trawa

Autor Wątek: MARVELS!  (Przeczytany 14614 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

godai

  • Gość
Odp: MARVELS!
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 24, 2010, 05:25:03 pm »
Nie wiem, czy ktoś o tym mówił, ale oglądałem dziś w Empiku (nie, nie usiadłem i nie przeczytałem) i miałem wrażenie, że druk był z niskiej jakości skanów. Widać było ząbki na prostych krawędziach, jak się przyjrzeć i niewyraźne kolory. "Z pamięci" porównałem to z Kingdom Come Rossa - tam była żyleta, tu jakieś błoto.

Taka uwaga na marginesie. Może to jeden trefny egzemplarz, ale jeśli tak wygląda nakład, to dla mnie skreślałoby komiks, gdyby bym nim zainteresowany.

Offline Julek_

Odp: MARVELS!
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 27, 2010, 11:47:41 pm »
Porównałem sobie oryginał z polskim wydaniem. Może rzeczywiście miałeś gorszy egzemplarz Godai, bo tylko minimalnie amerykaniec był "ładniejszy" od polaka. Albo to ja miałem lepszą sztukę.

godai

  • Gość
Odp: MARVELS!
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 28, 2010, 08:14:34 am »
Właśnie aż sprawdziłem i obejrzałem inny egzemplarz. Teksty w dymkach żyleta, grafika z 300DPI. Wyglądało jak wydruk drugiego numeru Kolektywu. Może miałeś dobry egzemplarz :D A może oryginał też był kiepski?

Offline Julek_

Odp: MARVELS!
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 28, 2010, 10:41:18 am »
Ale kiepski ze mnie kontroler jakości  :D

Offline Yojimbo76

Odp: MARVELS!
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 25, 2010, 02:57:17 pm »
Marvels to fantastyczna miniseria. Tak jak osobiście nie jestem wielkim fanem spandexu i pelerynek tak muszę powiedzieć, że Marvels odnowiło paręnaście lat temu moją fascynację komiksem. Mam cały czas cztery oryginalne zeszyty z tej serii.

 

anything