Autor Wątek: Zaginione karcianki  (Przeczytany 30392 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dyd

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 03, 2006, 01:04:36 pm »
Ach Dark Eden i Middle Earth:The Wizards... z chęcią bym pograł znowu w jakąś z nich. Jeśli ktoś jest zainteresowany grą w Warszawie, niech da znać, albo po prostu wpadnie do Moriona i o mnie spyta...

Z chęcią odkupię też karty do Middle Eartha..

Offline Kulgan

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 31, 2006, 10:50:41 pm »
Bardzo żałuję, że dopiero dzisiaj zetknąłem się z tym tematem. Dyskusja była ciekawa, ale od roku zamilkła, a szkoda. A do tego sporo się do dzisiaj zmieniło.

Cadaver już nie rywalizuje ze mną o to, kto będzie miał najwięcej kart (ja mam ponad 50 000 różnych egzemplarzy z około 150 karcianek). Szkoda, ale jeszcze kilka karcianek zbiera.

Sporo karcianek trafia na nasz rynek zza Oceanu i Europy. Karcianki stare, niszowe i zapomniane, ale także nieznane można dzisiaj sobie kupić, często za nieduże pieniądze.

Ciekawe, ilu graczy było/jest we wcześniej nie wymienione karcianki, takie jak:

Age of Empires
Arcadia
Blood Wars
Echelons of Fire/Fury
Spellfire (karcianka nr 2 po Magicu, jeśli chodzi o czas wydania - czerwiec 1994)
Terminator
Towers in Time
Wyvern
XXXenophile (wiem, że w Gdańsku byli gracze, bo od jednego z nich kupiłem sobie karty)

Na koniec trudno nie zgodzić się z Setim, że karcianki nie są martwe, dopóki są jeszcze gracze. Pewnie długo jeszcze będą żyły Doom Trooper, Kult, Shadowrun, Dune czy Middle-earth. Ciekawe czy to samo będzie z Pokemonem, Duel Masters czy YuGiOh? Czas pokaże...
istoria magistra vitae est

Offline [rollerboy] thorgal ;]

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 15, 2007, 08:16:53 am »
Cytat: "Kulgan"
Bardzo żałuję, że dopiero dzisiaj zetknąłem się z tym tematem. Dyskusja była ciekawa, ale od roku zamilkła, a szkoda. A do tego sporo się do dzisiaj zmieniło.

Cadaver już nie rywalizuje ze mną o to, kto będzie miał najwięcej kart (ja mam ponad 50 000 różnych egzemplarzy z około 150 karcianek). Szkoda, ale jeszcze kilka karcianek zbiera.

Sporo karcianek trafia na nasz rynek zza Oceanu i Europy. Karcianki stare, niszowe i zapomniane, ale także nieznane można dzisiaj sobie kupić, często za nieduże pieniądze.

Ciekawe, ilu graczy było/jest we wcześniej nie wymienione karcianki, takie jak:

Age of Empires
Arcadia
Blood Wars
Echelons of Fire/Fury
Spellfire (karcianka nr 2 po Magicu, jeśli chodzi o czas wydania - czerwiec 1994)
Terminator
Towers in Time
Wyvern
XXXenophile (wiem, że w Gdańsku byli gracze, bo od jednego z nich kupiłem sobie karty)

Na koniec trudno nie zgodzić się z Setim, że karcianki nie są martwe, dopóki są jeszcze gracze. Pewnie długo jeszcze będą żyły Doom Trooper, Kult, Shadowrun, Dune czy Middle-earth. Ciekawe czy to samo będzie z Pokemonem, Duel Masters czy YuGiOh? Czas pokaże...


150 moc!!! a w THORGiego pogrywales? pozdro
Porady w doborze Łyżworolek kom 607-436-892
Darmowe warsztaty i doskonalenie jazdy na rolkach pierwsza sobota miesiąca zapraszam
Sklep z rolkami Poznań Lodowisko Bogdanka Pn-Nd 14-20 tel. (61) 8 53 22 15
Ul. Księcia Józefa / Północna 9

Offline Kulgan

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 15, 2007, 07:28:44 pm »
Niestety, w Thorgala nie grałem, ale widziałem grę w tę karciankę. Za szybko "przeminęła z wiatrem", żebym się na nią czynnie załapał :D
istoria magistra vitae est

Offline sandmanjr

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 22, 2007, 09:48:49 am »
Witam
Tak karcianka nie jest martwa jeżeli jest choć dwóch graczy którzy w nią grają  :D

A tak w temacie to właśnie a zetknął się ktoś z Dragon Storm?
Takie karciane RPG...
Jak miałby ktoś chęć się pozbyć/wymienić kartami do:
DUNE
MIDDLE EARTH
BATTLETECH
GUARDIANS
AGOT
ECHELON OF FIRE
DRAGON STORM
THORGAL
DARK EDEN
MTG (ale tylko karty - lista 500szt - z edycji do Mercadian Mask)

to proszę o kontakt może się dogadamy: marcin_p(at)wp.pl

Offline volsungDEnichor

Zaginione karcianki
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 27, 2007, 08:46:03 am »
Cytat: "sandmanjr"
Witam
Tak karcianka nie jest martwa jeżeli jest choć dwóch graczy którzy w nią grają  :D

witam  mysle ze w momencie w ktorym chce do was dolaczyc i kupic dana karcianke a jest to niemozliwe w ksiegarniach i na allegro to mozna powiedziec, ze  TA KARCIANKA JEST MARTWA  :cry:

 

anything