trawa

Autor Wątek: Gracze z Warszawy  (Przeczytany 64442 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kapitan_Hak

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #420 dnia: Wrzesień 09, 2007, 06:40:16 pm »
Kumpla koniecznie namów, no i Ciebie przede wszystkim zapraszamy... a na bandę masz jeszcze sporo czasu do 13.X. :).

Offline snajk

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #421 dnia: Wrzesień 09, 2007, 08:48:22 pm »
Czasu dużo jak dużo..  szkoła się zaczęła... klasa maturalna bla bla bla... a żeby na serio zacząć składać figurki potrzebuje kleju  :D ... i ciut poxipolu żeby móc zrobić podstawki błotne (taki mam zamiar)...

No.. ale postaram się... kumpla jutro w szkole powiadomię o bazylu i zobaczymy jak będzie...

Pozdrawiam...

Offline Kapitan_Hak

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #422 dnia: Wrzesień 10, 2007, 04:48:47 pm »
Cytat: "snajk"

No.. ale postaram się... kumpla jutro w szkole powiadomię o bazylu i zobaczymy jak będzie...


I jak się kumpel na Bazyla zapatruje?

Offline snajk

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #423 dnia: Wrzesień 10, 2007, 06:38:40 pm »
Pewnie reikland (lub mała szansa na innych najemników)... jeśli wogóle wystąpi itp...

A można pójść na turniej z figurkami potraktowanymi tylko podkładem :?:  :D

Offline Skavenblight

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #424 dnia: Wrzesień 11, 2007, 11:05:53 am »
Napisałam w temacie o Bazyliszku.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Mroczny-Kadzik

  • Gość
Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #425 dnia: Wrzesień 11, 2007, 07:38:11 pm »
Cytuj
Pewnie reikland (lub mała szansa na innych najemników)...


ja ci dam innych!:D tylko i wyłącznie...i na pewno reikland...co prawda dziwnie podkładowo biały........trza się sprężyć i malować...tylko się kurdę jakoś nie chce (grać jak najbardziej...ale malować?:P)

Offline Skavenblight

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #426 dnia: Wrzesień 11, 2007, 07:40:41 pm »
Rozumiem doskonale, mi też się nie chce malować 3 band ;)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Kapitan_Hak

Dębowa Tarcza w Wilczej Jamie
« Odpowiedź #427 dnia: Listopad 11, 2007, 02:44:43 pm »
Z najwyższą przyjemnością chciałbym wszem i wobec oznajmić, że Klub Dębowa Tarcza przeniósł się do nowej siedziby!

Dzięki uprzejmości Marcina Zahorowicza współpracujemy teraz z warszawskim sklepem Wilcza Jama.

Obecnie jesteśmy na etapie przygotowań do wystartowania z właściwą działalnością Klubu, taką jak turnieje, kampanie etc., a mianowicie budujemy starannie i cierpliwie nasze klubowe Mordheim (wraz ze stołem do settingu Empire in Flames... a w przyszłości pewnie też Karak Azgal) :).

W dalszej perspektywie planujemy również zajęcie się innymi systemami skirmishowymi, takimi jak Warlord, Necromunda, czy Gorkamorka.

Zapraszamy serdecznie osoby chętne do wstąpienia do Klubu - jeżeli liczycie na emocjonujące rozgrywki, w miłym towarzystwie, na profesjonalnie wykonanych makietach, nie zawiedziecie się, choć pamiętajcie, że przynależność do Klubu to również obowiązki, takie jak budowanie klubowych makiet (postawmy sprawę jasno: jeżeli mamy coś osiągnąć, musimy to zrobić wspólnie).

Osoby zainteresowane proszę o kontakt przez priva.

Sklep Wilcza Jama mieści się przy ul. Światowida 49, w pasażu handlowym, w pawilonie 35.


Mroczny-Kadzik

  • Gość
Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #428 dnia: Listopad 16, 2007, 07:37:55 pm »
Dzień dobry Państwu! Serdecznie witamy na pokładzie autobusów 101, 133, 144, 186, 326, 404, 503, 508, 509, 510 bądź też E-4. Mamy niewątpliwy zaszczyt gościć Państwa w jedynych kursujących na terenie Warszawy liniach, które zatrzymująsię przy przystanku Ćmielowska. Tak, dokładnie 50 m od tewgo miejsca mieści się Wilcza Jama! Życzymy udanej jazdy...

Offline Valten

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #429 dnia: Listopad 24, 2007, 01:49:07 pm »
Pograł bym chetnie w mordheima i pracuje w wawie jak cos to kontakt kom 513227296
est na świecie prawo i bywa sprawiedliwość <ZoNk>   LoOllL
               ~~~

Offline Dwalthrim

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #430 dnia: Listopad 24, 2007, 08:12:00 pm »
Gdy skończymy prace nad klubowymi terenami to zapraszamy na garnie do Wilczej Jamy ;).
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Kapitan_Hak

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #431 dnia: Listopad 24, 2007, 09:51:46 pm »
Sprostuję: zapraszamy zanim skończymy prace nad klubowymi terenami - więcej rąk do pracy to szybsze skończenie klubowego miasta i tym samym szybsze rozpoczęcie rozgrywek ;).

Mroczny-Kadzik

  • Gość
Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #432 dnia: Listopad 27, 2007, 04:22:39 pm »
właśnie...Witek mówił, że spotykamy się w sobotę i robimy makietki...a może by przy okazji zagrać chwilkę?

Offline Skavenblight

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #433 dnia: Listopad 27, 2007, 04:31:10 pm »
Cytat: "Mroczny-Kadzik"
właśnie...Witek mówił, że spotykamy się w sobotę i robimy makietki...a może by przy okazji zagrać chwilkę?

W sobotę przynosimy alkohol i oblewamy moje imieniny :p :lol:

A tak serio, to ja jestem za graniem. Mało tego, jestem za graniem na "nowe zasady", jak to wczoraj mieliśmy z Tomkiem zamiar, ale już nie zdążyliśmy :(

Tym niemniej, chociaż symbolicznie maznąć przeszkadzajki można. Stół już jest, pomalowaliśmy i obiliśmy listewkami wczoraj :)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline snajk

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #434 dnia: Listopad 27, 2007, 06:49:47 pm »
A).. o kurza stopka... ostatnio sam nie wiem kiedy mam wolne dni a kiedy zajęte...  :? więc nic nie obiecuje... żaden dzień... mam nadzieje że ta sytuacja się jakoś rozwiąże szybko...

B) dajcie kadzikowi wstęp na super tajne forum klubowe  8) ... bo tam wtedy będzie się mógł też sam dowiadywać o super tajnych sprawach i ja będę zwolniony ze super wspaniałej tajnej przyjemności go informowania :p ...

PS: Witek.. tak na mnie wołają na ulicy  :D ... i w szkole...