Autor Wątek: Terminator 3  (Przeczytany 19489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bloodgod

Terminator 3
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 09, 2003, 04:51:38 pm »
no ta ja z tym filmem pojade - ide se do kina z dziewczyną na jakiś fajny pseudothriller sf(pod jaki można podciągnąć 1) a wpadamy na komedie.... w pewnym momencie chciałem sprawdzićk, czy nie pomyliłemgodziny....
nic nowego - texty arniego o śmierci, czy odnośnie ludzi, nawet te poważne są u niego  wypowiadane z takim spokojem, że aż skręca........ROTFL.... no film można podzielić na 2 części - pościg samochodowy, w którym demolują pół miasta i reszta.... pościgf niby lepszy niż w matrixie, ale reszta taka nijaka... w sumie nic nowego.... znowu łązi z wielką giwerą.... znowu udaje, ze nie chce zabić żadnego niewinnego itp.... co do samego zakończenia- zabrakło mi tlko matrixowego"to be continued"....

Osobiście bardzo nie lubie odgrzewania zakończonych seriii... tak jak T1i2, jak Alien 1-3 twożyły zamkniętą całość,tak i tu i tu dołożyli ciąg dalszy, tylko chyba, żeby  jadąc na opini poprzednich części zbierać kase..

Drażniła mnie też cenzura.... tzn brak przemocy itp.... film od  lat 12.... 12!!??  ruch kamery w bok, gdy gościu jest ciachany niby piłą i tylko chlaśnięcie krwią... jak ja tego nie lubie..... grrrrrrrr

W ogóle to sie przeliczyłem
ow quickly pass the days long is the night
Lying in bed awake bathed in starlight
Better to live as king of beasts
Than as a lamb scared and weak
->"World coming down" TON

Offline Udo Twardke

Terminator 3
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 10, 2003, 03:22:42 am »
Zgodze sie z powyższym tak kiepskiego filmu dawno nie oglądałem, efekciarstwo i nawalanka, dialogów w całym filmie było moze na strone A4 dawno czegoś tak kiepskiego nie pochłonęlło mi 12 zeta za bilet.
ódl sie do Jasnego Sigmara bym nie znalazł w tobie niczego co pragnąłbyś Ukryć

Offline Młodszy Nieduży Brat

Terminator 3
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 10, 2003, 10:00:48 am »
A ja osobiscie bawiłem się bardzo dobrze - nie polazłem tam by słuchać dialogów lecz byłem mile zaskoczony poziomem humoru i autoironii - nie takiej nachalnej która psuje klimat ale takiej która pozwala rozluźnić się na moment by nie znudzić się ciągłą akcją.
IMHO tego było właśnie brak drugiemu matrixowi...

A cały film był zrbiony solidnie.


[Nie czytać!]
[You have been warned!]

Mile zaskakuje też brak happy endu.
[/Nie czytać]
lu potrzeba Dumnych Falangistów Orla Bielika aby wkręcić żarówkę?
Trzech.
Jeden trzyma a dwaj pozostali piją aż świat znacznie się kręcić...

Offline Bloodgod

Terminator 3
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 10, 2003, 10:25:22 am »
tak - brak heppy endu - fakt - przyznam to włąśnie najbardzoej w flmie mnie zaskoczyło.... no cóż - rozważania na temat T4 trza by przenieść do Schronu :P
ow quickly pass the days long is the night
Lying in bed awake bathed in starlight
Better to live as king of beasts
Than as a lamb scared and weak
->"World coming down" TON

Mav82

  • Gość
Terminator 3
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 11, 2003, 03:00:55 pm »
mi rowniez film bardzo przypadl do gustu, byl on zupelnie inny od 2 poprzednich czesci i ... dobrze, o ile pierwsze 2 czesci byly rewelacyjne to watpie zeby 3 raz udalo sie stworzyc dobry film w tych samych klimatach
t3 to po prostu solidne kino akcji z zaskakujacym zakonczeniem, ja po wyjsciu z kina bylem zadowolony,  otrzymalem bowiem dokladnie to czego po tej produkcji oczekiwalem

Offline dawidos

Terminator 3
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 11, 2003, 07:17:59 pm »
A ja mam swoją tezę odnośnie kontynuacji i stosunku ich do pierwowzou

- Kontynuacja nigdy nie dorówna mitologii poprzednikowi , ponieważ ów poprzednik ją stworzył ,a ów kontynuacja może ją tylko powielać. Amen

Jak mówiłem 9/10 w przypadku Terminatora 3. Dlaczego ? To jest napisane  w mojej recenzji na Gildii.
ood job - Obi Wan Kenobi - Atak Klonów

Offline Bloodgod

Terminator 3
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 11, 2003, 10:17:35 pm »
wybacz - nie nigdy, tylko żadko, ale czasem dorównuje -patrz stosunek T1i T2 - 2 była owego czasu najbardziej kasowym filmem, o ile pamiętam.... podobnie było z serią Aliens 2 była o wiele lepsza od 1 , 3 można było jeszczeprzeżyć, ale 4to już robienie kasy  tylko i wyłącznie na opini, jaką mająpoprzednie, często kultowe części...
ow quickly pass the days long is the night
Lying in bed awake bathed in starlight
Better to live as king of beasts
Than as a lamb scared and weak
->"World coming down" TON

Offline Młodszy Nieduży Brat

Terminator 3
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 11, 2003, 11:19:39 pm »
Nie powiedziałbym, zeby Alien2 było lepsze od Alien1.
było zupełnie innym filmem ale na mnie to jedynka zrobiła o niebo większe wrażenie...
Dwójka jakaś taka zbyt rambowata była - zwłaszcza pod koniec, zaś jedynka to prawdopodobnie najlepszy horror jaki widziałem...
lu potrzeba Dumnych Falangistów Orla Bielika aby wkręcić żarówkę?
Trzech.
Jeden trzyma a dwaj pozostali piją aż świat znacznie się kręcić...

