trawa

Autor Wątek: nowe plyty  (Przeczytany 240243 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Carbon

nowe plyty
« Odpowiedź #240 dnia: Wrzesień 02, 2007, 02:25:07 pm »
boze, to ma niby byc lepsze od wielebnego szklanookiego? ta cyganska pierdziawa? z kazdym kolejnym postem coraz bardziej sie kompromitujesz, juz nawet josef tu nie zaglada po nauki, jestes juz niemodny, to koniec
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline ManiaC

nowe plyty
« Odpowiedź #241 dnia: Wrzesień 02, 2007, 02:33:10 pm »
Pride and Fall - In My Time of Dying

Tak żenującego koncertu jaki dali na Castle Party 2007 to jeszcze w życiu tam nie widziałem. No poprostu żenuła jak nie wiem co. "Do you want another song? ... yeahhh". O nowym ich albumie to się nie wypowiadam bo jest takim samym nieporozumieniem co ten koncert.

Chociaż w sumie to jest temat o nowych płytach więc powinno być odwrotnie. Więc, płyta jest naprawdę żenująca, nie ma tam żadnego numeru, który bym mógł z czystym sumieniem posłuchać dwa razy pod rząd. Zdecydowanie nie polecam. Co do ich konertu na CP 2007 pisałem już na wstępie. Niestety Pride and Fall osiągnęło dno już po 7 latach istnienia kapeli.
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline Clayman_

nowe plyty
« Odpowiedź #242 dnia: Wrzesień 05, 2007, 06:04:34 pm »
slucham nowego white stripes bo w koncu sie przelamalem
i jak na razie wyglada na to ze tym razem to nie jest plyta z jednym sluchalnym numerem wybranym na singla
tzn chodzi o to ze singlowy jest fajny ale reszta tez
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Carbon

nowe plyty
« Odpowiedź #243 dnia: Wrzesień 05, 2007, 09:51:37 pm »
sluchalem dzisiaj nowego reverend bizarre, tylko drugiej plyty od niszczacego obiekty trzeciego utworu, potem polecial masakryczny czwarty, myslalem ze zejde na zawal, jutro biore sie za calosc bo dzisiaj nie bylo czasu, jestem kompletnie zdewastowany, jak na razie plyta roku
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline Zibi

nowe plyty
« Odpowiedź #244 dnia: Wrzesień 05, 2007, 10:16:10 pm »
Cytat: "Clayman_"
slucham nowego white stripes bo w koncu sie przelamalem
i jak na razie wyglada na to ze tym razem to nie jest plyta z jednym sluchalnym numerem wybranym na singla
tzn chodzi o to ze singlowy jest fajny ale reszta tez

No raczej, dobry w pytke album

Niedawno jakos wyszedl nowy Orange Goblin. Przestancie sluchac szitu i zarzuccie sobie.

Offline Carbon

nowe plyty
« Odpowiedź #245 dnia: Wrzesień 05, 2007, 10:19:12 pm »
Cytat: "Zibi"


Niedawno jakos wyszedl nowy Orange Goblin. Przestancie sluchac szitu i zarzuccie sobie.

rotfl
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

nowe plyty
« Odpowiedź #246 dnia: Wrzesień 05, 2007, 11:01:07 pm »
Cytat: "Carbon"
sluchalem dzisiaj nowego reverend bizarre, tylko drugiej plyty od niszczacego obiekty trzeciego utworu, potem polecial masakryczny czwarty, myslalem ze zejde na zawal, jutro biore sie za calosc bo dzisiaj nie bylo czasu, jestem kompletnie zdewastowany, jak na razie plyta roku

wychodzi na to, ze to narazie jedyna plyta, ktora nie siadzie przy ceti
ćpać i ruchać

Offline papiesz

nowe plyty
« Odpowiedź #247 dnia: Wrzesień 05, 2007, 11:29:39 pm »
Cytat: "Lieut. Col. Bill Killgore"
Cytat: "Carbon"
sluchalem dzisiaj nowego reverend bizarre, tylko drugiej plyty od niszczacego obiekty trzeciego utworu, potem polecial masakryczny czwarty, myslalem ze zejde na zawal, jutro biore sie za calosc bo dzisiaj nie bylo czasu, jestem kompletnie zdewastowany, jak na razie plyta roku

wychodzi na to, ze to narazie jedyna plyta, ktora nie siadzie przy ceti

 
podobno też minsk jest cieniutkie przy tym. w takim razie chyba posłucham. jak tylko przeczytam te 28 stron o tej płycie na id.
nothing positive only negative

Offline Carbon

nowe plyty
« Odpowiedź #248 dnia: Wrzesień 05, 2007, 11:31:21 pm »
pies sral to ceti
ej, jak masz czworke shining to wez mi wrzuc na rapida czy gdzies, sprobuje sie jeszcze raz przekonac bo ten nowy jest rewelacyjny
w ogole staram sie sluchac plyt tylko z tego roku, zrobie sobie potem jakies klawe podsumowanie i wam przepisze zebyscie wiedzieli czego warto sluchac pacholy michala wisniewskiego
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline Carbon

nowe plyty
« Odpowiedź #249 dnia: Wrzesień 05, 2007, 11:31:59 pm »
na minsk jest fajny tylko pierwszy utwor
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline papiesz

nowe plyty
« Odpowiedź #250 dnia: Wrzesień 05, 2007, 11:34:32 pm »
Cytat: "Carbon"
na minsk jest fajny tylko pierwszy utwor

ale na którym minsk ?
nothing positive only negative

Offline Carbon

nowe plyty
« Odpowiedź #251 dnia: Wrzesień 05, 2007, 11:37:01 pm »
a ile ich jest?
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline papiesz

nowe plyty
« Odpowiedź #252 dnia: Wrzesień 05, 2007, 11:42:26 pm »
ja znam dwa.
nothing positive only negative

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

nowe plyty
« Odpowiedź #253 dnia: Wrzesień 05, 2007, 11:42:54 pm »
Cytat: "Carbon"
pies sral to ceti
ej, jak masz czworke shining to wez mi wrzuc na rapida czy gdzies, sprobuje sie jeszcze raz przekonac bo ten nowy jest rewelacyjny
w ogole staram sie sluchac plyt tylko z tego roku, zrobie sobie potem jakies klawe podsumowanie i wam przepisze zebyscie wiedzieli czego warto sluchac pacholy michala wisniewskiego

chodzi ci o "halmstad"? wypieprzaj mi z tym gownem do zaorania. samobojczy black metal... ostatnio widzialem urywki z wielce kontrowersyjnego koncertu shining - maniac oblewal sie krwia i wycinal sobie swastyke na czole, pozniej kopal wokaliste shing, byl jeszcze pijany koles z carpathian forest. sama elita. serio, szkoda czasu na plyte, wystarczy odpalic youtube.
Cytuj
a ile ich jest?

dwa
ćpać i ruchać

Offline Carbon

nowe plyty
« Odpowiedź #254 dnia: Wrzesień 06, 2007, 12:24:56 am »
przeciez napisalem ze chodzi mi o czworke, masz czy nie masz? jak masz to dawaj a jak nie to daruj sobie biadolenie o jakichs koncertach bo niewiele mnie to interesuje
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever