Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy polskie

Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...

(1/89) > >>

Metacom:
"Przepraszam, że przerywam, drogi kolego, ale zgadzając się ogólnie z propozycją proponowanej propozycji, proponuję proponowany problem zaproponować jako propozycję proponowanego problemu. W związku z tym proponowany problem, zaproponowany jako propozycja proponowanego problemu będzie propozycją problemu zaproponowanej propozycji."  
Czy ktoś wie z jakiego komiksu mistrza Baranowskiego pochodzi powyższy cytat ? O ile cytat znam na pamięć o tyle za nic nie mogę sobie przypomnieć skąd pochodzi.  :?

Weil Deshalb:
Na pewno było to coś z profesorem Nerwosolkiem. Antrosolka profesora Nerwosolka?

Metacom:
No właśnie, na pewno było to coś z Profesorkiem Nerwosolkiem tylko nie wiem dokładnie co. Mam wszystkie nowe wydania komiksów Pana Baranowskiego, ale w żadnym z nich nie ma tego cytatu. Cytat ten pamiętam z dzieciństwa, więc na pewno muszą to być wcześniejsze wydania przygód Profesorka Nerwosolka. Pytanie więc jest jaki to komiks i które wydanie.

ljc:
ten tekst mówi Profesorek Nerwosolek do entomologa, który ich złapał w siatkę
to jest tomie "Skąd się bierze woda sodowa i nie tylko" - po przygodach Bąbelka i Kudłaczka jest właśnie cześć zatytułowana "Antresolka Profesorka Nerwosolka" i tam to jest - w moim wydaniu na str. 47 (stare jakieś, ale nówka sztuka:) - nie wiem, jak w tych nowych to wygląda)

Metacom:
Dzięki  :) Tak właśnie myślałem, że to ten komiks. W najnowszym wydaniu "Skąd się bierze woda sodowa i nie tylko" Profesorek Nerwosolek wygłasza przemówienie zdaje się, że na temat fizyki kwantowej czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie. Uważam, że tekst z pierwszego wydania był bardziej zabawny, ale cóż to tylko moje skromne zdanie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej