Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > WFB

Czary?

<< < (10/10)

rademon:
Gram WE z kolegą od czasu V ed. zupełnie bez magii. To jest dopiero zabawa. Ale jak sami spróbujecie, to zaraz zaczniecie krzyczeć że to się nie da, traci klimat, itp.  :(

IMHO, jest za dużo dostępnych magów/czarodziejów/itp. Jakoś nie widzę tego w armii na 2000pkt. Pomyślcie ilu takich mądrali występuje w świeci Warhammnera. I akurat trafili do Waszej armii, szczęściarze.  :D

Wiem że zredukowano magię i magiczne przedmioty w stosunku do V ed., ale wg mnie ciągle za mało.

Solitaire:

--- Cytat: "Loremaster" ---Nie wiecie czy w Warhammmer Chronicles jest errata do czarów ta z WD bo słyszałem że nie
a jeżeli nie
to kometa z S5 i pioruny na całe pole bitwy no i WD sobie nie poczarują
--- Koniec cytatu ---

Nie ma erraty...szkoda :cry:

Falki:

--- Cytat: "Solitaire" ---
--- Cytat: "Loremaster" ---Nie wiecie czy w Warhammmer Chronicles jest errata do czarów ta z WD bo słyszałem że nie
a jeżeli nie
to kometa z S5 i pioruny na całe pole bitwy no i WD sobie nie poczarują
--- Koniec cytatu ---

Nie ma erraty...szkoda :cry:
--- Koniec cytatu ---

Ale przecież zasady z WD obowiązują? Nie muszą w każdym Annualu przedrukowywać zmian w zasadach, które publikowali w całym poprzednim roku...

Loremaster:
Owszem obowiązują zasady z Chronicles jako oficialne te w WD były testowe więc obowiązują zasady z Chronicles gdyż tam są tylko porawki do zasad z rulebooka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej