Autor Wątek: Tyranids - dla każdego coś miłego!  (Przeczytany 1034 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bere

Tyranids - dla każdego coś miłego!
« dnia: Grudzień 02, 2006, 08:08:48 pm »
Mam trochę Nidków do sprzedania:

Wybaczcie za niezbyt dobrą jakość co po niektórych zdjęć, aktualnie posiadam raczej kiepski aparat

Hive Tyrant zdjęcie
pomalowany, z zestawem scything talonów, ze skrzydełkami od smoka zamawianymi przez mail order. Wymaga poprawienia jednego sztyftu i doklejenia ogona. Na podstawce doklejony ripper.

Broodlord
zdjęcie
sklejony, niepomalowany

3 Warriorów zdjęcie
pomalowani, dwóch z dwoma devourerami, jeden z venomką i lash whipem zrobionym z green stuffa

3 Warriorów

jescze w wypraskach, jedyne co brakuje to wycięte rippery, dorzucam wypraskę z heavy weaponami

Lictor
zdjęcie
pomalowany

24 Hormagaunty zdjęcie
8 pomalowanych, 8 na czarnym podkładzie, 8 niepomalowanych

24 Termagaunty
zdjęcie
8 pomalowanych, 8 niepomalowanych, 8 jeszcze w wypraskach

22 Genestealery
zdjęcie
6 niepomalowanych, 8 pomalowanych, 8 jeszcze w wypraskach

5 podstawek Ripperowych
zdjęcie
2 pomalowane, 1 na wpół pomalowana, 2 niepomalowane

2 Ravenery
zdjęcie
sklejone, niepomalowane, z przyklejonymi rending clawami od genestealerów (!). Talony też dorzucam.

1 Ravener

w nierozpakowanym blisterze!

Carnifex zdjęcie
pomalowany, z głową standardową, z barbed stranglerem i venomką

Carfniex zdjęcie
pomalowany, z głową enhanced senses, morphem spine banks, z zestawem TL devourerów

Carnifex

jeszcze w wypraskach, jak nowy

[gdyby komuś nie podobał się config Carnifexów mogę dorzucić gratis jakąś broń czy morpha]


1 Zoanthropa zdjęcie
sklejona, niepomalowana

1 Zoanthropa
nierozpakowany blister!

Codex: Tyranids
stan jak po zwykłym użytkowaniu, okładka ma zagięte rogi etc, oczywiście same strony nie są ani pobazgrane, ani poplamione ani w żaden inny sposób naruszone.

Ceny do uzgodnienia, przy większych zakupach zniżki. Gdyby ktoś zdecydował się kupić całość dorzucam kilkanaście farbek, chaos black spray, 30 kostek D6 GW i scattera w ładnym metalowym pudełku i mnóstwo przydatnych wyprasek z morphami.

Możliwy odbiór osobisty w Warszawie, jeśli przesyłka to tylko wpłata na konto (opcja preferowalna), nie wysyłam za pobraniem z oczywistych powodów.

Prosiłbym o szybkie i klarowne decyzje gdyż zależy mi na czasie.

Oferty na maila lub pm.

Można mnie też złapać na GG (pisać tylko jak jestem dostępny)