trawa

Autor Wątek: Zaginione karcianki  (Przeczytany 30391 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Khorne

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 20, 2003, 07:21:23 pm »
no wiesz jak u mnie jeszcze z trzy miesiace temu Pokemony skupowali :D
zawsze sie znajda jacys zapalency w DT
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline Gyg

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 26, 2003, 08:01:27 pm »
Gral ktos w Middle-earth The Wizards?

Blacklotos

  • Gość
Zaginione karcianki
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 31, 2003, 02:39:08 pm »
Ech... doom trooper. Mam jeszcze około 2000 kart do tej gry w tym 4 czołgi grizzli, 2 alakhai i 2 durandów. Moim zdaniem mimo czasem wkurzających zasad najlepsza karcianka pod słońcem. No i jeszcze jest L5K, ale nie wiem czy mozna ją zaliczyc do mało popularnych

Offline Zendramus

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 04, 2003, 11:18:43 pm »
Byłem i jestem zbieraczem DoomTroopera nie tylko zpolskich wydań, bo kilka dodatków u nas nie wyszło
W klubie było nawet kilku zagorzałych graczy, ale teraz przerzucili się na MtG
Fortuna fortes adiuvat"

Offline 4hugo

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 27, 2003, 05:00:12 pm »
U mnie na półce w szafce, pod lekką stertą kurzu leżą...  Pokemony! Swojego czasu to była świetna gra, ale niestety szybko się znudziła, ludzie poprzeżucali się na MtG, wyrośliśmy... Karty do tej karcianki regularnie schodzą na Allegro. Jest tam też sporo Doom Trooper'a. Mimo, że karcianka wymarła znajdują się ludzie, którzy nadal to kupują.
zytnie idzie szybko jak się nie zwalnia, żeby zrozumieć o co chodzi.

Offline Zendramus

DoomTrooper
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 28, 2003, 09:54:01 pm »
Widać co dobre, tak szybko nie przemija.
Co prawda nie wielu już zostało DT-graczy, chyba więcej kolekcjonerów. Za podstawę takiego stanu rzeczy mozna uznać: proste zasady i oznaczenia, nie ważne w jakim kraju grane i w jakim języku. I zdarzały się nawet przyzwoite rysunki na kartach.
Fortuna fortes adiuvat"

Offline Rigor Mortis

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 07, 2004, 07:33:23 pm »
HHmmmm...zaginione karcianki...cóż sporo wiem an ten temat ;)...NAdal w duużym pudle mam karty do "thorgala"(nie wiem czemu sie nie przyjął), Star Warsów (WIzardó z wybrzezża powybijam w swoim czasie), Meiedle Earth the Wizards (zasady trochu pokopane, ale niezile sie sie grało do czasu keidy wyszły takie kobba, że na poczatku mozna było zgadnąć wynik)..oprócz tego mam takie dziwne cuś co w polsce nie wyszlo i nazywa sie Fallen Lords..to było super...miało uczyć historii szkocji dzieci... niestety wyszło troche za wczesnie teraz to było super polurane a tak...cóż poszlo w niepamiec po ukazaniu sie startera...Chyba tyle...z każdej ztych karcianek moge jeszcze złożyć deck turniejowych chociaż jeden......;)
P.
ho dares wins

Offline AWu

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 30, 2004, 01:52:46 am »
hmm
W Babilon 5 czasem sie zagra - np: w poprzednioweekendowa nocke

ale problemem jest czas - fajna gra trwa wiele godzin...
i ludzi
do fajnej gry trzeba 4-5 :(

co do Diuny to w Wawie byla silna grupa w strefie, ale odkad strefy nie ma to lipa
azkoda bo sam mam prymitywna bo tylko podstawkowa ale talie i bym czasem zagral i dokupil jakies karty...

Z Dom Troopera mam pare Czeskich kart :> ale nie gram w to juz od lat i sie wyprzedalem procz moich 60 rzolnierzy zachodzacego slonca :>

Offline wedge

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 04, 2004, 10:05:34 pm »
A grał ktoś z was w Dark Eden???
Znalazłem ostatni trochę kart do tej giery.. pamiętam, że było kilku zapaleńców u mnie w mieście którzy w to grali...
tone and Steel

Offline crog

Witam!
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 17, 2004, 01:18:06 pm »
No DARK EDEN to dobra była gra. Udało mi się zebrać wszystkie karty oprócz jendnej! Ma ktoś moze ZNACZĄCY DEPOZYT? Jako ciekawostke dodam ze mam też skany i opis nie wydanego dodatku do DARK EDEN.
Drugą nie złą grą był KULT! Ta gra rządzi. Szukam kart promocyjnych, ma ktoś?

Pozdrawiam
 :)

Offline Myszu

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 24, 2004, 11:15:08 pm »
Ja jeszcze gram niekiedy w Doom Troopera :)  powinno sie robić coś aby takie karcianki niezanikaly

Offline KreoL

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 24, 2004, 11:35:33 pm »
dlatego trzeba co jakiś czas wydać jakiś dodatek jak to jest w magicu, wtedy chyba karcianki nie giną bo zawsze jest to jakieś nowe wydarzenie dające impuls do dalszej zabawy.
ie będą Mody bluzgać nas,
Ni postów nam kasować.
Dzielni my ludzie,gildiowa brać.
Offtopujemy gdzie sie da. :) ;)

Offline kubususul

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 25, 2004, 12:33:06 pm »
A jak ktos chce to mam do doom troopera sporo dobrych kart do sprzedania. Oddam tanio bowiem i tak juz nie gram, a pieniazkami nie wzgardze :) Jak ktos zainteresowany to prosze na priv pytac
UT INVENIAM VIAM AUT FACIAM
Mówcie mi Usul- ksywka, lub Kubuś- imię,
a nie pełnego nicka :)

Offline Saise

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 04, 2004, 12:03:28 pm »
:)  - jeszcze w podstawówce grywałem w Dark Eden... heh, to było coś... Teraz przerzut świeży na MTG... I racją jest, że MTG wydając stale dodatki, żyje już 11 lat...
lt;b>Batllecry of the Tzaangors:
'We'ree Change yourr life!'</b>

Offline Muerte

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 04, 2004, 12:14:42 pm »
Tylko co jak co, ale klimat Mtg bardzo podupadl (jak dla mnie, co bylo przyczyna mojego zerwania z ta karcianka). Zreszta z tego co widze duzo osob powoli konczy z Mtg w moich okolicach, a to tez dobrze nie wrozy.
ll my friends are gone, they died (gonna take you down)
They all screamed, and cried (gonna take you down) - KoRn "Thoughtless"