Autor Wątek: Eurowizja  (Przeczytany 16741 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline papiesz

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 29, 2006, 10:36:08 am »
panie, daj pan spokój. ja to nawet nie wiedziałem, że jest jakiś konkurs.
i w ogóle nie wiem komu ma służyć taka eurowizja.
nothing positive only negative

Offline VIIIX

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 29, 2006, 11:11:16 am »
Eurowizja... Mocna rzecz, coś gdzie intensyfikacja elementów humorystycznych pozwala na jakiekolwiek jej przełknięcie. I mam to w rzyci, kto z naszych wielkich świata muzycznego będzie pitolił i zawodził przed zacnym gronem europejskich słuchaczy, więc niech to będzie pan W.

Offline *Haldir*

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 29, 2006, 12:49:15 pm »
Ja szczerze mówiąc myślałem że wygra Danzel, nie żebym go lubił ale to przecież gwiazda wielkiego formatu :badgrin: . Po cichu liczyłem na Silskiego ale on zrobił się jakiś taki popowaty. A co do Wiśniewskiego to zauważcie że całkiem zmienili swą muzykę.Dołączyli jakiegoś rapera, Wiśnia zatrudnił stare koleżanki z zespołu i teraz zespół "Ich Troje" jest nie do poznania. Może się udać ;) .

Offline Dereq

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 29, 2006, 02:37:20 pm »
hopa.
wisniewski znowu do swiatyni kretynizmu?
i pasuje.
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Idaan

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 29, 2006, 03:32:13 pm »
Silski i ten drugi koleś z Idola, jak mu było, o, Uniatowski... Porażka. Już nie chodzi o poziom i to jak pan Silski zpopowiał, ale o to, jak oni mogli wystąpić na takiej imprezie, powszechnie kojarzącej się z kiczem i kolorową bidą. Bo na zwycięstwo raczej chyba nie mogli liczyć.

Offline Clayman_

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 29, 2006, 04:49:49 pm »
Cytuj
ak oni mogli wystąpić na takiej imprezie, powszechnie kojarzącej się z kiczem i kolorową bidą.

bo przeciez program idol jest symbolem artyzmu i wyarfinowanego smaku
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Skavenblight

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 29, 2006, 04:56:20 pm »
Na Eurowizję od dobrych paru lat Polska wysyła gnioty - albo gnioty popisowe, albo gnioty niewyróżniające się. Nie wiadomo, co gorsze.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline hopatika

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 29, 2006, 06:01:44 pm »
żenada dla muzycznych szmat, które wyżej cenią mamonę niż artystyczną wiarygodność. ch*j im w ucho.

Offline Clayman_

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 29, 2006, 06:31:22 pm »
myslalem ze w takim wieku to juz sie wyrasta z zarzucania muzykom checi zarobku
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline śmigło

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 29, 2006, 07:24:58 pm »
mrock chyba nie spodziewasz sie po uczestnikach eurowizji artystycznej wiarygodnosci?
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline hopatika

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 30, 2006, 06:34:34 am »
muzyczna wiarygodność oznacza dla mnie między innymi omijanie szerokim łukiem podobnych imprez, więc owszem, zarzucam im brak warygodności - stracili ją gdy podjęli decyzję o wystąpieniu w tych eliminacjach.
chociaż z drugiej strony występują tam takie chałtury, że w sumie o tej wiarygodności nawet bez występu w eliminacjach ciężko mówić. ech, strasznie mnei przygnębiło to, co tam zobaczyłem, bo jeśli tak wygląda "polska muzyka rozrywkowa", ten muzyczny "środek", muzyka "szarych zjadaczy dźwięków", to dzięki wielkie...

@Clayman_: zarabiać można pracą rąk i pracą dupy - zarobek zarobkowi równy? - rzucając to porównanie oczywiście na artystów i "artystów" muzycznych.

Offline Clayman_

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 30, 2006, 06:03:27 pm »
Cytuj
@Clayman_: zarabiać można pracą rąk i pracą dupy - zarobek zarobkowi równy? - rzucając to porównanie oczywiście na artystów i "artystów" muzycznych.

swietne porownanie
ludzie po szkolach muzycznych ktorzy zarabiaja na zycie robiac muzyke daja dupy,tak?

pracujesz gdziekolwiek?
tak?
no to dajesz dupy w takim samym stopniu jak oni

no,chyba ze jestes na utrzymaniu rodzicow,wtedy to szacun,lol
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Josef Knecht

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 30, 2006, 07:40:42 pm »
Chyba nie zrozumiales istoty porownania.

Ale po dodatkowym koncie bystrosci sie nie spodziewam.
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline Clayman_

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 30, 2006, 07:58:08 pm »
Cytuj
Chyba nie zrozumiales istoty porownania.

ok
wskaz w ktorym momencie czego nie zrozumialem
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline śmigło

Odp: Eurowizja
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 30, 2006, 08:06:45 pm »
Cytuj
strasznie mnei przygnębiło to, co tam zobaczyłem, bo jeśli tak wygląda "polska muzyka rozrywkowa", ten muzyczny "środek", muzyka "szarych zjadaczy dźwięków", to dzięki wielkie...

jacy odbiorcy taki poziom muzyki. smutna prawda, ale w muzyce popularnej mozesz sprzedac kazde gowno bo  tez "sluchacz" nie jest wymagajacy - i mowie tu o masowym odbiorcy albo odbiorcy masowki.

Cytuj
ludzie po szkolach muzycznych ktorzy zarabiaja na zycie robiac muzyke daja dupy,tak?

clay ale mozna byc wyksztalconym muzykiem, zarabiac w ten sposob pieniadze (czesto duze, czemu nie?) a przy tym robic cos co jest artystycznie wypieszczone. albo inaczej - robic cos wypasionego i dlatego zarabiac na tym bo ludzie to lykaja.
co innego chyba "artysci", ktorzy robia cokolwiek byle na tym zarobic. to sie chyba nazywa brak wiarygodnosci artystycznej ?
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.