trawa

Autor Wątek: Terminator 3  (Przeczytany 19472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wilk

Terminator 3
« dnia: Maj 07, 2003, 02:28:17 pm »
Ogladal ktos z Was trailery? Jakie macie wrazenia? Jak myslicie film bedzie klapa czy bedzie trzymal poziom dwojki?
Pozniej mysle ze bedzie mozna podyskutowac w tym temacie o samym filmie.

Ja mam mieszane uczucia. Cos czuje po kosciach ze nie bedzie zbyt udany. Obym sie mylil :) Widac ze Arnie sie juz mocno zestarzal. No i ta kobieta-terminator jakos mnie nie przekonuje...

Offline Gollum

Terminator 3
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 07, 2003, 03:17:57 pm »
Ale właśnie z tych powodów może być dobry. Pod warunkiem, że Arnold nie będzie grał twardziela w średnim wieku, ale podstarzałego byłego. A znając inne jego filmy, gdzie sobie robił z siebie jaja, byłny do tego zdolny. Tylko czy autorzy pójdą tym tropem?

Offline hurragan

Terminator 3
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 07, 2003, 05:47:56 pm »
arnold nie tylko się zestarzał, ale i dostal brzuszka - smiesznie wyglada... ale w terminatorze nie bałbym się o niego - poradzi sobie, gorzej będzie z samą fabułą filmu, troszkę to na siłe (ale pamiętajmy, że zupełnie nieoczekiwanie sequel był lepszy od jedynki, więc ktoż wie...)..
i][size=10]"Nie martw się, jeśli czujesz się dobrze. Przejdzie ci." Boling[/size][/i]

Offline Gollum

Terminator 3
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 08, 2003, 03:03:24 pm »
Cytat: "hurragan"
arnold nie tylko się zestarzał, ale i dostal brzuszka.

No to wygląda w sam raz, do zrobienia filmu z przymrużeniem oka. Jeszcze dać mu Dannego de Vito do towarzystwa i mamy wspaniałe jaja.

Offline Cwany

Terminator 3
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 08, 2003, 06:01:33 pm »
sam nie weim widzialem urywki w tv i troszeczke sie zalamalem no ale zobaczymy juz mnie jeden film zadziwil xmen 2 byl wysmienity czego sie nie spodziewalem. Arnolda mam juz szczeze dosc i miejmy nadzieje ze jakos da sie to przebolec

Offline Błendny Komboj

Terminator 3
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 12, 2003, 04:05:19 pm »
Arnold to urodzona maszyna i z pewnością sobie poradzi, nie musi przecież zdejmować koszuli :) . Ale trailer, który widziałem w kinie przed "Daredevilem" nic mi nie mówi, bo nie zawiera ani jednego kadru z filmu. Tylko słynny motyw muzyczny, slogan reklamowy i coming soon.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline dawidos

Terminator 3
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 16, 2003, 08:18:16 pm »
NA 90 % się nie zawiodę. Właśnie te nowatorskie pomysły typu kobieta - Terminator wznoszą świeży powiew do Terminatora. Na dodatek ,czytałem już polskie recenzje ,są same pozytywne. Co więcej fabuła się zapowiada intrygująco i ciekawie ,a i na warstwę techniczną nie mamy co narzekać.
Pozdrawiam
ood job - Obi Wan Kenobi - Atak Klonów

Offline surmik

Terminator 3
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 18, 2003, 10:06:36 am »
Ja widzialem. Podobala mi sie 3 czesc choc niczym nie wykracza poza 2. Arnie wyglada troszke starzej, choc i tak bylem pozytywnie zaskoczony.
Kobieta T-X nie zla, ale nie dorownuje T1000. Fabula dobra i zaskakujaca. Ogolnie nie zawiodlem sie i polecam!
Pozdrowienia,
Marek

Offline dawidos

Terminator 3
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 18, 2003, 10:17:13 am »
To dołączyłem do ciebie :)
ood job - Obi Wan Kenobi - Atak Klonów

Offline dawidos

Terminator 3
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 28, 2003, 09:40:27 pm »
Ja idę na pokaz przedpremierowy Terminatora 3 , 1 sierpnia w Warszawie.  Już zarezerwowałem bilety i czekam z niecierpliwością ,jeśli się zawiodę niech szlag trafi kino :) :).

