Autor Wątek: Krwiopijca i magik  (Przeczytany 1430 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BOGINS

Krwiopijca i magik
« dnia: Grudzień 09, 2006, 09:26:35 pm »
Powiedzmy że mam chęć stworzyć armie troszkę "na bakier" z fluffem i postanowiłem wziąć do armii Krwiopijca (jeśli ktos nie wie kto to, to mówie o Bloodthirsterze  :badgrin: ) i do tego dwóch magików - chaos sorcerer. Jednakże czy taka możliwość w ogóle istnieje?
Jak wiemy w armii śmiertelników generałem nie może być demon (wyjątek daemon prince z master of mortal), ale też i magik nie moze być generałem gdyż po pierwsze nie ma najwyższego ld, po drugie jest napisane, iż jesli jest inny bohater to ten właśnie heros ( w skrócie wojownik) musi być wodzem armii.
Jak to wszystko zinterpretować? I czy związku z tym moich generałem jest magik? Teoretycznie chodź nie fluffowa tak?
P.s. fajen pytanie no nie?
laanesh!!! The time has come! Fear me mortals.

Offline QUASSIMODO

Krwiopijca i magik
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 10, 2006, 09:03:06 am »
gieneralem musi byc char. z najwyzszym ld-wyjatkiem sa speciale/bsb itp,sa wyraznie opisani
IMO takie polaczenie jest nielegalne
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Padishah

Krwiopijca i magik
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2006, 09:05:29 am »
Hmm nie rozumie w czym wogóle problem jest. Masz armię demoniczną, w której generałem jest bloodthrister, to dalej pozwala ci brać mortali jako special, a herosów mortali jako herosów, nie rozumiem w czym problem, jedynie (o ile pamięc mnie nie myli) to marki możesz wziąc tylko undivided albo khorne.
nd the ground did tremble as the king marched to war.

Offline QUASSIMODO

Krwiopijca i magik
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 10, 2006, 09:06:34 am »
ale chyab chodzilo o mortali z blodziem jako gieniem :lol:
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Padishah

Krwiopijca i magik
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 10, 2006, 09:11:13 am »
Aha no chyba, że tak.
To nie jest tak, że ty sobie wybierasz armie mortale albo demny, a potem dajesz sobie jakoś herosów i stwierdzasz, że mając armie mortali, geniem jest teni ten, bo co prawda jest demon z wyższym ld ale ty masz mortali więc cię to nie obchodzi.
To działa w drugą stronę właśnie, najpierw bierzesz herosów i ten z najwyższym Ld decyduje o tym jaka to armia (czyli w twoim przypadku demoniczna).
nd the ground did tremble as the king marched to war.

szafa@poznań

  • Gość
Krwiopijca i magik
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 11, 2006, 08:57:11 am »
bogins, zajrzyj do direwolfa. nielegalne :)

 

anything