trawa

Autor Wątek: Zaginione karcianki  (Przeczytany 30569 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lagar

Zaginione karcianki
« dnia: Maj 07, 2003, 08:18:31 pm »
Zakladam ten topic, aby znalezc ludzi ktorzy graja w nietypowe, lub tez malo popularne karcianki. Jakos nie mam serca do dyskusji o MtG lub SW. A nóż, widelec ktos z was gra w takie cudenka jak Babylon5, Whell of time, czy Duna?? Oczywiscie niech pisza tu wszyscy ktorzy kupili cos dziwnego i okazalo sie ze sa jedynymi w calym regionie, ktorzy maja takie pikusne cus :}
ódlcie się do swoich bogów, choć nawet oni wam nie pomogą

Offline Volkh

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2003, 03:07:54 pm »
Zapomniane karcianki... heh znam ten ból jestem jednym z niewielu graczy grajacych jeszcze w Rage jakies karty do Dune tez gdzies mi sie zachowaly.

Offline Lagar

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2003, 06:51:28 pm »
Do duny miales Starter czy tylko jakies niedobitki??
ódlcie się do swoich bogów, choć nawet oni wam nie pomogą

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Zaginione karcianki
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 28, 2003, 01:29:34 pm »
Taaak...Rage to jest to. Mam karty zarówno z pierwszej edycji (tej z hologramem) jak i z tych późniejszych, gdzie decki były robione pod plemiona...
Niesamowita gra i piękne grafiki na kartach...

Offline Kahalet

Vampire
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 13, 2003, 10:47:25 am »
Witam wszystkich. Skoro piszecie tutaj o zapomnianych sytemech to ja się dołączam. Jeszcze do nie tak dawno grałem namiętnie w V:tes. O czasu kiedy się przeprowadziłem do Wrocka moje karty porządnie się zakurzyłu. Nikogo tu nie ma z kim można pograć !!!  :( . Jeśli znajdzie się ktoś taki kto gra albo chciłaby zacząć w V:tes niech do mnie pisze.
ahalet - Prince of Wroclaw
www.vtes.pl

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 13, 2003, 03:36:00 pm »
W tym momencie zapomniana karcianka jest Pokemon. A tak powaznie to chyba Doom Trooper. Mam gdzies w kartach jednego Kirasjera :D Nie znam nawet zasad grania. Ale wiem, ze mamy mistrze swiata w Doom Trooper.

Offline Feanor

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 14, 2003, 02:17:57 pm »
kiedyś zbierałem dune ale z braku partnerów do gry musiałem zrezygnować :death:
otem Feanor złożył straszliwą przysięgę.
Siedmiu synów stanęło  u jego boku i chórem powtórzyło za ojcem słowa ślubowania,a ich obnażone miecze lśniły krwawą czerwienią
w blasku pochodni.

Offline daat

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 14, 2003, 06:31:05 pm »
ja pogrywalem (i nadal pogrywam) w Netrunnera. Na szczescie zdarzylem ze znajomymi nalapac tyle kart, ze mozemy poskladac kilka deckow na swiatowym poziomie.
i]...the Silence is the Truth...[/i]

Offline Lagar

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 15, 2003, 11:03:18 am »
Feanor: A jaka strone kupiles?? Bo ja mam zwiazki zawodowe wydobywaczy przyprawy :}.
ódlcie się do swoich bogów, choć nawet oni wam nie pomogą

Offline Cisza

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 15, 2003, 12:10:05 pm »
Hej! Zdaje sie, ze jest troszke takich systemów! Ja pogrywałem kiedyś w Rage (pierwsza edycja) mam jeszcze nawet karty no i jeszcze jednego zapaleńca, który ma duuuzo kart, ale zero czasu na granie! :( Oprócz tego wala sie gdzieś u mnie Battletech. Mam też Kult ale to nie jest jeszcze tak zapomniana karcianka wiec nie ma co narzekać (na szczęście), a mój kolega (inny tym razem) ma całkiem sporo karcioch do shadowruna, tak na 3 niezłe decki spoko, więc grywamy sobie od czasu do czasu :)

pozdro!
rey and silent as death, it stood watching him. It was lean and powerful, tall as his shoulder and its grinning jaws and lolling tongue revealed row upone row of fangs the size of fighting knives.

Offline Codringher

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 16, 2003, 09:30:44 pm »
Ja grałem w Doom Troopera. Była to swego czasu znana karcianka, ale z niewiadomych przyczyn już jej nie ma. Mam jeszcze gdzieś talię i duuuuuuużo kart, które w talii się nie zmieściły.
ENIET TEMPUS, QUO POSTERI NOSTRI TAM APERTA NOS NESCISSE MIRENTUR
<<Przyjdzie czas, kiedy nasi potomni będą się dziwić, że nie znaliśmy tak oczywistych rzeczy.>>

Offline wurmfang

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 23, 2003, 10:24:14 am »
Ja także miło wspominam Rage. Raz dlatego, że karty zrobione były z jakiejs masy plastikowej i niespejcjalnie sie niszczyly. 2 ze grafika i rozgrywka był swietna. Ale faktycznie ta karcianka jakos szybko spadla z naszego rynku a szkoda - wyparly ja pokemony:(

Offline Nazroth

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 04, 2003, 06:01:55 pm »
Ja niestety o Rage-u ani o babilonie nic nie jestem w stanie powiedzieć, ale mam wiadro kart do Aliens&Predator ccg. i gdyby nagle okazało się, że macie coś w tym stylu to ludzie: Nie czekajcie, tylko piszcie!
Ta karcianka była fantastycznie zorganizowana i przeżeźnicza:)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline konradkonrad

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 20, 2003, 04:45:11 pm »
a propos
Znalazłem troszkę kart do Doom Troopera w domu jak sprzątałem pokój i chętnie bym się ich pozbył. Czy istnieje szansa, że ktokolwiek jeszcze w to gra i chciałby je ode mnie?

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 20, 2003, 05:31:24 pm »
Moze sie uda, ale Doom Trooper to martwa karcianka i nie wiem czy ktos jeszcze bedzie je chcial...