Autor Wątek: [OT] Maty trawiaste  (Przeczytany 8368 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ice-T

[OT] Maty trawiaste
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 07, 2006, 10:37:22 am »
wiem może nie każdy ma do tego możliwości i sprzęt ale próbowałem z kuzynem mieszać piasek z farbą i malować pistoletem (takim specjalistycznym)

troszki było ciężko trzeba było cały czas trzepać pistoletem żeby piasek nie opadał na dół

efwkt świetny bez wikolu potem dry brush i pikne trawka (statyczna oczywiście) ...ale no zawsze jekieś ale piasek się zaczął powoli wykruszać (od pocierania movement treyami)

osobiście do domu kupiłem wyładzinę w sklepie ,,leroy merlin" w ,,komforcie" :badgrin:  :badgrin:  nie mieli ładnego koloru, nie przyklejałem jej na nic poprostu nie chciałem zagracać pokoju, a tak to ją zwijam i chowam pod lużko gra się przyjemnie i łatwo podstawki suną po powierzchni a nie trą po piasku pozatym o wiele taniej szybcie i wygodniej ;)

co do mat ... ludu byłem sobie w czechach a tam modelarski no nie mogłem sie oprzeć a tu battle mat taki jak GW za 10 zeta (w przeliczeniu)
static duża folia 3 zeta itp :D  . troszki tego nakupowałem ale nad matą sie zastanawiałem... i nie kupiłem ...

pozdrawiam
Feel the prison on our skin...'

Offline Schtrasny

[OT] Maty trawiaste
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 07, 2006, 11:17:27 pm »







Wykładzina z marketu budowlanego. Polecam najcieńszą + pistolet na zszywki.

Offline <Stachu>

[OT] Maty trawiaste
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 08, 2006, 08:58:11 am »
A nie filcuje sie??   ;)
om Gratum Anus Rodentum
 EDIT: lol. Photobucket mi ocenzurował ten obraz. Cóż za brak wyczucia dla sztuki.... Gustaw Courbet "Pochodzenie świata" 1866r.
Obraz wycofany z kanonu matur z historii sztuki przez Romka..... przykre.

Offline Schtrasny

[OT] Maty trawiaste
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 08, 2006, 09:28:47 am »
Nie zauważyłem.
Wytrzymały nawet zalanie.

Offline 'Szary'

[OT] Maty trawiaste
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 09, 2006, 08:47:50 pm »
A propos piaskowanych stolow: stoły z makietami w Bardzie Kraków są piaskowane:




 

anything