Autor Wątek: Czary?  (Przeczytany 17205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jezo

Czary?
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 28, 2002, 11:58:04 am »
sorry ale wfb ogarnia mnie do reszty i zapominam o borz( :wink: )ym swiecie
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline SzAjBuS

Czary?
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 28, 2002, 01:52:55 pm »
Tyrion, to uzywaj liter runicznych
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Offline Finfarin

Czary?
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 28, 2002, 02:09:55 pm »
Magia Skavenów jest bardzo dobra, nie mówię tu tylko o warp lighting, ale min. Death Frenzy, Skitterleap, Pestilence Breath no i Plague. Należy pamiętać iż każdy szczurzy mag dostaje od razu warpstone tokena, a Seer cztery.
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Finfarin

Czary?
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 28, 2002, 02:12:39 pm »
Poza tym Lore of Pleasure( Slaneesh). ŚŻwietny, ma np: ulepszonego Dominona, czar powodujący iż dany oddział musi iść w wybranego miejsce na stole itp. No i wbrew pozorom większość działa na immune to psychology.
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline wste

Czary?
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 28, 2002, 02:44:18 pm »
Moją ulubioną magią jest nekromancja. Pewnie dlatego, żę tylko jej używam  :wink:
Ale tak na poważnie - myśle, żę nie jest to lore przekręcony. Czary są dobre, ale nie tanie. Nie jest to to co w 5 ed.  :cry:
edwo słoneczko uderzy
W okno złocistym promykiem,
Budzę się hoży i świeży
Z antypaństwowym okrzykiem.
(...)
Niech się ciężarem tym ze mną
Podzieli któryś z rodaków!
Mój Boże ile tam siedzi
Głupich endeckich pismaków.

Tuwim

Offline Urithandir

Czary?
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 28, 2002, 03:09:34 pm »
Cytat: "Jankiel"

A wszechmocni arcymagowie Wysokich Elfów mogliby postudiować pewną starożytną księgę zwaną Słownikiem Ortograficznym  :wink:

Jeśli o mnie chodzi to jestem dyslektykiem  :(
__NIE MAM WENY ŻEBY COS TU WPISAĆ:}_

Offline Kelior

Czary?
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 28, 2002, 03:43:01 pm »
generalnie uważam jednak że magia chaosu nie jest jakas wypasowa i jest wiele innych lepszych magii
Mieli do wyboru wojnę lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także."
Winston Churchill

Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy.

"Każdy nazywa swoje błędy doświadczeniem."
Oscar Wilde

Offline Błaszczu

VC
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 28, 2002, 05:41:42 pm »
magia nekromantów rządzi. szeczgólnie ,,dożywianie" regimentu zombie kolejnymi jak sie ma 4 necrosów którzy siedza w lasku do tego B.Knightów chowasz ich. ożywiash hordke trupków i jeeedziesh ;] ;] szkoda tylko, że spirit hostów nie można dożywiać ;] ;] ;]
choć większość wymiataczy teraz gra gupimi Blood Dragonami. wdł. mnie nie maja klimatu za duzo. wiem, że tdużo osób się nie zgodzi no, ale trudno. dla mnie necrosi to zawsze bedzie 4 nekromantów i ciągłe ożywianie ( a takiej grze- Dark Omen nie wiem czy ktoś grał kolega zrobił rozpiske orkasów której nie mogłem za ch rozwalić. Wziąłem sobie razu pewnego armie z 6 nekromantów i cały czaas ożywiałem a on sie ywkruszał ) i to mi sie podoba :) apropo DE teraz: ich magia jest wdł. mnie beznadziejna zresztą jak cała ta armia- może to dlatego, że ZAWSZE ich masakruję ?? jka mnie zjada to zmienie zdanie...
ttp://www.allegro.pl/show_item.php?item=91867272

Offline SoCiu

Czary?
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 28, 2002, 06:01:47 pm »
Heh nie wiem czemu taki prąd myślowy.Grałem sobie z krasnalami i udało mi si wejsc magiem 2lev do lasku i nawalałem w jego oddział kuszników z Chillwinda ze nie mogli ani razu strzelić i dzięki temu klocek 32 kusznikow nie strzelało przez 4 tury(w końcu mag oberwał z cannona)... obudzili się dopiero jak wjechał w nich klocek 8 cold one knightesów.A do tego postu powyżej to chętnie zagram z VC na 2tys.pkt (ehhh tylko musze sobie 2 bolce dokupić :D).Wszystkie lory są dobre oczywiście fire,heavens mają przewage ale wszystko zależy od kości i sytuacji
ww.s.p.glt.pl

Offline Loremaster

Czary?
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 28, 2002, 06:39:26 pm »
Ja nie wiem ale High Magic nie jest zły drain magic- bardzo dobry czar przeciwko armiom z conajmniej trzema magami.
Walk between worlds - może nie jest aż tak przydatny ale w rękach dobrego gracza może być bardzo przydatny
Curse of Arrow- łatwy i bardzo dobry czar jeżeli posiadamy armię strzelającą
Fortune is Fickle- jedno słowo na gobliny!!!!!!!
Fury of Khaine-nic specjalnego
Flames of Pheonix- świetny czar nie ma lepszego czru do likidowania golinów,skavenów,undeadów
Vauls Unamking co tu dużo mówić starta pzredmiotu za 50 pts nie jest miła
Jeżeli myślisz że zwycięstwo uczyniło Cię większym, zmierz swój cień"
-Spartiaci

"Słowa są tylko cieniem czynów"
- Rzymianie

"Jeszcze jedno takie zwycięstwo i jesteśmy zgubieni"
- Pyrrus po zwycięstwie pod Asculum

Offline Vatt'ghern

Czary?
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 28, 2002, 06:53:20 pm »
dlaczego uwazasz ze fury of khaine to nic specjalnego? jakby nie bylo tego czaru w High Magic, to nie oplacalo by sie jej brac, bo jak prosciej pozbyc sie banshee, spirit hostow, jakies lekkiej kavy, zajezdzajacej cie od flanki itp? brakuje mi tylko w tej magi dobrego czaru do znikania wrazych magow lub waywatcherow pochowanych po lasach

Jankiel

  • Gość
Czary?
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 29, 2002, 08:06:58 am »
Przy Black Horror musisz widzieć jedynie wzornik (czyli jego fragment) - więc można go położyć w środku lasu. Do Dominion także nie trzeba widzieć, a Soul Stealer'a można rzucić nawet do hth. Jedyny słabszy czar to Word of Pain - nie można go rzucić do hth. A obydwa magic missile są tanie i dobre (jak wina  :wink: )

Offline Loremaster

Czary?
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 31, 2002, 04:34:09 pm »
Spoko ale podniesienie przez Eltahriona jest całkiem możliwe.

Aenarion napewno był najsilniejszym wojownikiem pamiętcie jak rzucił ZWYKŁĄ włócznią tak że zabiła chaos lorda i jeszce paru gości chyba jakiegoś Ogra i paru Knightów ale nie pamiętam
Ciekawe czy Aborash zrobiłby coś takiego szcerze wątpię
Jeżeli myślisz że zwycięstwo uczyniło Cię większym, zmierz swój cień"
-Spartiaci

"Słowa są tylko cieniem czynów"
- Rzymianie

"Jeszcze jedno takie zwycięstwo i jesteśmy zgubieni"
- Pyrrus po zwycięstwie pod Asculum

Offline Loremaster

Czary?
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 31, 2002, 04:35:01 pm »
Sorry do nie to dego tematu
jeszcze raz przepraszam
Jeżeli myślisz że zwycięstwo uczyniło Cię większym, zmierz swój cień"
-Spartiaci

"Słowa są tylko cieniem czynów"
- Rzymianie

"Jeszcze jedno takie zwycięstwo i jesteśmy zgubieni"
- Pyrrus po zwycięstwie pod Asculum

Offline Loremaster

Czary?
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 07, 2002, 04:13:12 pm »
Nie wiecie czy w Warhammmer Chronicles jest errata do czarów ta z WD bo słyszałem że nie
a jeżeli nie
to kometa z S5 i pioruny na całe pole bitwy no i WD sobie nie poczarują
Jeżeli myślisz że zwycięstwo uczyniło Cię większym, zmierz swój cień"
-Spartiaci

"Słowa są tylko cieniem czynów"
- Rzymianie

"Jeszcze jedno takie zwycięstwo i jesteśmy zgubieni"
- Pyrrus po zwycięstwie pod Asculum

 

anything