Autor Wątek: pytanie o Enty  (Przeczytany 4374 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Laska

pytanie o Enty
« dnia: Grudzień 13, 2006, 01:18:15 pm »
mam takie pytanie chcialbym zaczac zbierac lotra i mam pytanie czy mozna na turniejach grac samymi entami i czy jest jakis army list do entow??

Offline Doom

pytanie o Enty
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 13, 2006, 02:08:39 pm »
Do samych entów army listu niema, tego jestem pewien. Co do turniejów, to jeśli brak na nich punktu regulaminu mówiącego "minimalna ilosc modeli w armii..." to chyba mozna ;) oczywiscie sporo do powiedzenia ma jeszcze organizator turnieju  :badgrin:
Osiem głosów na Tak, jeden głos na Nie. Jednogłośnie wygrywa Nie

Offline Ezekiel-san

pytanie o Enty
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2006, 02:45:49 pm »
Jeżeli chodzi o turnieje liczone do Ligi Ogólnopolskiej to wg. oficjalnych army listów enty są w Woodland Realms. Możesz wystawić same enty (plus oczywiście bohater np. Treebeard). Z tego co pamiętam nie można już jednak wystawiać różnych gatunków opisanych w WD. Ale tego nie jestem pewien (swoją drogą uważam, że te gatunki powinny być dopuszczone, co być może wpłynęłoby na ich wystawianie, bo nie pamiętam kiedy raz ostatnio enta widziałem).

Offline potworek

pytanie o Enty
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2006, 03:13:36 pm »
Z tego co wiem, od wyjścia w podręczniku drugiej edycji oficjalnych entów, te WD są już niedopuszczane na turniejach
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Encaitar

pytanie o Enty
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2006, 03:34:59 pm »
Wedlug regulaminu mozna normanlnie wystawiac entow, ale z zastrzezeniam, ze jednostki z WD moga stanowic max 33% armii. Wynika z tego, ze musialbys wstawic do rozpiski kilku elfow tak zeby entow bylo 33% i oczywiscie bohatera (moze byc Drzewiec).
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline Ezekiel-san

pytanie o Enty
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 13, 2006, 03:56:08 pm »
Zauważ, że w listach dopuszczone jednostki z WD mają adnotację (WD) i sądzę, że ten limit odnosi się akurat do nich, a do entów już nie. Mam to przed oczami jak wół, że ktoś o tym pisał. Nie wiem czy nie Drachenfeles.

Offline drachenfeles

pytanie o Enty
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 13, 2006, 04:08:33 pm »
Owszem, od czasu wydania przez GW oficjalnych entów zasady z WD już nie obowiązują.
A nawiązując do pierwotnego tematu: tak, korzystając z listy Woodland Realms można wystawić armię samych entów.

Offline Pablo_von_kozlow

pytanie o Enty
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 13, 2006, 04:41:49 pm »
Cytuj
bo nie pamiętam kiedy raz ostatnio enta widziałem
od momentu jak ja i Kur przestalismy grać??  :)


krótko mówiać entami można jak najbardziej grać tylko że obecnie maja nieco inne zasady niz kiedyś
PZDR  :)
-22 WWA nocnych Marków aglomeracja

Offline Laska

pytanie o Enty
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 13, 2006, 07:27:40 pm »
a jakie sa obecne zasady czyli juz na turniejach nie moge wybierac gatunkow drzew??

Offline Ezekiel-san

pytanie o Enty
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 13, 2006, 07:38:38 pm »
Obecnie enty funkcjonują na podstawie profilu wydanego w dodatku The Two Towers. No i nie możesz wystawiać różnych gatunków tak jak pisał Drachenfeles.

Offline Laska

pytanie o Enty
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 13, 2006, 08:02:37 pm »
ej a mozecie mi powiedziec czy enty sa plewne bo ja jestem nobbem w sprawach lotra

Offline Pablo_von_kozlow

pytanie o Enty
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 13, 2006, 08:39:58 pm »
są mocne ale gra sie nimi dość trudno na początku sie dostaje po dupie ale potem juz jest naprawde z górki  :)
-22 WWA nocnych Marków aglomeracja

Offline drachenfeles

pytanie o Enty
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 13, 2006, 09:31:03 pm »
innymi słowy ty na np 550p wystawisz Treebearda plus 3 enty, podczas gdy przeciwnik średnio 60 modeli

Offline Laska

pytanie o Enty
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 14, 2006, 02:32:26 pm »
znowy glupie pytanie od nooba na jakie pkt sa turnieje zazwyczaj??

Offline Glorfindel

pytanie o Enty
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 14, 2006, 02:53:04 pm »
od 350 do 800
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

 

anything