Autor Wątek: Czary?  (Przeczytany 17201 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Urithandir

Czary?
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 25, 2002, 03:53:29 pm »
mniej wiecej standardowa
4 magow+rozne przedmioty
4bolce
3*silver helms
12*swordmaster+banner of sorcery
6*scout
mysle o urzywaniu lekkiej kawalerii na masowa skale w polaczeniu z life jest super[howling wind]
__NIE MAM WENY ŻEBY COS TU WPISAĆ:}_

Offline Loremaster

Czary?
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 25, 2002, 04:56:26 pm »
Lepeij nie bo znowu odezwą sie głosy oburzenia że ta armia jest mocno przegięta itd.
Ale jak chcesz

4lvlArchamge+Great Eagle,Bow of Seafarer(zabawka na armie typu Chaos,Bretonia itd.)Staff of Solidity,Dispel Scroll

2lvlMage+Seer,Dsipel Scroll
2lvlMage+Ring of Fury,Dsiepl Scroll
2lvlMage+Ring of Corin,Jewel of Dusk

Core
5 Silver Helms-full ekwipunek
5 Silver Helms- j.w
10 Archers

10 Swordmasters+Banner of Sorcery,Blessed Tome,comamnd
5 Shadow Warriors

4 Rbt

Mag na orzełku krąży wokół oddziałó wroga i miota z kuszy(kiedyś z tej broni zdjąłem 8 Chaos Knightów) i powinien wybrać sobie heaven przeżuty thunderbolt i storm(wlatyjesz międzu armie wroga i mu no to sztrzelasz i okazyje się że jakieś 3 unity dostają d6 S3 silver helms są od ochrony maga mag stoi z 3 cale za nimi.Fajna armia żadna armia ofensywna nie ma większych szans(Chaos,Bretonia,Bestmen,vampiry itd.)
Jeżeli myślisz że zwycięstwo uczyniło Cię większym, zmierz swój cień"
-Spartiaci

"Słowa są tylko cieniem czynów"
- Rzymianie

"Jeszcze jedno takie zwycięstwo i jesteśmy zgubieni"
- Pyrrus po zwycięstwie pod Asculum

Offline Urithandir

Czary?
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 25, 2002, 06:18:47 pm »
Nasze armie są dość podobne, widać wszystkie elfy mysla podobnie :D
__NIE MAM WENY ŻEBY COS TU WPISAĆ:}_

Offline Jezo

Czary?
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 26, 2002, 07:24:17 pm »
Cytat: "Urithandir"
Nasze armie są dość podobne, widać wszystkie elfy mysla podobnie :D

ja troche sie nie zgodze bo gram kawaleria i mam czesto0 bolcow i 1 maga
a co do tego ze  czar pozostajacy w grze latwo zdispelowac to stanowczo mowie nie bo robie tak
prince 2 komanderow i kawaleria wycinaja magow przeciwnika a ten jeden ma g chowa sie i wali plomieniami feniksa w co popadnie najciekawsze sa 4 pierwsze tury a nastepne ze tak powiem emocjonujace czy uda sie magowi uciec czy tez nie
ja wystawiam maga z seer i silver wand wtedy wybiera 1,5,6 i najpierw niszcze magow przeciwnika nastepnie wszystkie magiczne bronie a potem plomienie a jak cos sie zbliza to spacerek i tak to dzila (skutecznosc 75%)
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline Urithandir

Czary?
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 27, 2002, 07:09:45 am »
Niszczysz kawaleria magow tak szybko :wink: ! z kim ty grasz ? Czy magowie nie powinni siedziec w lesie i jak cos  podejdzie niszczyc to czarami, nie masz nawet 1 dispella kawaleria daleka by nie zajechala przeciwko armi magicznej.
__NIE MAM WENY ŻEBY COS TU WPISAĆ:}_

Offline Loremaster

Czary?
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 27, 2002, 10:26:17 am »
Mówicie że Płomieniami feniksa nie można ciąć to więć robimy tak
Większość armii ofensywnych ma 1 1lvl mage z dwoma dispel Scrollami więc albo go zabijamy z jakiegoś czaru z life a jeżeli nie możemy go zabić to poświęcamy 2 kości na rzucenie na niego fortune is fickleI i chłopak już sobie nie podispeluje a na pewno nie zdispeluje płomini(11+). Więc jeden mag trzyma fortune,drugi płomienie a mage lord z jednym ostatnim magiem rozwalają unity oczywiście najłatwiej jest stuknąć maga i jest po problemie. I wtedy około 3 tury zaczynają się masowe zgony
Jeżeli myślisz że zwycięstwo uczyniło Cię większym, zmierz swój cień"
-Spartiaci

