trawa

Autor Wątek: Zaginione karcianki  (Przeczytany 30772 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lagar

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 20, 2004, 01:17:36 pm »
Jasiu powiedz ile masz kart mniej wiecej z jakich dodatkow i ile za nie chcesz to moze od ciebie bym je zakupil :}
ódlcie się do swoich bogów, choć nawet oni wam nie pomogą

Offline cadaver

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 25, 2004, 03:56:32 pm »
Hej!
Mam ciekawą ofertę dla wszystkich, którzy interesują się nietypowymi     ( czyli nie Magic, nie LOTR, nie Pokemon, nie Star Wars  :P  )karciankami. Przejrzałem swoje zbiory i znalazłem trochę ( chyba 316, o ile nie walnąłem się w liczeniu ) nadwyżkowych kart do różnych systemów. Oczywiście żadna karta się nie powtarza  :)  Oto lista ::
Hyborian Gates - 40 sztuk - na kartach grafiki Borisa Valejo
Digimon - 25 sztuk
Netrunner - 15 sztuk
WWW Nitro - 13 sztuk
Guardians - 50 sztuk - chyba najładniejsze graficznie karty, duże rysunki
Wizard in training - 2 sztuki  :)
Overpower - 11 sztuk - bohaterowie komiksów Marvela
MLB showdown - 2 sztuki - czyli baseball
Footbal champions - 5 sztuk - liga angielska
Legend of the burning sands - 33 sztuki
Monster rancher - 16 sztuk
Star Quest - 6 sztuk
Buffy the Vampire Slayer - 6 sztuk
Spellfire - 15 sztuk - karcianka w świecie AD&D
Blood Wars - 7 sztuk - karcianka w podświecie AD&D - w Planescape
Rifts - 29 sztuk
Heresy - 2 sztuki - karty są o długości ok 1,5 razy większej niż standard
Arcadia - 5 sztuk
7th sea - 14 sztuk
Wheel of time - 4 sztuki
Yu-gi-oh - 13 sztuk
Mythos, Fastbreak, Initial D - po jednej sztuce

Czyli razem 24 karcianki. Najchętniej sprzedam wszystko razem. Ceny nie podaję - czekam na propozycję ( najlepiej na priv ). Oczywiście karty są w bdb stanie.

Offline Barlog007

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 25, 2004, 04:04:50 pm »
najbardziej nieznaną a ciekawą karcianką jest Veto! a to dlatego że mało ludzi (przynajmniej z moich okolic interesuje się historią narodu polskiego :) chciałam się spytać czy ktoś z was w to gra :)
 popiołów strzelą znów ogniska,
A mrok rozświetlą błyskawice,
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król-tułacz wrócz na stolicę.

Offline Zibi

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 26, 2004, 12:49:13 pm »
Podrzuc link do zasad.

Offline Barlog007

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 26, 2004, 05:40:50 pm »
Zasad jako takich w necie nie ma :( ale za to można się spytać w jakimś sklepie z karciankami :)
 popiołów strzelą znów ogniska,
A mrok rozświetlą błyskawice,
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król-tułacz wrócz na stolicę.

Offline Zibi

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 30, 2004, 05:36:19 pm »
To bardzo zle, ze nie ma zasad. Powinny byc...

Offline Czarnooki

VETO
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 18, 2004, 09:21:52 pm »
Odnalazłem dosyć sporo informacji na temat tej karcianki. Powiem szczerze, że prezentuje się dosyć fajnie :) Ja chyba skorzystam.
Pozdrawiam.
http://www.kgk.strefa.pl/veto/index.php

Offline Kensiorek

Diuna
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 23, 2004, 07:10:42 pm »
Moja miloscia pozostanie Diuna:) swego czasu zaparle sie i zbieralem wszystkie wzory kart jesli ktos mieszka kolo Warszawy to mam pol kilo Commonow na odanie:) :)
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Faolinar

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 12, 2004, 08:01:02 pm »
ja gram w Veto! , a zasady jak najbardziej - razem z FAQ , dostępne są w necie

Offline Magius

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 06, 2005, 06:27:17 pm »
Witajcie :)
Ma ktos z was mape do starej gry Middle Earth? Bo moja sie gdzies zawieruszyla? Mialem kiedys w formacie A4.
Ma ktos?

pls :)
Pozdrowka
Kazda droga zda sie czlowiekowi prosta, lecz w koncu prowadzi do smierci..."

