trawa

Autor Wątek: Mail Order w Bardzie  (Przeczytany 6357 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rondel

Mail Order w Bardzie
« dnia: Kwiecień 14, 2004, 06:58:57 pm »
Witam,

Wciaz mnie kusi, zeby skompletowac bande beastow z orginalnych, mordkowych figurek, ale w sklepach w Warszawie ich niestety nie ma. Wyslalem wiadomosc do Barda w zwiazku z Mail Orderem, ktory ponoc prowadza, z kilkoma pytaniami, ale nie otrzymalem odpowiedzi, wiec moze ktos zyczliwy, kto juz sie w MO bawil mi odpowie:
- ile cos takiego zazwyczaj kosztuje? (chodzi o sama przesylke [konkretniej tak cos kolo 2 metalowych figurek man-sized i jednej minotaura])
- czy figurki docieraja w dobrym stanie? jakies uszkodzenia?
- czy Bard pobiera od tego jakas prowizje?
- czy jesli w moim miescie nie ma sklepu pod szyldem Barda to i tak moge zamawiac z MO, a oni mi dalej dosla?
- ile zazwyczaj trwa cala akcja: zamowienie do Barda- otrzymanie go do lapek wlasnych?

z gory dzieki

Rondel

Offline drachenfeles

Mail Order w Bardzie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 14, 2004, 08:05:37 pm »
to juz lepiej kup na cytadeli, w bardzie wychodzi drogo i czeka się i czeka i czeka i czeka i czeka...

Offline Jon

Mail Order w Bardzie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 14, 2004, 08:24:48 pm »
W sklepie Cytadeli nie ma już działu Mordheim, jak w którymś poście pisał właściciel zrobił to w związku z małym zainteresowaniem i podobno jakimis dodatkowymi oplatami, ktore musza ponosic sklepy przy sprowadzaniu towaru z Fanatica a nie GW. Tak wiec podejrzewam, że z Bardem będą podobne problemy

Offline drachenfeles

Mail Order w Bardzie
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 14, 2004, 08:28:24 pm »
to nie pozostaje nic innego, jak wycieczka do barda i negocjacje.

Offline Rondel

Mail Order w Bardzie
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 14, 2004, 10:32:26 pm »
Ale ja mieszkam w Warszawie, a tutaj Barda niedostatek ;)

Offline drachenfeles

Mail Order w Bardzie
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 14, 2004, 10:36:14 pm »
to wejdź na http://www.bard.pl/ tam jest mailorder

Offline Dwalthrim

Mail Order w Bardzie
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 15, 2004, 11:07:13 am »
Jakis czas temu zamówilismy normalnie figurki przez internetowego mailordera. Czekalismy ok miesionca a na koniec dowalili nam clo warte +/- 1/4 zamówienia :cry: !!! Gdybysmy poczekali az bendziemy w UE to pewno by zadnego cla nie bylo :wall: ! Podobno szybciej mozna sciongnac figurki przez mail ordera niemieckiego, ale na razie nie próbowalem.
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Xeratus_pl

Mail Order w Bardzie
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 21, 2004, 08:05:27 am »
Ja zamawiałem już wielokrotnie figurki dostępne z MO przez Bard i zawsze otrzymywałem to co zamówiłem. Jeśli chodzi o czekanie??...to chyba wygląda podobnie jak czekanie przy zamówieniu bezpośrenio w MO.
Brad liczy funta po 7.50 :)
xeratus+

Offline M4rc0

Mail Order w Bardzie
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 29, 2007, 02:35:59 pm »
Cytat: "Xeratus_pl"
Brad liczy funta po 7.50 :)


Po 6.50

Offline mecenasik

Mail Order w Bardzie
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 29, 2007, 03:27:28 pm »
w wawie MO prowadzi Stary Swiat (na al Wilanowskiej) i Faber.jesli chcesz kupic cos co jest w boxach to pogadaj tez w Morionie na Bemowie i pewnie Ci sprowadza.
Koszty sa rozne i musisz pytac o szczegoly skladajac zamowienie.

Popytaj tez w sklepach bo czesto jest tak ze ktos sprowadza indywidualnie z WB i koszty wtedy praktycznie znikaja.

pzdr

Offline Wojtek_Krz

Mail Order w Bardzie
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 29, 2007, 04:33:37 pm »
nie ma to jak dobra nekromancja :P Mecenasik spójrz na date :D

Offline Wołek

Mail Order w Bardzie
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 29, 2007, 04:40:57 pm »
a może lepiej przez kogoś  ;)
Szybko bez cła polecam
Wosho nr gg 2996516
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline Motorek

Mail Order w Bardzie
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 29, 2007, 05:04:15 pm »
Cytat: "Wołek"
a może lepiej przez kogoś  ;)
Szybko bez cła polecam
Wosho nr gg 2996516
Szczerze to wolę przez Fabera taniej niż u Wosha mimo, że odejdą mi koszty przesyłki bo obaj jesteśmy z Lublina.

Offline mecenasik

Mail Order w Bardzie
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 29, 2007, 05:13:49 pm »
Wojtek_Krz>fakt nie zauwazylem daty pierwszego posta i grzecznie odpowiedzialem na ostatniego :)

ale temat nadal aktualny jak widac po pewnym zainteresowania..poza tym w tej grze jak najbardziej przydatny bo figsow nie ma w normalnym obiegu

pzdr

Offline Wojtek_Krz

Mail Order w Bardzie
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 29, 2007, 05:38:21 pm »
Cytat: "mecenasik"
Wojtek_Krz>fakt nie zauwazylem daty pierwszego posta i grzecznie odpowiedzialem na ostatniego :)



Chwali Się :D

 

anything