trawa

Autor Wątek: Biocosmosis/Emnisi  (Przeczytany 25598 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Binareus

Biocosmosis/Emnisi
« dnia: Grudzień 08, 2006, 11:45:57 am »
Zapowiedzi serii są napewno bardzo ambitne. Nie znalazłem na forum nic na ten temat.
Tutaj jest napisane, że 'rok wydania 11/2006' http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/emnisi/1
ale chyba jeszcze nie został wydany.
Ktoś coś wie?
Tu http://biocosmosis.com/ oglądałem plansze. W tuszu zapowiadają się nieźle, niestety z kolorami wygląda to troooszkę gorzej.
Co sądzicie?

Offline graves

Biocosmosis/Emnisi
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2006, 12:02:42 pm »
Tutaj masz napisane, że już wyszło (wczoraj) - więc pewnie wyszło.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Binareus

Biocosmosis/Emnisi
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 08, 2006, 12:09:12 pm »
No tak, wczoraj rano prześwietliłem internet i jeszcze nic nie było na ten temat wiadomo  :p

Offline am666

Biocosmosis/Emnisi
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 08, 2006, 12:15:30 pm »
Na stronie Centrum Komiksu jest juz dostepny-cena 31 zł.

Offline empro

Re: Biocosmosis/Emnisi
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 09, 2006, 08:27:33 am »
Cytat: "Binareus"

Co sądzicie?


w przyszłym tygodniu zakupy komiksowe przewidziane i wtedy sie wypowiem, póki co powiem tylko, że ciekaw jestem tej pozycji, bo to chyba mainstream najczystszy czego brakuje mi na naszym krajowym rynku,
obawiam sie jednak jak całość wyjść mogła, lecz nie przekonam się jeśli nie kupię :)
mam nadzieję, że się nie rozczaruje, a wręcz zaskoczy mnie pozytywnie ta produkcja
 :oops: chyba naiwny troszkę jestem 8)

Offline ljc

Biocosmosis/Emnisi
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 09, 2006, 10:17:10 am »
bardzo dobry komiks
choć na kolana nie rzuca, to jest to kawał porządnej i profesjonalnej roboty - wszystko dopięte na ostatni guzik
scenariusz - niby nic nowego, ale jednak w sumie nowa jakość i bardzo sprawnie i zajmująco napisane - wciąga
i jeszcze słowotwórstwo b. dobre
rysunki dopracowane i staranne - każdy kadr dopieszczony, żadnych uproszczeń i uschemaceń
i jeszcze zajebiście wydane
polecam

czekam na kolejne części
tamtam!

Offline Julek_

Biocosmosis/Emnisi
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 11, 2006, 09:32:34 pm »
Właśnie dokonałem odpowiedniego zamówienia w Komiksladii. W podobnej cenie zdaje się być pewien komiks KG. O <Phenian> mi chodzi.

Jestem ciekaw zawsze mainstreamu w polskim wydaniu.

Nie wiecie czy autorzy nie uderzali najpierw gdzieś zagranicę?

Offline Binareus

Biocosmosis/Emnisi
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 12, 2006, 09:03:32 am »
Hiehie zobaczcie jaki komentarz na temat biocosmosis znalazłem na polterze :lol:

Cytat: "~BizFan"
Scenariusz dobry
Rysunki fajne
Kolor Bardzo dobry
Komiks ogólnie bardzo dobrze zrobiony iwydany
Tylko komiks ten ma jedną DUŻĄ WADĘ nie jest rysowany przez MISTRZA Myszkowskiego!!!!!!!!
MISTRZU daj mi dotknąć swoje muły.
Mam nadzieje że muły muszkowskiego będzie kiedyś można kupić na ALEGRO, ja tylko na to czekam. Myszkowski jest the Best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A mówią, że w Polsce fanbojów jak na lekarstwo :lol:

Offline Clesto

Biocosmosis/Emnisi
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 19, 2006, 04:45:34 pm »
Apropo komiksu biocosmosis to juz go przeczytalem, w sumie bardzo dobrze zrobiony i wydany komiks wiecie exclusiv.
Ciekawy scenariusz, podoba mi sie dbanie o szczegoly, takie jak stroje w zaleznosci od pozycji i stopnia, bronie i caly sprzet.
Od strony graficznej tez wyglada niezle rysunki cabaly dobrze wspolgraja z kolorem krysinskiego.  A poza tym to jak jest wydany nie tylko sprawia ze odznacza sie jakoscia od innych polskich komiksow ale tez, sprawia ze
moze byc fajnym prezentem zwlaszcza na swieta. Polecam i mam nadzieje ze ten komiks pokaze ze w polsce mozna robic dobre komiksy tylko trzeba chciec. Mam tez nadzieje ze nie przestanie sie ukazywac po kilku numerach jak wiekszosc polskich serii komiksowych.
to wie, gdzie kończy się rzeczywistość,
a zaczyna legenda.

KRL

  • Gość
Biocosmosis/Emnisi
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 19, 2006, 05:16:29 pm »
Clesto, a ty ten komiks narysowałeś czy tylko wydajesz?

Robert Zaręba

  • Gość
Biocosmosis/Emnisi
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 19, 2006, 06:33:09 pm »
Cytuj
Clesto, a ty ten komiks narysowałeś czy tylko wydajesz?

KRL-u, ja nie mam nic wspólnego z tym komiksem, a podpisuję się pod wypowiedzią Clesto.
Komiks jest zajebiście narysowany, pokolorowany i wydany (jeśli chodzi o jakość wydania, z polskich komiksów może się z nim równać tylko "Jutro będzie futro").
Jestem także zaskoczony scenariuszem. Jest bardzo dobry.
I też mam nadzieję, że nie skończy się na kilku albumach.

Offline Mysza_

Biocosmosis/Emnisi
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 19, 2006, 07:10:48 pm »
Cytat: "Binareus"
Hiehie zobaczcie jaki komentarz na temat biocosmosis znalazłem na polterze :lol:

Cytat: "~BizFan"
Scenariusz dobry
Rysunki fajne
Kolor Bardzo dobry
Komiks ogólnie bardzo dobrze zrobiony iwydany
Tylko komiks ten ma jedną DUŻĄ WADĘ nie jest rysowany przez MISTRZA Myszkowskiego!!!!!!!!
MISTRZU daj mi dotknąć swoje muły.
Mam nadzieje że muły muszkowskiego będzie kiedyś można kupić na ALEGRO, ja tylko na to czekam. Myszkowski jest the Best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A mówią, że w Polsce fanbojów jak na lekarstwo :lol:


  inna sprawa,że koleś pisze to z dużą dawką jadu i złośliwości.
   
   dziwne są  takie przypadki nienawistnej ironi.
   rozumiem kogoś nie lubić ale porcja złośliwości na poziomie 5 latka jaka jest w tym przypadku to już podejrzana sprawa.
 no ale mamy internet to możemy pieprzyć  na lewo i prawo jak ten koleś.

Offline Binareus

Biocosmosis/Emnisi
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 20, 2006, 10:47:27 am »
Cytat: "Filip_"


  inna sprawa,że koleś pisze to z dużą dawką jadu i złośliwości.
   
   dziwne są  takie przypadki nienawistnej ironi.
   rozumiem kogoś nie lubić ale porcja złośliwości na poziomie 5 latka jaka jest w tym przypadku to już podejrzana sprawa.
 no ale mamy internet to możemy pieprzyć  na lewo i prawo jak ten koleś.


No właśnie przytoczyłem tę wypowiedź że względu na to, ale tylko Ty to wychwyciłeś. Wydając swoje prace jesteśmy niestety skazani na to żeby jakiś głupek leczył swoje kompleksy naszym kosztem, ale akurat ten jegomość jak zauważyłeś jest na takim poziomie intelektualnym, że napewno nie byłby w stanie Cię obrazić, ale o ile przyjemniej pracowałoby się bez tej całej głupoty...

A co do Biocosmosis to leży na poczcie i nie mam czasu go odebrać, jak ja nie cierpię świąt!  :evil:

Offline Kowal^

Biocosmosis/Emnisi
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 20, 2006, 12:22:51 pm »
ktos narysował komiks co wyglada profesjonalnie to juz drugi w tym miesiacu - blasphemy! I tym sposobem wyczerpał sie limit roczny. Mam nadzieje ze 2 numer nie wyczerpie limitu na nastepny rok. I tylko szkoda ze po raz drugi nie moj target jesli chodzi o tresc. No ale szok po prostu wydarzenie sezonu mam nadzieje ze seria bedzie sie rozwijac i z czasem komiks dostapi nobilitacji w postaci parodi ktoregos z młodych utalentowanych wilkow polskiego komiksu.

Offline Clesto

Biocosmosis/Emnisi
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 20, 2006, 05:59:44 pm »
Po pierwsze:
Mam tyle wspólnego z tym komiksem ze go przeczytalem i fanem komiksów jestem od dawna to tyle. A pozatym mam nadzieje ze ten komiks zmieni coś w polskim rynku komiksowym bo od bardzo dawna chyba od funky kovala nie było na polskim rynku komiksu mainstreamowego i powinno się  to  zmienić. Fakt ze wychwalanie komiksu i polecanie go czesto kojarzy sie z działaniem marketingowym wydawcy itp.
Chociaż wcale to nie dziwi.
Po drógie:
Pokaż mi złą recenzje tego komiksu. Przeczytałem dziś recanzje na stronie www.valkiria.net przy tym to moja recenzja jest pobieżna.
A co do tekstu o tym że ten komiks może byc fajnym prezentem to chodziło mi o to czy wydanie tego albumy pod koniec roku to zabieg celowy i tyle.
Po trzecie:
Nawiązująć do cytowanego tekstu -Bizfana czy -Myszfana bo teksty o tej samej tematyce pojawiaja się też pod tym pseudonimem i to w dość sporej ilości zwłaszcza na komks polter , to rzeczywiście nie jest to najwyższych lotów ale poniekąd mnie to nie dziwi, ale teksty Filipa Myszkowskiego z wywiadu na gildii z całym szacunkiem dla jego twórczości typu:
-Ja jestem za bardzo po***lony, żeby brać tak poważne rzeczy jak Żbik.
-wymyślanie po***stw, jakich dzieci łakną.
-Emilka jak i reszta p***bów to ja.
-będę robił skrajnie głupie komiksy, na jakie będę miał ochotę.
-Generalnie będzie to sieka w kolorze, trzeci album tłuc ze znaną ekipą, na około 100 stron. Krew się leje, bryzgają flaki, latają kończyny. Tank rozwala czaszki pięściami, Profesor pije wódkę jak świnia, Eryk ma zaburzenia osobowości i jest dziesięcioletnim maniakalnym zabójca-kanibalem, a Emilia sieka swoim mieczem wszystko, co się jej nawinie pod ostrze. Ilość trupów spowoduje, że będzie to najkrwawszy polski komiks.
Właśnie o te teksty mi chodzi. Są podobnych lotów. Zwłaszcza że napewno jesteś idolem wielu młodych osób. To tylko tyle mam nadzieję że za bardzo nie przunudzałem.

Nie przynudzałeś, ale na tym forum samemu się cenzuruje przekleństwa inaczej dostaje się ostrzeżenie, a koniec końców po dwóch to i bana.
pozdrawiam
graves
to wie, gdzie kończy się rzeczywistość,
a zaczyna legenda.