trawa

Autor Wątek: Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...  (Przeczytany 296053 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Julek_

Odp: Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...
« Odpowiedź #435 dnia: Czerwiec 08, 2018, 01:11:48 pm »

Offline MatiBlackpool

Odp: Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...
« Odpowiedź #436 dnia: Lipiec 26, 2018, 04:33:33 pm »
W kontekście Ogazy http://www.ogaza.com.pl/lista-zlodziei.html ciekawe czy to prowokacja czy pogorszenie stanu zdrowia psychicznego (bez ironii oczywiście, bo jak każdy chciałbym przeczytać kontynuację Marsa).

Offline kosmoski

Odp: Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...
« Odpowiedź #437 dnia: Lipiec 27, 2018, 10:14:03 am »
 Zadam dziwne pytania – czy u Was też na końcu Wszechksięgi jest
Spoiler: pokaż
kilka pustych stron
? A w okolicach kilku pierwszych stron jest nagły przeskok akcji, jakby jakiejś strony brakowało?
 

Offline kosmoski

Odp: Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...
« Odpowiedź #438 dnia: Lipiec 27, 2018, 01:35:54 pm »
Na początku myślałem, że to coś w stylu, a teraz łap za kredki i namaluj sam kontynuację :)
Przeskok to dla mnie trzy sceny - nocnik, najazd i nagle król

Offline freshmaker

Odp: Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...
« Odpowiedź #439 dnia: Listopad 10, 2018, 03:09:29 pm »
czy Piotr - plecy konia - kowalski pojawia się jeszcze na komiksowych imprezach w polsce?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline keram

Odp: Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...
« Odpowiedź #440 dnia: Listopad 10, 2018, 08:33:11 pm »
Dwa lata temu był chyba w Łodzi, ale prywatnie, nie było go w programie.
Chyba, bo pewności nie mam.

Offline Kret

Odp: Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...
« Odpowiedź #441 dnia: Marzec 02, 2019, 09:57:23 am »
Dzień dobry, mam pytanie.
W latach 80tych miałem kilka komiksów po polsku, chyba polskich twórców. Historie sci-fi.
Jedna z nich to była ekspedycja poxadami przez pustynię i tajemniczy antygrawitacyjny pas na drugą półkule planety gdzie mieszkała inna ludzka cywilizacja.
Bohaterowie po drodze odkrywają że planeta już kiedyś miała jakąś cywilizację przed ich ludzkimi.

Ktoś mi pomoże sobie przypomnieć? Z góry dziękuję.

Offline LucasCorso

Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline TheMadAngie

Odp: Pytania o komiksy polskich autorów, cytaty i inne takie...
« Odpowiedź #443 dnia: Listopad 19, 2020, 09:28:17 am »
Dzień dobry i witam się cieplutko. Piszę w dużej mierze w imieniu Książnicy Płockiej - rok 2021 będzie rokiem Lema i na tę okazję, projektuję wystawę dotyczącą twórczości autora. Poszukuję i proszę o skany z czasopisma "Nowy Świat Przygód", "Człowiek z Marsa" z roku 1947. Będę wdzięczna nawet za sam namiar na instytucję/osobę, która mogłaby zeskanować i wysłać mailem jakiekolwiek treści z tego czasopisma, a w szczególności zależy mi na obrazku tytułowym "Człowiek z Marsa" + rysunek jakby "daleka" z dr Who z mackami + podpis "POWIEŚĆ FANTASTYCZNA STANISŁAWA LEMA" - na wystawie wszystkie osoby i źródła zostaną wyszczególnione i podpisane.Pozdrawiam