Autor Wątek: Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...  (Przeczytany 296026 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sewcio

Odp: Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 13, 2008, 03:22:38 pm »
Witam ponownie.Nie znalazłem nigdzie tematu o książeczce "eMC - Adoptuj Rapera" ani jego autorze - Macieju Prożalskim. "Czytał" ktoś? Warte swojej ceny (10 zł)? Proszę o szybką odpowiedź.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2008, 04:02:32 pm wysłana przez sewcio »

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 13, 2008, 05:27:37 pm »
Witam ponownie.Nie znalazłem nigdzie tematu o książeczce "eMC - Adoptuj Rapera" ani jego autorze - Macieju Prożalskim. "Czytał" ktoś? Warte swojej ceny (10 zł)? Proszę o szybką odpowiedź.
Kiepsko szukałeś. Ja znalazłem wątek z 37 stronami ;)
tutaj
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline G_S

Odp: Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 31, 2008, 11:17:07 am »
jest ktos na swiecie co ma podobny styl do Rebelki?

Offline akela

Odp: Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 02, 2008, 02:26:44 pm »
pytania o polskich autorow; chcialbym nawiazac do zamknietego postu o  grzeskiewiczu; dzieki zacietrzewieniu kilku kolesi, poznalem tworczosc tego artysty i jestem pod wrazenie, nareszcie znalazl sie ktos, kto robi naprawde interesujace rzeczy, a cala farsa wokol niego wyplywa z kompleksikow interlokutorow, he he... to troche smutne, bo jak zwykle majac do czynienia z talentem, banda nieudacznikow pastwi sie nad nim a w rzeczywistosci moga tylko pomarzyc o jego poziomie. super, ze sie pojawil i rzycze mu wszystkiego najlepszego
ps. picasso tez byl niezlym skurw... a jest uwazany za jednego z najwieszych artystow ever, pozdrawiam wszystkich kzrzkaczy, do roboty panowie, bo to wyprawiacie budzi litosc i taki jakis usmieszek zarzenowania...

A jakieś pytanie chciałeś zadać czy tak tylko, za przeproszeniem, chciałeś sobie popisać głupoty? w.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2008, 03:04:36 pm wysłana przez wilk »

Offline akela

Odp: Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 02, 2008, 05:20:28 pm »
jakie pytanie chcialem zadac? proste, dlaczego rozmawiac na temat komiksow rozmowcy zachowuja sie jak rozkapryszone dzieciaki, ktore z zawiscia patrza na nowego z lepszymi zabawkami?

Aha. To to masz ode mnie upomnienie. Na razie słowne. Za recydywę pójdzie oficjalne. Za spamowanie i za, ujmując to nadzwyczaj kolokwialnie, nieczytanie ze zrozumieniem. w.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2008, 06:19:33 pm wysłana przez wilk »

Offline Raf Fariszta

Odp: Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...
« Odpowiedź #95 dnia: Grudzień 12, 2008, 09:44:55 am »
Ma ktoś jakiś pozaforumowy kontakt z Andruthem? Prosiłbym o info na PW. Z góry dzięki.
Nocy Matko Dnia

Offline w1

Komiks - Świat Młodych ' 85 - '86
« Odpowiedź #96 dnia: Grudzień 22, 2008, 06:11:49 pm »
Witam, czy ktoś może pamięta i/lub wie, czy został później jakoś wydany komiks, który był publikowany w Świecie Młodych, gdzieś w latach 1985 - 1986. To była taka historia o ludziach prehistorycznych, którzy - jak się z czasem okazało - żyją w świecie po wojnie nuklearnej. Ja niestety nie pamiętam ani tytułu, ani autora. Pamiętam tylko, że mi sie bardzo podobał.

Offline pieniazk

Odp: Komiks - Świat Młodych ' 85 - '86
« Odpowiedź #97 dnia: Grudzień 22, 2008, 06:40:19 pm »
Chodzi tobie o komiks "Tajemnica kamiennego lasu", niestety nikt go nigdy nie wydał w postaci albumu, a szkoda:)

Offline graves

Odp: Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...
« Odpowiedź #98 dnia: Grudzień 22, 2008, 07:47:10 pm »
Tak, to Tajemnica Kamiennego Lasu, Raczkiewicza. W ŚM było w 1986 roku.
Tutaj parę słów o tym.

Nie rozmawiamy tutaj o skanach, torrentach oraz nie podajemy ich stron. Jest to niezgodne z regulaminem i grożą za to kary.
Post poleciał

« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2008, 09:16:40 pm wysłana przez graves »
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline BOUNCER

Odp: Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...
« Odpowiedź #99 dnia: Grudzień 23, 2008, 06:39:02 pm »
Poszukuję informacji o początkach twórczości Janusza Christy. Mam na myśli coś nieco więcej niż to co jest na wraku.
Dokładnie chodzi mi o ilość rysunków jakie Janusz Christa zamieścił w czasopiśmie o jakim mowa na tej aukcji :  http://allegro.pl/item509367088_christa_pierwsze_dziela_unikat.html   .
Napisałem do tego Pana i po wymianie mailowej dowiedziałem się, że posiada On inne gazety Jaz w których są rysunki Janusza Christy. I tu interesuje mnie, ile faktycznie w gazetach  było tych rysunków zarówno seryjnych jak i pojedyńczych. Jeśli ktoś jest w stanie udzielić odpowiedzi to proszę o pomoc.

Offline turucorp

Odp: Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...
« Odpowiedź #100 dnia: Grudzień 24, 2008, 10:58:41 pm »
Napisałem do tego Pana i po wymianie mailowej dowiedziałem się, że posiada On inne gazety Jaz w których są rysunki Janusza Christy. I tu interesuje mnie, ile faktycznie w gazetach  było tych rysunków zarówno seryjnych jak i pojedyńczych. Jeśli ktoś jest w stanie udzielić odpowiedzi to proszę o pomoc.

http://www.relax.nast.pl/1/pschrist.htm

Offline BOUNCER

Odp: Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...
« Odpowiedź #101 dnia: Grudzień 25, 2008, 03:31:44 am »
Dziękuję kolego, ale to nadal nie rozwiązuje  mojego zapytania. Nie ma na wskazanym linku pełnej informacji o którą proszę. To , że jest opowieść o Armstrongu i pojedyńcze rysunki to już wiem, ale prosiłbym o informację ile faktycznie owych rysunków jest.

Offline turucorp

Odp: Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...
« Odpowiedź #102 dnia: Grudzień 25, 2008, 05:38:27 am »
Dziękuję kolego, ale to nadal nie rozwiązuje  mojego zapytania. Nie ma na wskazanym linku pełnej informacji o którą proszę. To , że jest opowieść o Armstrongu i pojedyńcze rysunki to już wiem, ale prosiłbym o informację ile faktycznie owych rysunków jest.

szanowny kolego, jak juz dostajesz na tacy odpowiedz, to czytaj uwaznie :roll:
""Rock and Roll"
"Jazz" - 2/1957
pasek, czarno-biały, 5 kadrów
"Opowieść o Armstrongu" (tekst: Józef Balcerak)
"Jazz" - nr 3-7,9-11/1957 - 8 odcinków.
cykl obrazkowy, czarno-biały, podpisy.
(...)
Ilustracje w magazynie "Jazz" - numery 5,6/1956; 1/1957, razem: 10 ilustracji"



Offline AgentOrange

Odp: Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...
« Odpowiedź #103 dnia: Grudzień 26, 2008, 08:59:07 am »
Poszukuję informacji o początkach twórczości Janusza Christy. Mam na myśli coś nieco więcej niż to co jest na wraku.
Dokładnie chodzi mi o ilość rysunków jakie Janusz Christa zamieścił w czasopiśmie o jakim mowa na tej aukcji :  http://allegro.pl/item509367088_christa_pierwsze_dziela_unikat.html   .
Napisałem do tego Pana i po wymianie mailowej dowiedziałem się, że posiada On inne gazety Jaz w których są rysunki Janusza Christy. I tu interesuje mnie, ile faktycznie w gazetach  było tych rysunków zarówno seryjnych jak i pojedyńczych. Jeśli ktoś jest w stanie udzielić odpowiedzi to proszę o pomoc.

Nie warto kupować za tę cenę. Lepiej szukaj w kategorii  Książki i Komiksy › Czasopisma › Muzyka - tam o wiele częściej pojawia się Jazz. Za ok. 200 zł można kupić cały rocznik np.  http://www.allegro.pl/item470900153_jazz_numery_z_1957r_rarytas.html


Offline ljc

Odp: Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 20, 2009, 11:00:24 am »
czy ktoś byłby tak uprzejmy i powiedział mi, na ile różni się kolorystycznie (jeśli wogóle) oryginalne (pierwsze) wydanie Janosika (6 tomów) od tego z Postu (2xhc)?
tamtam!

 

anything