Autor Wątek: nowe plyty  (Przeczytany 240246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rorkboy

nowe plyty
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 15, 2003, 04:07:35 pm »
ja ostatnio slucham NON PROPHETS - Hope ( najlepsze ostatnio w  hh, tluste bity i punchline`y Francisa - ' im not right wing im not left wing im the middle finger ' ), PEOPLE UNDER THE STAIRS - Questions in form of an answer ( tluste ale nie az tak ), SOLE - Selling the live water i ALIAS - The other side of the looking glass ( pacjenci szpitala psychiatrycznego Anticon Records pod dowodztwem Doseone ), do tego THE ROOTS - Phrenology i koncert z Philly, UGLY DUCKLING - Taste the secret, APHEX TWIN - 26 mixes for cash
ttp://pocztowki.blox.pl

Ferrus

  • Gość
nowe plyty
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 15, 2003, 08:56:01 pm »
A Perfect Circle - Thirteenth Steep

i nie dodam nic wiecej, swietna  :!:

Offline Kormak

nowe plyty
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 15, 2003, 10:03:11 pm »
Desert Sessions 9 & 10 "See you hearin' me / I heart disco" - bombowa płyta! Co za goście... PJ Harvey kicks ass...

Kings Of Leon - "Youth and Young Manhood" - dla fanów White Stripes

Offline adiego

nowe plyty
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 24, 2003, 10:07:12 am »
To ja moze bardziej komercyjnie;-)

Ostatnio na nowo odkrylem zespol FAITH NO MORE i jestem w posiadaniu ich calej dyskografii.

Niedawno tez wygralem w MOPMANIE (taki programik mjuzyczny na polshicie;-) plytke z mjuza do Tomb Raidera 2 - polecam!
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Ferrus

  • Gość
nowe plyty
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 25, 2003, 10:27:05 pm »
nieżebym popadal w skrajnosci, ale za miesiac ukazuje sie Best Of Tori Amos. Podobno kawalki zostaly podane obrobce i wyciagnięto z nich co sie tylko da, ciekawe jak wypadna te 'aranżacje'

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
nowe plyty
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 28, 2003, 10:17:05 am »
Do komiksu Swiat Kropli jest dodana fajna bonusowa plytka z piosenkami grupy Dragon's Eye. Bardzo sympatyczny, 25-minutowy albumik.  :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Anonymous

  • Gość
nowe plyty
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 28, 2003, 12:19:12 pm »
Wiem (:
Slyszalam. Tylko tytul beznadziejny.
P.S. Mówimy o Screaming for metal, prawda? Ten tytul mnei bawi po prostu (:

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
nowe plyty
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 28, 2003, 12:50:02 pm »
Hmm.. ja wiem, mi sie ten tytul podoba, ale nie lubie za bardzo heavy metalowego patosu, wiec to moze dlatego...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
nowe plyty
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 29, 2003, 11:40:00 pm »
A ja nabylem dzis singla Dave'a Gahana "Bottle Living"  w trzech wersjach (w tym jedna DVD). A juz niebawem epka Gore'a "Loverman" i wznowienie na DVD filmu "101". Ech portfeliku...

Anonymous

  • Gość
nowe plyty
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 31, 2003, 06:18:44 pm »
dostałem od kumpla do posłuchania coś takiego: http://www.discogs.com/release/16998 :D

Offline Raymond Luxury-Yacht

nowe plyty
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 01, 2003, 04:48:46 pm »
Cytuj
dostałem od kumpla do posłuchania coś takiego: http://www.discogs.com/release/16998


i co w tymdziwnego? Venetian Snares. Polecam nowa plyte, calkiem milo sie slucha. Jest niespodziewanie wesola jak na ten zespol, szczegolnie polecam kawalek Einstein-Rosen Bridge i Too Young (to remix jakies hair-metalowcow chyba, ale nie wiem ktorych, nie slucham).
y name is spelt 'Luxury Yacht' but it's pronounced Throatwobbler Mangrove.

Anonymous

  • Gość
nowe plyty
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 03, 2003, 09:08:57 pm »
Nowy Ginger Sweetest Illusion do nabycia na http://www.miasteczko.com o ginger mozna poczytac na Gildii i na ich stronie.

Offline Kormak

nowe plyty
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 28, 2003, 09:19:19 pm »
Polecam dopiero co wydaną składankę "Musli 24" - na dwóch cdrach przegląd nowej elektroniki w wykonaniu młodych polskich wykonawców - maksymalnie mających 24 lata, stąd tytuł. Od drum'n'bassu przez dub, downtempo, hiphop, noise, breakbeat do ambientu. Wśród uczestników "Musli 24" znani (i kochani) forumowicze Rorkboy i niżej podpisany :D

Więcej info i fragmenty wszystkich kawałków w mp3 tutaj:
http://requiem.terra.pl/musli/

Offline Raymond Luxury-Yacht

nowe plyty
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 06, 2003, 01:50:55 pm »
Polecam bardzo plyte va-ikebana_(merzbows_amlux_rebuilt_reused_and_r ecycled).
2-plytowy album na ktorym rozni elektorniczni artysci majac dostep do dzwiekow stworoznych przez merzbowa na plyte Amlux tworza z nich swoje wlasne kompozycje. bardzo ciekawie brzmi hip-hop, drum'n'bass czy nawet zwykle techno zrobione z trzeszczacych dzwiekow Merzbowa. Bardzo dobra plyta. Wsrod artystow sa ludzie tacy jak: Dj Spooky, Alec Empire, Mouse On Mars, Luke Vibert (jako Plug), Dj/Rupture czy Nobukazu Takemura.
y name is spelt 'Luxury Yacht' but it's pronounced Throatwobbler Mangrove.

Offline Dinki

nowe plyty
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 19, 2004, 12:31:35 am »
Hmmm....troche tutaj....jeszcze tutaj...OOOO a ile tego tutaj jest......No dobra, odkurzyłem trochę temat :D

Ostatnio jestem zauroczony najnowszą płyta P J Harvey "Uh Huh Her".
Z początku wydała mi się dośc płytka i nie warta uwagi. Ale z dnia na dzień co raz częściej gościła w moim odtwarzaczu. Teraz jest to dla mnie najlepsza płyta ostatnich miesięcy. Minimum raz dziennie musi lecieć cała:)

 

anything