trawa

Autor Wątek: nowe plyty  (Przeczytany 240293 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

nowe plyty
« Odpowiedź #255 dnia: Wrzesień 06, 2007, 08:31:50 am »
Cytat: "Carbon"
przeciez napisalem ze chodzi mi o czworke, masz czy nie masz? jak masz to dawaj a jak nie to daruj sobie biadolenie o jakichs koncertach bo niewiele mnie to interesuje

mialem, wyrzucilem z dysku - POSZLA MI STAD CHOLERO!
piatke, tez jeszcze raz zmecze i wyrzuce.

duzo lepszy jest shining norweski - taki experymentalny kolektyw jazzowy. mnostwo ok.
ćpać i ruchać

Offline Carbon

nowe plyty
« Odpowiedź #256 dnia: Wrzesień 06, 2007, 11:22:09 am »
ej ale wiesz ze jak ci sie nie podoba nowy shining a podoba jakies deathspell omega to znaczy ze masz nasrane?
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

nowe plyty
« Odpowiedź #257 dnia: Wrzesień 06, 2007, 06:38:44 pm »
to mozliwe. nie podoba mi sie tez nowe abigor i mayhem.
ćpać i ruchać

Offline Carbon

nowe plyty
« Odpowiedź #258 dnia: Wrzesień 06, 2007, 07:11:31 pm »
luz, mi tez sie nie podoba, chociaz nie slyszalem, LOL!
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

nowe plyty
« Odpowiedź #259 dnia: Wrzesień 06, 2007, 08:15:44 pm »
czy to oznacza, ze masz bardziej nasrane ode mnie?
ćpać i ruchać

Offline Carbon

nowe plyty
« Odpowiedź #260 dnia: Wrzesień 06, 2007, 10:27:48 pm »
to raczej niemozliwe bo ty sluchasz black metalu, wiec masz nasrane z definicji
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

nowe plyty
« Odpowiedź #261 dnia: Wrzesień 06, 2007, 10:36:12 pm »
hmm
ćpać i ruchać

Offline Carbon

nowe plyty
« Odpowiedź #262 dnia: Wrzesień 07, 2007, 11:22:49 pm »
Dax Riggs znany z Acid Bath, Agents of Oblivion i Deadboy & the Elephantmen i bardzo mozliwe ze z czegos jeszcze wydal swoja solowa plyte w tym roku, z ktorej 4 utwory mozliwe do odsluchania na myspace zachecaja nas wszystkich do mniej lub bardziej legalnego siegniecia po calosc
http://www.myspace.com/daxriggs
najfajniejszy jest Radiation Blues IMHO
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline Carbon

nowe plyty
« Odpowiedź #263 dnia: Wrzesień 21, 2007, 08:30:36 pm »
ruscy rzucili juz w swiat line do nowego MONSTER MAGNET, trocki mowi ze gowno, ja jeszcze sie wstrzymuje z odsluchaniem calosci, na razie sporadycznie katuje pierwszy, tytulowy utwor ktory zrywa skalpy
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

nowe plyty
« Odpowiedź #264 dnia: Wrzesień 21, 2007, 11:18:05 pm »
trocki mowi, ze to plyta dobra, a do tej pory nagrywali tylko wybitne i bardzo dobre. ale trocki napisal, ze suma to kontynuacja elektrykow. troche posluchalem i elektrykow nie ma tam ani grama, chociaz jest kilka kawalkow wartych uwagi, niestety nic wybitnego. monsterow nie lubilem i chyba juz nie polubie. "powertrip" kiedys nawet mialem ale opylilem - zbyt wyluzowana ta plyta byla, w zasadzie bylo na niej tak duzo luzu, ze zaczynal razic sztucznoscia. wole sobie posluchac genialnego "tumuli shroomaroom" acrimony, ktorego reedycje wydal niedawno japonski leaf hound rec. to sa narkotyki prosze pana!
ćpać i ruchać

Offline Kormak

nowe plyty
« Odpowiedź #265 dnia: Wrzesień 21, 2007, 11:51:00 pm »
Dla mnie ostatnia świetna płyta MM to "Dopes to infinity", gęsta, psychodeliczna, z porypanymi tekstami o statkach kosmicznych lądujących w ogródku, żyjących planetach i subatomowych geniuszach.
"Powertrip" miało kilka hiciorów, ale to już nie było to. Kolejne albumy to już zjazd w dół... Wyndorff po prostu zaczął pakować, a zamiast grzybów i kwasów zaczął łykać jakieś legalne prochy, które w końcu przedawkował.
Z nowej płyty podoba mi się na razie tylko "Cyclone" - bo taki wolniejszy, rozjechany i dopestoinfinitowaty.

Offline Carbon

nowe plyty
« Odpowiedź #266 dnia: Wrzesień 22, 2007, 05:56:10 pm »
powyzszy post dowodzi tylko i wylacznie tego ze sa gusta i gusciki, niejednemu psu na imie burek a monster magnet ma wiele twarzy, kormak, co dla niego z reszta typowe, szuka wolnych, rozlazlych, melodyjnie melancholijnych utworow do wieczornej herbaty, jako odskocznia pomiedzy in gowan ring a robertem handke, nie powinno nikogo to zaskakiwac jako ze kormak czlowiek juz starszy lata dzikich harcow ma juz za soba, jak trwoga to do boga, wchodzi juz w etap poszukiwania malego domku z ogrodkiem na obrzezach miasta, liczy dni do emerytury, oliwi rower i zbiera grzyby. nie mowie ze taka postawa jest gorsza, ona jest po prostu inna, ja sam preferuje jako czlowiek mlody, niestyrany zyciem, bardziej zwawe oblicze tegoz zespolu i drazni mnie niesamowicie ten gowniany cover rolling stones, no ale z gowna sie trufli nie ulepi, wiec efekt nie mogl byc zaskoczeniem, cyklon jest taki se, odkrylem tez ostatnio ze Freeze and Pixelate jest niewaski, ale pierwszy, przepiekny utwor jak na razie bezkonkurencyjny, szczegolnie godne uznania jest wspaniale akcentowanie przez wyndorffa "dijabloooo", a sama plyta jako calosc taka se, moze w miare odsluchu bedzie lepiej, ale chyba nie, powertrip ani monolithic to to niestety nie jest
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

nowe plyty
« Odpowiedź #267 dnia: Wrzesień 22, 2007, 07:52:57 pm »
nowe down > nowe high on fire
monster lepszy od down?
ćpać i ruchać

Offline Carbon

nowe plyty
« Odpowiedź #268 dnia: Wrzesień 22, 2007, 08:00:25 pm »
ciezka sprawa

nowe high on fire > nowe down = nowy monster magnet
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline Carbon

nowe plyty
« Odpowiedź #269 dnia: Wrzesień 22, 2007, 11:31:35 pm »
a co myslicie o nowym Reverend Bizarre?
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

 

anything