trawa

Autor Wątek: Zycie otaku  (Przeczytany 7031 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

grzybek

  • Gość
Zycie otaku
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 11, 2003, 07:47:36 pm »
hi!

Czy ja dzisiaj tam bardzo zmęczony jestem ? Czy widze tutaj jakiś totalny offtopic ?

pozdrawiam
Grzybek

Anonymous

  • Gość
Zycie otaku
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 12, 2003, 12:04:39 am »
tak, to totalny off-topic, bo kazde dziecko wie, ze najlepsza byla Dogma.  :twisted:

Offline sivy

Zycie otaku
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 16, 2003, 09:00:49 am »
Ja sie z wami tak nie bawie czlowiek raz na pewien czas ma jakis przeblysk powaznego rozumowania, napisze cos na Forum zeby inny tez mieli o czym pogadac, a Wy to wszystko zniwelowaliscie . JA SIE TAK NIE BBAAAAAAAAAAAAAWWIIIIIIIIIIIEEEEEEE EEEEEE BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUU.............................. :evil:
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Puchiko0007

Zycie otaku
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 25, 2004, 02:44:23 pm »
życie fana/otaku - wątek stary ja świat, a raczej jak pierwsza manga na świecie :] czytalam kiedys o mlodym japonczyku tak uzaleznionym od m&a i gier komputerowych, ktory przez kilka lat nie wychodzil z wlasnego pokoju, jedzac tylko to co przyniesli mu rodzice. w moim przypadku by sie to nie sprawdzilo bo interesuje sie na szczescie wieloma rzeczami, a ponadto rodzice pewnie olali by mnie po pewnym czasie i przestali karmic :P ciekawa jestem co spowodowalo ze ten chlopak zamknal sie w czterech scianach swojego pokoju...

grzybek

  • Gość
Zycie otaku
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 25, 2004, 05:36:38 pm »
Przypomina mi to troche hikitomori. No ale tam to rodzice zamykaja dzici
Grzybek

Offline Puchiko0007

Zycie otaku
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 30, 2004, 06:12:04 am »
ten chlopak zrobil to z wlasnej woli. rodzice chcieli go z tego wyciaganac ale nie udalo im sie. bardzo mnie dziwi takie zachowanie. przeciez jest tyle innych mozliwosci, sposobow na zycie...

Offline SeeMoon

Zycie otaku
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 30, 2004, 12:27:58 pm »
Zawsze znajdą się jacyś otaku - żeby nie powiedzieć poj.......... .

Puchiko0007 - avatarku wróć  :cry:  :cry:  :cry:
ail Eris! Hail Dyskordia! Hail RMSS!
Zachwalają życie jak prostytutka miłość.

Offline Puchiko0007

Zycie otaku
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 01, 2004, 10:14:52 am »
avek na razie nie wroci, bo umarl smiercia tragiczna przez glupote i niekompetencje sil wyzszych :(
dla mnie ten chlopak jest o tyle dziwny, ze zrezygnowal z mlodosci, z tych najlepszych lat swojego zycia...

grzybek

  • Gość
Zycie otaku
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 01, 2004, 05:47:00 pm »
Mlodosc to pojecie wzgledne. Teraz w naszych  czasach wiekszosc spoleczenstwa nie ma juz mlodosci. Przynajmniej Ci, co wysoko chca mierzyc => studia.

Studenci teraz czesto maja obawy czy zdaza wejsc do "pociagu", ktory zaraz odjedzie a oni moze zostana na peronie. Tak wiec nie ma juz chyba czasu na mlodosc. Teraz tylko nauka i nauka. Chlopak moze poszedl w druga strona.

Tak wiec jedni beda mieli wrzody zaladka gdy sie uczyc beda i moze jakas przyszlosc i kariete. Inni jak on bedzie mial cos innego czego inni miec nie mogli.

Podsumowaujac : kierunek patrzenia zalezy od siedzenia...

PS. Avek wroc ^^. Odkop go z "umarlych"

Offline Kabuki Joe

Otaku
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 02, 2004, 10:13:07 am »
Widze ten topic ale rozmowa jakos calkowicie
offtopic.

Wrzuce wiec troche ontopic.

Tak wyglada

"Akihabara Otaku Fashion Check" :)

http://www.gazo-box.com/warah/img-box/img20031015120722.jpg

Klaniam sie
abuki Joe

Offline mangowiczka

Zycie otaku
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 09, 2005, 06:30:05 pm »
Dla mnie Manga i Anime jest bardzo ważna i głównie z nią się utorzsamiam.Moi znajomi przyzwyczaili się już do moich wybryków związanych z mangą dla nich to nic nowego lecz gdy zaczynam wygłupiac ie na ulicy ludzie dziwnie na mnie patrzą... :lol:
url=http://www.usersigs.com][/url]

Offline Yuukiko

Otaku
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 14, 2010, 09:15:15 am »
Witam, jestem nowa na tym forum.;)
Po oglądnięciu większości odcinków ,,my little sister can't that cute" zastanawiałam się, czy większosć z was ukrywa to, że jest otaku? Ja przykładowo tego nie robię, ale wiem ,ze sątakie osoby, które to ukrywają. Jeśli tak robicie, to dlaczego? Czy nie lepiej być szczerym i szukać osób z podobnymi upodobaniami lub wciągnąć w to znajomych ;D?

godai

  • Gość
Odp: Otaku
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 14, 2010, 11:29:00 am »
A otaku to jakaś sekta?

Bo ja, na ten przykład, jestem fanem komiksu. Japońskiego także, ale czytam go powiedzmy tak z 25% masy lektur. Z 30% europejskiego, z 30% polskiego.

To czy jestem otaku w jakimś tylko procencie?

A tak w ogóle, to trzeba się wstydzić czytania komiksów, czy jak, że się pytasz, czy to ktoś ukrywa?