Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy polskie

Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...

<< < (2/89) > >>

mica:
czy ktoś z forumowiczów wie co słychać u tomaza? rysuje jeszcze komiksy? chyba w ostatnim ziniu coś jego było, o ile pamiętam, a czy później/obecnie gdzieś się udzielał?

krynio:
a ja tam lubie " ja jestem Chemiczy Ali... a wy jestescie w dupie" no i nie moze zabraknac "remember, remember, the fifth of november" 8)

Maciej:

--- Cytat: "mica" ---czy ktoś z forumowiczów wie co słychać u tomaza? rysuje jeszcze komiksy? chyba w ostatnim ziniu coś jego było, o ile pamiętam, a czy później/obecnie gdzieś się udzielał?
--- Koniec cytatu ---

Ostatnio widziałem coś Tomaza w ostatnim ziniolu, czyli około półtora roku temu. Spodzioewałem się że Tomaz da o sobie znać przy okazji pojawienia się Olgierda Ciszaka w produkcjach Paletu, ale się niestety rozczarowałem.

Z tego co pamiętam szykował album "bi - bułka", ale najwyraźniej nie ma ciśnienia na jego wydanie... albo zaginął gdzieś w akcji  :(

mica:

--- Cytat: "Maciej" ---
Ostatnio widziałem coś Tomaza w ostatnim ziniolu, czyli około półtora roku temu. Spodzioewałem się że Tomaz da o sobie znać przy okazji pojawienia się Olgierda Ciszaka w produkcjach Paletu, ale się niestety rozczarowałem.

Z tego co pamiętam szykował album "bi - bułka", ale najwyraźniej nie ma ciśnienia na jego wydanie... albo zaginął gdzieś w akcji  :(
--- Koniec cytatu ---


miejmy nadzieję, że się odnajdzie :)

zawsze miałem słabość do jego komiksów. niestety cipa ledwo zipa, czarny padół i jakieś pojedyncze ziniole zaginęły mi w akcji, podobnie jak teraz autor :(

a taka plansza z pracownikiem zakładu upieczeń społecznych, i panią która pointowała, że w sumie może żyć z wariatem to tomaza była?

Jaszcząb:
"No i co ja teraz zrobię?Nic. Niby dlaczego nie mogę żyć z psycholem?" :)
Tak to jest Tomaz z Zinia nr 17:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej