Autor Wątek: Eurowizja  (Przeczytany 16745 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gollum

Eurowizja
« dnia: Maj 09, 2003, 07:46:34 am »
Czy Ich Troje wygrają Eurowizję?

Powtórzą sukces Edyty, przebiją ją, czy też skończą jak Mietek?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2011, 07:00:49 pm wysłana przez CD Jack »

Offline S&M

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 09, 2003, 07:52:38 am »
Mam nadzieję, że odpadną. Kto to Mietek ?
o androids dream of electric sheeps ?

4602826

Offline Gollum

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 09, 2003, 07:55:16 am »
Na dwoje babka wróżyła. Jeśli będzie głosowanie wyłącznie audiotele, to mają szanse duże. Ich piosenka jest chwytliwa, a dzięki użyciu niemieckich słów, wielu sąsiadów może ją poprzeć.
Z drugiej jednak strony nie zdarzyło się jeszcze, by wygrali odmieńcy.
Jeśli natomiast będzie decydowała opinia fachowców, to są bez szans. W pewnej gazecie wypowiada się muzyk, który twierdzi, że to co robi Michał, to nie jest śpiew, więc nie można go oceniać jako wokalistę.
A na Eurowizję pojazdą na pewno, choć twierdzą, że się obrazili na telewizję. Za duża promocja by im przeszła koło nosa.

Offline dhutirth

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 09, 2003, 09:11:17 am »
Moim skromnym zdaniem... Gdyby wygrali konkurs w Niemczech z góry byli by skazani na sukces. Gdyby reprezentowali Niemcy znacząco wspomogły by ich głosy Polaków, gdzie mają największą rzesze fanów. Jednak reprezentują Polskę, a jak wiadomo nie można głosować na kandydata ze swojej ojczyzny. Nie spodziewał bym się za wiele, choć... Wcale nie trzeba umieć śpiewać by odnieść sukces na "scenie". Wystarczy być kontrowersyjnym, lub mieć ładny tyłeczek, a już stajesz się idolem mas.  :roll:
estem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.

Offline Gollum

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 09, 2003, 02:24:12 pm »
Cytat: "S&M"
Kto to Mietek ?

Mietek Szcześniak, co to mu się nie za bardzo wiedzie w kraju. Na Eurowizję pojechał i skończył tak jak Anna Maria i bodajże Justyna. Jego jedyny hit to dumka z Ogniem i Mieczem do spółki z Edytą, a poza tym jest mało znany.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 09, 2003, 05:25:39 pm »
Trzeba wziac pod uwage, ze Eurowizja to festiwal bardzo konserwatywny muzycznie (pcha mi sie na klawiature slowo: beton). I Ich Troje moze byc za ekstrawaganckie. Dwa lata temu Piasek wyskoczyl w futerku, za szybko sie ruszal i w gole byl jakis inny niz reszta. I przepadl. A wraz z nim udział Polski na jeden rok. A piosenke mial nienajgorsza (patrzac na to, co zaprezentowali inni). Jopek miala na Eurowizji przepiekna piosenke o Joszce Brodzie. Melodyjna, chwytliwa. Ale za oryginalna. I przepadla. I cala reszta tez przepadla (juz nie pamietam nawet kto nas tam reprezentowal).

Offline Clayman_

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 09, 2003, 05:42:25 pm »
no nie wiem czy problem tkwi w ekstrawagancji,kilka lat temu wygral lub tez wygrala transwestyta(to znaczy nie wiem jak to sie fachowo nazywa,facet po operacji zmiany plci w kazdym razie),i wygrala/wygrala
a moze to tylko objaw politycznej poprawnosci?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline S&M

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 09, 2003, 06:03:56 pm »
Cytat: "Clayman_"
a moze to tylko objaw politycznej poprawnosci?


A więc on wygrał tylko dla poprawności politycznej??
Jakby był zwykłym człowiekiem z takim samym talentem (czy jego brakiem) by go odrzucili? Coraz dziwniejsze robią się te konkursy...
o androids dream of electric sheeps ?

4602826

Offline Clayman_

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 09, 2003, 06:17:46 pm »
Cytat: "S&M"
Cytat: "Clayman_"
a moze to tylko objaw politycznej poprawnosci?


A więc on wygrał tylko dla poprawności politycznej??
Jakby był zwykłym człowiekiem z takim samym talentem (czy jego brakiem) by go odrzucili? Coraz dziwniejsze robią się te konkursy...

po prostu glosno mysle,innymi slowy:'ja nic nie sugeruje,ja tylko zadaje pytania"
ale jednak to co dzieje sie w amerykanskim showbiznesie musialo w koncu dojsc do europy,prawda?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 09, 2003, 07:41:34 pm »
Poprawnosc czy nie poprawnosc - konkurs jest bardzo tandetny. Ale w Polsce cieszy sie duza popularnoscia, tak jak San Remo. I podejrzewam, ze ogladalnosc tegorocznej Eurowizji pobije wszelkie rekordy. Z jednej stroni fani Ich Troje, a z drugiej cala reszta, ktora z ciekawoscie bedzie ogladac wystep "naszych" i ze spoconymi rekami sledzic zbieranie glosow.

Offline marcio

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 14, 2003, 04:05:42 pm »
Nie!!!

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 14, 2003, 05:32:56 pm »
Moze i nie, ale Ich Troje moze liczyc na glosy Niemcow, ktorzy przeciez nie moga glosowac na swojego kandydata, a piosenke Ich Troje znaja.

Anonymous

  • Gość
Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 14, 2003, 06:10:08 pm »
Cytat: "Gollum"
W pewnej gazecie wypowiada się muzyk, który twierdzi, że to co robi Michał, to nie jest śpiew, więc nie można go oceniać jako wokalistę.
To ten muzyk zna się na wokalistyce jak ja na obsłudze czołgu. Wiśniewski umie śpiewać. trzeba być kompletnym laikiem, żeby móc choć podejrzewać, że nie umie.  A czy swoje możliwości wykorzystuje i czy to jest ambitne, to inna sprawa...
Mnie tam, powiem szczerze, czy wygrają, czy nie, nie interesuje. Eurowizja to śmieszny konkurs. Strasznie beznadziejniasty.

Offline surmik

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 14, 2003, 07:00:16 pm »
Cytat: "Waltari"
Moze i nie, ale Ich Troje moze liczyc na glosy Niemcow, ktorzy przeciez nie moga glosowac na swojego kandydata, a piosenke Ich Troje znaja.


Nie znaja. Troje W Niemczech śpiewali inna piosenke.\, tak na marginesie o wiele gorsza ;o)

Moim skromnym zdaniem Ich Troje nie osiągną zbyt wiele na konkursie.  Mysle, ze dla nie przyzwyczajonych drazliwa chrypka i agresywny styl spiewania pana W. nie przekonaja szerszej publicznosci. Takie jest moje zdanie ;o)
Pozdrowienia,
Marek

Offline Gollum

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 16, 2003, 07:57:42 am »
Cytat: "Ad'Ghe'Rheia"
To ten muzyk zna się na wokalistyce jak ja na obsłudze czołgu. Wiśniewski umie śpiewać. trzeba być kompletnym laikiem, żeby móc choć podejrzewać, że nie umie.  A czy swoje możliwości wykorzystuje i czy to jest ambitne, to inna sprawa...
Mnie tam, powiem szczerze, czy wygrają, czy nie, nie interesuje. Eurowizja to śmieszny konkurs. Strasznie beznadziejniasty.

Ten muzyk nauczył warsztatu Georginę Tarasiuk, siostry Lasieckie i kilkanaście już chyba laureatów "Od przedszkola do Opola". Prowadzi grupę wokalną w Białej Podlaskiej.