"Słowa są tylko cieniem czynów"
- Rzymianie

"Jeszcze jedno takie zwycięstwo i jesteśmy zgubieni"
- Pyrrus po zwycięstwie pod Asculum

Offline Urithandir

Czary?
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 27, 2002, 10:37:21 am »
Masz racje jak przeciwnik ma tylko jednego maga[któreg utluczesz] to rzeczywiscie może byc zabawnie.Gorzej jak ma dwóch[np. wampiry],ale i tak przekonałeś mnie co do urzyteczności p. feniksa  :D
__NIE MAM WENY ŻEBY COS TU WPISAĆ:}_

Offline Loremaster

Czary?
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 27, 2002, 10:43:13 am »
Jeżeli grasz magiczną armią to nekromatę utłuczesz a na counta rzucisz fortune i jest po zabawie.Przeciwko armiom magicznym taktyka się nie sprawdza bo która armia magiczna idzie do przodu.
Jeżeli myślisz że zwycięstwo uczyniło Cię większym, zmierz swój cień"
-Spartiaci

"Słowa są tylko cieniem czynów"
- Rzymianie

"Jeszcze jedno takie zwycięstwo i jesteśmy zgubieni"
- Pyrrus po zwycięstwie pod Asculum

Offline Urithandir

Czary?
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 27, 2002, 11:44:16 am »
Cytat: "Tyrion"
zwlaszcza plomieniami feniksa gdzie pod koniec 3 tury kawaleria znika dostajac po trafieniu z sila 8...

na poczatku 4 tury to oddział dostaje ale z sila 6. [i tak nie jest zle]
Loremaster:wez pod uwage ze podczas gdy czar rośnie twoi magowie moga co najwyzej dlubac w nosie[albo oddac power dice tym którzy nie rzucili remains in play]. Po zatym w 4 tury ladowania to długo i przeciwnik może cię zmieść w tym czasie[tylko teoretzuje :wink: ]
 Armia magiczna kóra idzie do przodu to DE :D , a raczej schodzą  z pola bitwy nogami do przodu  :D
__NIE MAM WENY ŻEBY COS TU WPISAĆ:}_

Offline Jezo

Czary?
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 27, 2002, 06:03:54 pm »
dopuki maja taktyka sie sprawdza bede jej uzywal
moze jak zaczne ta armia przegrywac to zrobie magiczna armie
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Jankiel

  • Gość
Czary?
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 27, 2002, 07:10:52 pm »
Po pierwsze, odpowiednio użyta Dark Magic jest jedną z najsilniejszych magii.
Po drugie, możecie przestać liczyć na life'a, gdyż z tego co wiem, poprawiona lista nie ukazała się w Annualu 2003, a WD wystąpiła jako nieoficjalna (to wiem na pewno) - więc na turniejach chyba nie będzie można jej używać  :twisted:
A wszechmocni arcymagowie Wysokich Elfów mogliby postudiować pewną starożytną księgę zwaną Słownikiem Ortograficznym  :wink:

Offline Azz

Czary?
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 27, 2002, 07:16:25 pm »
Ja tom osobiscie wole magie Tzeentha :), te wszystkie fajery :), ale czasem mozna sie zawiesc, jak to u pana zmian bywa :)
For the greater Waaagh !

Offline Vatt'ghern

Czary?
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 27, 2002, 07:41:49 pm »
w dark magic szczegolnie drazni mnie dominon. jak ma sie jeden wypasiony oddzial, to trzeba uzywac dispell scrolla, ktory moze przydac sie do czegos innego.

Offline Kelior

Czary?
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 28, 2002, 07:44:02 am »
a co myslicie o magii skavenów ? według mnie jest bardzo dobra np . te 2d6 s5
Mieli do wyboru wojnę lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także."
Winston Churchill

Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy.

"Każdy nazywa swoje błędy doświadczeniem."
Oscar Wilde

Offline Piotr Mazurowski

Czary?
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 28, 2002, 07:55:15 am »
Cytat: "Jankiel"
Po pierwsze, odpowiednio użyta Dark Magic jest jedną z najsilniejszych magii.

A wszechmocni arcymagowie Wysokich Elfów mogliby postudiować pewną starożytną księgę zwaną Słownikiem Ortograficznym  :wink:


Co do Dark Magic to jednak nie mogę się zgodzić. Owszem, czary są może i ciekawe, ale ich największy problem to, po pierwsze, mały zasięg, i, po drugie, konieczność widzenia celu. Duża wrażliwość magów DE i brak klocków piechoty, w których można by tych magów chować sprawiają, że z tej magii bardzo ciężko jest skorzystać.

A w sprawie tej starożytnej księgi Słownikiem zwanej - pełne poparcie!  :D

 

anything