trawa

Autor Wątek: nowe plyty  (Przeczytany 251616 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

nowe plyty
« Odpowiedź #180 dnia: Sierpień 26, 2007, 12:07:03 am »
Cytuj
GODS TOWER i nie moge sie doczekac az poleci

e nie wiem, mnie pierwsze nie zachwycilo. ale daj oczywiscie cynk co i jak.
Cytuj
ano i jak nie slyszales ich nigdy to to NIE jest dobra plyta na start

dobra dobra, jestem gotowy na taka gleboka wode (chcialo by sie powiedziec glebokie gardlo - AHAHAHAHA...)
Cytuj
the sword najnowszy to age of winters, ktore coby nie mowic jest przekozackie, takiego grania czesto mi brakuje w zalewie tej narkotyczno-transowo-jazzowej alternatywy ktorej sie nie da sluchac

wez mnie nie wkurwiaj, bo jak sie pol roku temu pytalem jak ci sie podoba "age of winters" to mowiles, ze chcesz wyjebac z dysku.
ćpać i ruchać

Offline Carbon

nowe plyty
« Odpowiedź #181 dnia: Sierpień 26, 2007, 12:16:57 am »
Cytuj
e nie wiem, mnie pierwsze nie zachwycilo. ale daj oczywiscie cynk co i jak.

glupi jakis jestes, pierwsze wlasnie rulsuje, teraz leci pierwszy numer drugiego i jest mnostwo ok
Cytuj
dobra dobra, jestem gotowy na taka gleboka wode

taa, kazdy tak mowi, ale to bez kitu nie jest latwa plyta, jak sie tego naprawde nie lubi to nie ma wuja nie przesluchasz
Cytuj
wez mnie nie wkurwiaj, bo jak sie pol roku temu pytalem jak ci sie podoba "age of winters" to mowiles, ze chcesz wyjebac z dysku.

ehehe bo ja mam czasem takie akcje, ostatnio jakos zglupialem i wywalilem gas giant, do dzisiaj nie wiem czemu bo to przeciez spoko plyta, jak sobie przypomne otwierajacy riff to pala mieknie
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

nowe plyty
« Odpowiedź #182 dnia: Sierpień 26, 2007, 12:25:18 am »
Cytuj
glupi jakis jestes, pierwsze wlasnie rulsuje, teraz leci pierwszy numer drugiego i jest mnostwo ok

no dobra czekam na dalsze wiesci.
Cytuj
taa, kazdy tak mowi, ale to bez kitu nie jest latwa plyta, jak sie tego naprawde nie lubi to nie ma wuja nie przesluchasz

no juz ogarnalem wielkosci utworow, wiec mniej wiecej wiem czego sie spodziewac.
ćpać i ruchać

Offline Carbon

nowe plyty
« Odpowiedź #183 dnia: Sierpień 26, 2007, 12:37:22 am »
eeej no leci drugi numer, jestem pelen podziwu, rewelacyjne sa te ruski, tu sa jaja jak za wczesno poznego entombed, nawet wokal troche podobny, mozna sie czepic produkcji bo lekko piwniczna ale to tylko dodaje uroku, ja nie mam z tym zadnego problemu, motoryka normalnie jak ze schnitt acht hehe, jakis punk, naturalnie elementy pagan folku, ale wykorzystywane oszczednie, dodaja smaczku bo pierwsze skrzypce to oczywiscie doom, o w dupe leci cover iron mana ahaha, nie dziwne ze ludzie nagrywaja dla nich tributy, oczywiscie jak na pierwszej plycie rulsuje wokalista, tutej juz troche bardziej przepity i przepalony, rewelacyjna barwa, troche jak lg petrov, ale sie podjaralem ale naprawde kozacko graja, niejedno piwo sie przy tym wychleje
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline Nehan

nowe plyty
« Odpowiedź #184 dnia: Sierpień 26, 2007, 12:41:09 am »
podzielcie się, co?

Offline Carbon

nowe plyty
« Odpowiedź #185 dnia: Sierpień 26, 2007, 12:41:36 am »
sp****laj
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

nowe plyty
« Odpowiedź #186 dnia: Sierpień 26, 2007, 12:49:44 am »
Cytuj
eeej no leci drugi numer, jestem pelen podziwu, rewelacyjne sa te ruski, tu sa jaja jak za wczesno poznego entombed, nawet wokal troche podobny, mozna sie czepic produkcji bo lekko piwniczna ale to tylko dodaje uroku, ja nie mam z tym zadnego problemu, motoryka normalnie jak ze schnitt acht hehe, jakis punk, naturalnie elementy pagan folku, ale wykorzystywane oszczednie, dodaja smaczku bo pierwsze skrzypce to oczywiscie doom, o w dupe leci cover iron mana ahaha, nie dziwne ze ludzie nagrywaja dla nich tributy, oczywiscie jak na pierwszej plycie rulsuje wokalista, tutej juz troche bardziej przepity i przepalony, rewelacyjna barwa, troche jak lg petrov, ale sie podjaralem ale naprawde kozacko graja, niejedno piwo sie przy tym wychleje

jak bedziesz mial czas to mi to zrzuc. pojade wtedy po calosci jeszcze raz jedynke i dwojke. przy okazji to ciekawe, ze nawet bialorusini potrafia zrobic dobra ekstreme nie popadajac w banal, a u nas tylko jakis debilny death metal i przyglupie odlamy black metalu.
ćpać i ruchać

Offline Carbon

nowe plyty
« Odpowiedź #187 dnia: Sierpień 26, 2007, 12:52:37 am »
staaaary przed chwila polecial COVER FINAL COUNTDOWN, wiesz co to znaczy???? aaaaa rogal na ryju przez najblizsze pare dni, rewela krazek, zaraz ci rzuce linkiem, to trzeba uslyszec
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

nowe plyty
« Odpowiedź #188 dnia: Sierpień 26, 2007, 01:08:44 am »
pamietam jak bylem bardzo maly to ten jedyny kawalek europe bardzo mi sie podobal. dobra juz zapuszczam !
ćpać i ruchać

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

nowe plyty
« Odpowiedź #189 dnia: Sierpień 26, 2007, 01:17:26 am »
mocne. dobre. cover ironman tez daje rade.
ćpać i ruchać

Offline b_sk

nowe plyty
« Odpowiedź #190 dnia: Sierpień 26, 2007, 03:30:42 am »
Nie lubię muzyki granej na gitarach, ale cover "Final Countdoun" może być ciekawy, więc zapodajcie co i kiedy taki fajny utwór zapodało.
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

nowe plyty
« Odpowiedź #191 dnia: Sierpień 27, 2007, 10:58:02 am »
Cytuj
Nie lubię muzyki granej na gitarach, ale cover "Final Countdoun" może być ciekawy, więc zapodajcie co i kiedy taki fajny utwór zapodało.

jestem ci w stanie zagwarantowac, ze ten cover nie przypadnie ci do gustu.
reverend bizzare urywa uja z jajami. "caesar forever" to dewastujacy kawalek epickiej muzyki. a ta koncowka - to trzeba uslyszec!
ćpać i ruchać

Offline Nehan

nowe plyty
« Odpowiedź #192 dnia: Sierpień 27, 2007, 10:59:07 am »
Pułkowniku, można kuriera?

Offline Carbon

nowe plyty
« Odpowiedź #193 dnia: Sierpień 27, 2007, 12:53:26 pm »
niestety, to nie jest muzyka dla chlopcow w maslanych czapeczkach

Cytuj
ja ci nie proponuje przesluchania plyty zj***nej, tylko plyty zauwazonej i docenionej przez krytykow. z drugiej strony to plyta na tyle trudna w odbiorze i skomplikowana, ze moga ja objac tylko tzw. umysly. stad prosty wniosek - to plyta nie dla plebsu. zreszta, powiedz mi kiedy bedziez mial 115 minut na wsluchanie sie, i mowie - w s l u c h a n i e - w sensie, zaglebienie, przesiakniecie, zachlysniecie sie dzwiekami niczym buchem dobrej trawki narkotycznej - to ci to plyte w trybie natychmiastowym wysle poczta kurierska. w innym przypadku bede musial zignorowac twoje mijajace sie z prawda zdanie na temat esoteric. ej nie no, slucham tego i to jest wykurwista plyt, teraz doszukalem sie tu elementow jazzowych przemieszanych z bardzo ciekawa elektronika, nie jakims dronowym gownem.

no posluchalem pierwszego wala tego esoteric, poczatek iscie funeral doomowy, jakies sredniowieczne pierdzenia, potem jest ciekawiej ale ten wokal... paanie no dam im szanse poslucham calosci, ale SZCZERZE WATPIE zebym sie do tego przekonal, nie wiem czemu mam z toba super zgodnosc skoro ty sluchasz takich rzeczy, pewnie przez ostatnie Dissection
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline b_sk

nowe plyty
« Odpowiedź #194 dnia: Sierpień 27, 2007, 01:09:45 pm »
Wiedziałem, że gdzieś na forum coś pisałem po powrocie do domu nad ranem, ale że wypiłem dużo wódki i piwa to za cholerę nie pamiętałem gdzie i po co. Teraz już nie muszę się głowić, a skoro muza urywa c**ja z jajami to może rzeczywiście sobie odpuszczę. Coś czuję, że życie bez c**ja może mi nie podpasować.
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu