d

Nie "sory", tylko używaj jakiegoś programu ze słownikiem.

I.T.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2009, 09:52:33 am wysłana przez Ijon Tichy »

Offline Shirosama

Odp: Mahou Sensei Negima
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 01, 2009, 10:21:47 am »
Strawberry ty chyba specjalnie robisz te błędy, albo masz jakieś większe problemy ze znajomością języka polskiego.
Nie pisze się pominienty lecz pominięty. Nie pisze się sciagnolem lecz ściągnąłem. I używaj na przyszłość polskich znaków lepiej. I ciekawi mnie ile ty masz lat.

 

anything