Offline Kormak

Terminator 3
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 11, 2003, 11:58:21 pm »
Cytat: "dawidos"
Kontynuacja nigdy nie dorówna mitologii poprzednikowi , ponieważ ów poprzednik ją stworzył ,a ów kontynuacja może ją tylko powielać. Amen

eee tam. "Ojciec Chrzestny 2" jest lepszy od jedynki.

Offline Dinki

Terminator 3
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 12, 2003, 01:25:11 pm »
Na ten pościg z cieżarówkami wydano chyba pół budżetu filmu :D
John Connor został przedstawiony jako mamisynek a nie przywódca światowej partyzantki.
Twórcy dość dużo czerpali z Terminatora 2.Nie wysilili się zbytnio także nad scenariuszem , chyba chcieli na nim zaoszczedzić.
Ale film podobał mi się, efekty nie wylewały się z ekranu jak pomyje a Arnold i Kristianna dobrze zagrali swe role.
Przynajmniej z filmu nie wyszła jakaś bezimienna paćka , którą nie dało by się oglądać.

Offline Kormak

Terminator 3
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 12, 2003, 04:51:43 pm »
Moim zdaniem John Connor był OK. Nie wiem czemu się go czepiają. Przywódcą to on się dopiero stanie w przyszłości, teraz jest zwykłym (?) człowiekiem.

Film bardzo fajny, co chwila wybuchałem śmiechem, ale inaczej niż w przypadku "Matrixa: R" było to wywołane dobrymi tekstami, a nie żenadą lejącą się z ekranu.

Ulubione powiedzonko Arniego: "Talk to the hand" :)

Offline yoxik

Terminator 3
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 12, 2003, 06:59:32 pm »
Ja bardziej ten film odebrałem jako komedie Akcji, Niektóre rzeczy naprawdę mnie rozśmieszyły i za to wielkie dzięki reżyserowi i scenażyście.
pinia jest jak dziura w d**** - każdy ma swoją  
Kompromis moje drugie imię :)
"... Gdy dorosły człowiek wkracza w świat bajek, pozostaje w nim na zawsze. Nie wiedziałeś o tym?"

Offline Spajder

Terminator 3
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 18, 2003, 08:13:53 pm »
Humoru troszkę też było w dwójce. Tu jednak było go nadto. Arnie w "homo" okularach to strzał w dziesiątkę. Myślałem, że mi pęcherz puści.
Poza tym, film był jakiś taki martwy i bezcelowy. Tylko kilka minut początku - patrz: Nazywam się John Cohnor i czuję że wszysko wyleci w powietrze, oraz zakończenie było godne uwagi. Zaskakujące, ciekawię się tylko, jak Cohnor obejmie władzę.
Pani T-X była dużo słabsza od T-1000, który pewnie nie miałby z nią problemów.
Jeszcze jedno, Arnie wspominał o tym, że zabił Cohnora - toż to reklama czwartej części. Z pewnością na nią pójdę - z sentymentu po jedynce i dwójce.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline Bloodgod

Terminator 3
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 19, 2003, 11:14:04 pm »
tak - humoru za udżp - to fakt... jak jush pidałem polazłem na SF a trafiłęm na komedie - gdzie leży problem - nie w  Arnim,ale wreżyserze- taksamo 2 Aliena uważa sie za arcydzieło reż Camerona,tak i terminaotor 2  był CAmeronowym arcydziełem - apóźniej dotykali sie do tego inni ludzie.... źle reszta wyszła.... co do alina - 1 to horror/sf, 2 t zupełnie inny gatunek filmowy.......
ow quickly pass the days long is the night
Lying in bed awake bathed in starlight
Better to live as king of beasts
Than as a lamb scared and weak
->"World coming down" TON

N.N.

  • Gość
Terminator 3
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 21, 2003, 12:12:24 am »
Cytat: "Spajder"
 Zaskakujące, ciekawię się tylko, jak Cohnor obejmie władzę.

Już ją objął. Nie zauważyłeś?
Cytat: "Spajder"

Pani T-X była dużo słabsza od T-1000, który pewnie nie miałby z nią problemów.

Skłonny byłbym polemizować. Poza tym - wyglądała lepiej niż T-1000
Cytat: "Spajder"

Jeszcze jedno, Arnie wspominał o tym, że zabił Cohnora - toż to reklama czwartej części. Z pewnością na nią pójdę - z sentymentu po jedynce i dwójce.

Jeżeli Arnie wystąpi w czwórce, to już z pewnością na nią nie pójdę. Chyba że zrobią go komputerowo...