trawa

Autor Wątek: Czar Hidden Path  (Przeczytany 1449 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jedengrosz

Czar Hidden Path
« dnia: Grudzień 05, 2006, 03:48:10 pm »
Chetnie bym tez prosil na odpowiedzenie na takie pytanie.

Czar nr 3 z Lore of Athel Loren powoduje ze do nastepnej tury magii mojej dla pewnej jednostki kazdy teren jest traktowany jako teren otwarty.

teraz takie pytania:

CZy to oznacza, ze przez niego widze i moge np zadeklarowac szarze?
Czy jezeli widze odzial, a wedlug podzialu na strefe szarzy powinienem byc w strefie bocznej, lecz widze strefe przednia, to moge szarzowac na boczna? Moge przejsc przez imposibla dzieki dzialaniu tego czaru.

Co jesli wrogi odzial zadeklaruje flee, a ja w wyniku tego zatrzymam sie na srodku imposibla? CZar dziala ciagle, lecz nie wiem czy moze stac na imposiblu. W takiej sytuacji zatrzymuje sie przed imposiblem czy stoi za nim?

Co jesli zakonczy sie czar a oddzial jak wyzej powiedzialem stal na imposiblu? Automatycznie ginie czy przesuwam go przed/za imposibla?
ULT Member! Old Powergamers Member!

Which FF Character Are You?

Offline Marys

Czar Hidden Path
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2006, 04:44:15 pm »
A czy przy tym czarze nie ma napisane ze tyczy sie tylko ruchu a nie pola widzenia??

Offline lith

Czar Hidden Path
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2006, 05:24:59 pm »
Jest w uscisleniach. Szarzujesz na ta strefe, w ktorej jestes. A nie jest napisane treat difficult as open? To by rozwiazywalo sprawe z terenem niedostepnym :)
img]http://i31.photobucket.com/albums/c361/asqard/kultke3.png[/img]

Offline jedengrosz

Czar Hidden Path
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2006, 05:35:00 pm »
Jest napisane ze kazdy teren to open. Ale czy to oznacza ze np widze przez taki imposible i moge normalnie szarzowac? Czy tylko tyczy sie to przy przechodzeniu?

To jak moge np zakonczyc ture ruchu na imposiblu?
ULT Member! Old Powergamers Member!

Which FF Character Are You?

Offline lith

Czar Hidden Path
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 05, 2006, 05:38:07 pm »
Cytuj
Czar "The hidden path" - teren jest traktowany jako otwarty tylko przy poruszaniu
Warto czytac uscislenia :) Czy mozesz zakonczyc na impassiblu? IMO nie, ale to juz moja interpretacja.
img]http://i31.photobucket.com/albums/c361/asqard/kultke3.png[/img]

Offline jedengrosz

Czar Hidden Path
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 05, 2006, 05:47:08 pm »
No ok. Ale jezeli ktos na szarze odpowie np flee, a w wyniku tego nie przejde polowa ruchu za imposibla i czar sie skonczy to co?
ULT Member! Old Powergamers Member!

Which FF Character Are You?

Offline Tigerius

Czar Hidden Path
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 05, 2006, 06:02:39 pm »
Cytat: "jedengrosz"
No ok. Ale jezeli ktos na szarze odpowie np flee, a w wyniku tego nie przejde polowa ruchu za imposibla i czar sie skonczy to co?


na 95% jest tam diffucult i v difficult, na implossible wejsc nie mozesz...

(IMO)
...kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)..."
Witam, jestem Rafał, mam 20 lat. W moim przypadku wyjebanie pod niebiosa ogranicza się do pokoju na 1-szym piętrze, a snobem jestem, bo mam oba fallouty oryginalne z CDA

Offline Asassello

Czar Hidden Path
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 05, 2006, 06:11:45 pm »
na impassiblu nie mozesz zakonczyc ruchu..i nie jest tu juz wazne czy oddzial jest pod dzialaniem czaru czy alkoholu..poporstu na impassiblu stac sobie nie mozesz :).. stan przed.

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

***      KULT - wymaga ofiar      ***