Pozdrawiam

PS. Będę tu nieaktywny ,żeby nie czytać spoilerów.
ood job - Obi Wan Kenobi - Atak Klonów

Offline dawidos

Terminator 3
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 02, 2003, 08:22:22 pm »
Już po filmie. Dwa słowo - jest rewelacyjny. Szczegóły ,wkrótce na Gildii jak moją recenzję zamieszczą oczywiście. Acha nie dodałem do niej oceny , tak ogólnie 9/10.
ood job - Obi Wan Kenobi - Atak Klonów

Offline Jussi

Terminator 3
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 02, 2003, 11:01:51 pm »
Szkoda tylko ze taki krotki w porownaniu do 2 czesci

Offline wilk

Terminator 3
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 03, 2003, 12:56:39 pm »
No to ja sie wylamuje  :twisted:

Do dwojki sie nie umywa. Jedyne plusy jakie dostrzeglem to duza doza humoru, mozliwosc zobaczenia jak wygladal pierwszy model Terminatora (T 1) i pare szczegolow anatomicznych w C 101 (to chyba model Arniego :))
Reszta slaba. Brak czegos co by widza zaskakiwalo - jak w poprzednich czesciach - czy to brutalnoscia i klimatem w pierwszej czesci czy to efektami w drugiej czesci. Przez caly film zero muzyki, po prostu cisza - wielka szkoda bo w dwojce muzyka i dzwieki odgrywaly wazna role. Szkoda tez ze sceny nocne nie byly utrzymane w takiej kolorystyce jak w dwojce - ciemno niebieskiej. John Connor nie do poznania - zupelnie inny czlowiek. W dwojce to zawadiaka a tutaj taki wyleknialy i zrezygnowany. Ok, ludzie sie zmieniaja ale czy az tak...

Offline Filip SB

Terminator 3
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 04, 2003, 07:41:38 am »
Cytat: "wilk"
No to ja sie wylamuje  :twisted:

Do dwojki sie nie umywa. Jedyne plusy jakie dostrzeglem to duza doza humoru, mozliwosc zobaczenia jak wygladal pierwszy model Terminatora (T 1) i pare szczegolow anatomicznych w C 101 (to chyba model Arniego :))
Reszta slaba. Brak czegos co by widza zaskakiwalo - jak w poprzednich czesciach - czy to brutalnoscia i klimatem w pierwszej czesci czy to efektami w drugiej czesci. Przez caly film zero muzyki, po prostu cisza - wielka szkoda bo w dwojce muzyka i dzwieki odgrywaly wazna role. Szkoda tez ze sceny nocne nie byly utrzymane w takiej kolorystyce jak w dwojce - ciemno niebieskiej. John Connor nie do poznania - zupelnie inny czlowiek. W dwojce to zawadiaka a tutaj taki wyleknialy i zrezygnowany. Ok, ludzie sie zmieniaja ale czy az tak...


Zgadzam sie at all , film powstał chyba dlatego żeby dokończyć tę opowięść w 100%. Connor to jakiś schizol który nie przypomina charakterem tego młódego z T2. Oprócz tego w T2 widac było dorosłego connora i miał grożniejszy wygląd :( Ten film to prawdowpodobnie zwieńczenie pracy Arniego. Cwiczył chłopina do niego, pokazał tyłek i pewnie chciał powiedzieć :" Popatrzcie miałem zawał i dalej sie świetnie trzymam" Arni jak i jego rola przestarzałego robota idealnie sie dopełniają. Bardzo mocno przykuwa uwagę TX .... uuuu niezła Babka aż szkoda że ją tak Arnie bije momentami:)
Samo zakończenie jest całkiem spoko ale to co sie dzieje do około 70 minut przypomina T2 tylko że są inne postaci

Film dobry ale nie do kina ....
ho's that riding into the sun.?
Who's the man with the itchy gun?
Who's the man who kills for fun!?
Psycho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!
He sleeps with a gun, but he loves his son.  Killed his wife cause she weighed a ton...

Offline Giovanii

Terminator 3
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 09, 2003, 08:07:01 am »
Dla mnie niczym nie różnił sie od 1 i 2. Jak ktoś jest fanem serii to mu sie spodoba a jak nie to uzna go za średni. Ja wole inne trylogie sf, czy tetralogie...
http://www.swistak.pl/uzytkownicy/Giovanni4.html  <---Garść historycznych książek:)