Offline BLAZO

BATTLETECH
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 07, 2005, 02:36:54 pm »
Dla mnie karcianką wszechczasow jest BATTLETECH.Jakoś chyba nikt go nie wymienił do tej pory :].Dlaczego ta gra była taka zajebista...?
Bo była to gra nie komercyjna .... rary niewiele różniły się w sile od commonow.Właściwie rary to były głównie charakterzy ktorych nie można było wsadzić zbyt duzo do deku.Kupując podstawkę +3 bustery mozna było spokojnie grać i czasem wygrywać z każdym.Sama struktura gry była taka że liczyły się bardziej decyzje gracza niż karty.Dlatego pewnie gra upadła po paru dodatkach ,bo się nie opylało.Lepiej niech dzieciaki kupują bezmuzgie karcianki gdzie połowę busterka można wywalić do kosza po otwarciu :D .
Spędziłem przy tej grze niezapomniane długie wieczory z kolegami i bawiłem się lepiej niż przy jakiej kolwiek innej grze.Np taki Mtg po 10 grach tym samym dekiem człowiek już żyga z nudow.Dlatego zawsze na  posiadowę zabierałem ze 3 deki ,a do Techa wystarczał jeden.
Dodam że karty były bardzo mocne i wytrzymałe ,nikt z nas nigdy nie używał koszulek do tech , te karty poprostu się nie niszczyły.
Chyba każdy wie co się dzieje np z kartami do magica po grze bez koszulek <lol> .Rysunki bomba , właściwie zaczelismy w to grać bo nam się grafika spodobała.
No niestety jak każdy wie ,co dobre , wymagające intelektu ,niekomercyjne i solidnie wykonane musi upaść.Światem rządzi tandeta :]
...a jeszcze napiszę tylko że producęci robili smieszne akcje na koniec żeby ratować tą grę ,w poźniejszych dodatkach zaczeli kopiować pomysły z komercyjnych karcianek i nawet na sam koniec zmienili szatę graficzną kart co było gwoździem do trumny ,bo nowa była 3 razy gorsza i mniej czytelna od starej :D
Tak przynajmniej było w mojej opini ,bo mogę się mylić ;)
Ale jak widzicie naprodukowałem się tyle ,że chyba ta gra musiała coś w sobie mieć :) ... nadal mam do niej karty i nie sprzedam :P ....za to mogę wziąść jak ktoś z Wawki chce oddać   :o

Offline qwer

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 07, 2005, 04:11:57 pm »
Ja grałem w DoomTroopera -> całkiem fajny system, ale ostatnie dodatki jakie wyszły do tej gry były dosć słabe. Szkoda ze upadła.

Obecnie zbieram KULT bo katy są cały czas dostepne, dla tych komu zalezy (np. www.rebel.pl albo z allegro) obecnie mam teoretycznie całego seta, z którego jestem naprawde dumny (zwazywszy na to ze ta gra jest niewydawana od kilku lat ;-) )
size=8]oczywiscie wszystko jest imho..... :-)[/size]


Offline MariuszGGG

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 17, 2005, 03:55:47 pm »
Poszukuje kart do bardzo starej gry: Rage.
Jeśli ktoś ma je i chce sie z nimi rozstać to z chęcią.
Szczególnie interesuje mnie combat oraz Pentex, ale wezme wszystko
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Offline iluvatar

Dune CCG
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 27, 2005, 03:10:31 pm »
A ja szukam kart z:
Eye of the Storm
Thunder of Twilight

kontakt na :


arekgac@interia.pl
AAAaaaaaaaaaaaaaaaaa

Offline FeGy1

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 22, 2005, 10:13:24 am »
Ja zdesperowanie szukam kart do Alien vs Predator...

Jak ktos cos ma to ja baaaaaaaardzo jestem zainteresowany wejsciem w posiadanie wszeakich / wszystkich kart :)

fegy@wp.pl       GG: 1491557

Moze ma ktos jakis kontakt do kogos kto ma na puszczenie ?

A co do tematu... to "zaginione karcianki" maja ten swoj smaczek ;] Ale to juz czasami trzeba czuc letka nutke kolekcjonerstwa :)

Pozdrawiam !

 

anything