trawa

Autor Wątek: Gracze z Warszawy  (Przeczytany 63620 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dwalthrim

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 28, 2007, 09:49:53 am »
Cytat: "the_one"
Z powyższego wynika, że sobota zajęta więc proponuję następną sobotę (07.04.2007) w godzinach wczesno popołudniowych (bo znając życie to zanim dojdziemy do meritum spotkania i tak będzie 16).
Co wy na to?


07.04.2007 - to Wlk.Sobota tuż przed Wielkanocą, wiec ten termin odpada. Podejrzewam, że większość z nas będzie miała co robić w domu ;).
Natomiast 14-y tydzień później brzmi już lepiej.
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Kapitan_Hak

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 28, 2007, 09:53:12 am »
Zatem ustalmy, że:

Sobota, 31.III. g. 16:00

to termin obowiązujący.

Kto może, niech przybędzie.

Miejsce. Proponuję Stare Miasto przy Kolumnie Zygmunta, chyba żeby ktoś zgłaszał jakieś stanowcze veto.

@The One
A propos Twojego zaproszenia, zgadzam się ze Staśkiem odnośnie Wlk.Soboty, że większość ludzi pewnie nie mogłaby przybyć, ale jasna sprawa, że Ty jako gospodarz wybierasz termin Tobie pasujący.

P.S. Jeżeli ktoś miałby wolną chwilkę ok. 13:15-15:15 jutro (czwartek) i był w okolicy Starego Miasta, również ze Skavenblight zapraszamy na piwo/spacer/naradę wojenną.

Offline mecenasik

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 28, 2007, 10:20:14 am »
no to ja sie pisze..no poza ta Wlk.Sobota bo z 500kilosow bede od skupiska naszego.
czas pasuje, termin tez..a lokal to juz wybierajcie byle by tam milo bylo a i miejsca troszke (w sobotnie popoludnia to roznie z tym bywa)..slowem stawie sie i z mila checia przedyskutuje kazdy temat, w tym i o Mordheim:)
Moze serio chmurke wybierzemy..sloneczko swieci i grzeje no i pojawiaja sie juz parasoleczki w miescie (bynajmniej nie doeszczowe)

a jesli chodzi o roznego rodzaju wypady w miejsca trudniej dostepne to sluze transportem

pzdr

Offline Skavenblight

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 28, 2007, 05:30:28 pm »
Jest nas już zatem pięcioro - ja, Bols, Dwalthrim, the_one i mecenasik.
Cieszcie się - mam dla Was czas do późna, bo nie wracam do domu na noc  :badgrin:
A teraz proszę jeszcze Azaghala, Leszcza, MK i innych Warszawiaków, których pominęłam z braku pamięci.

Ach, tak. Bols wspomniał jeszcze o obiadach, znaczy posiedzeniach czwartkowych, pod tytułem okienko 13:00-15:00. Również zapraszamy, można nas poznać po brodzie [brodzie Bolsa, oczywiście :D].

EDIT: No to niestety, Dwalthrima nie będzie :(
Jeśli ktoś jeszcze się wykruszy, zostanie posiekany w talarki [nawiązanie do tłumaczenia Michała, nie do samego Michała :D]!
I proszę się deklarować, reszta, już!
 :evil:
;)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Dwalthrim

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 28, 2007, 08:06:52 pm »
Właśnie, nie będzie mnie gdyż wypadła mi robota. Ale mam czas w piątek jakby co ;). Tak czy siak trzymam kciuki za ten personal miting! 8)
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline the_one

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 29, 2007, 08:14:27 am »
Wybaczcie ale ja niewierny nie wiedziałem, że rzeczona sobota to jakaś tam znów wielka, większa czy inna. Jako człowiek kosmopolityczny i rozsądny nie chcę urazić niczyich uczuć religijnych i prawa do większej soboty odbierać nikomu nie chcę (ja tam słyszałem tylko o małej sobocie, która to za zwyczaj jest w środę). Niestety planowanie czegoś na 14.04.2007 na razie nie ma sensu ale temat jest otwarty i myślę, że w okolicach tej jakże wielkiej soboty będziemy się zastanawiać nad spotkaniem.

Co do spotkania pod kolumną o 16 zrobię wszystko co w mojej mocy aby dotrzeć tylko jeszcze nie wiem co wymyśli moja bardzo pomysłowa małżonka.
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Leszczu

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 29, 2007, 01:07:52 pm »
Na sobotnim spotkaniu niestety nie będę mógł być obecny. Nie wiem jak MK się na to spotkanie zapatruje bo z nim o tym nie gadałem (najlepiej niech sam się wypowie). Mogę za to spotkać się ze Skavenbligt i Bolsem jakoś w przyszłym tygodniu we wspomnianych przez kolegę okolicach Starego Miasta i wtedy naświetlicie mi jak wygląda sytuacja "warszawskiej sceny Mordheim"  ;)

Proszę nie siekać mnie za to na "talarki" ...   ;)
Pozdrawiam
url]www.najmita.net[/url] Serwis społeczności Mordheim

Offline MK

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 29, 2007, 05:09:15 pm »
Ja zapewne się zjawie, ale nie wiem na 100%. Przed Świętami nagromadziło mi się sporo do zaliczenia na uczelni... Ale jak wiadomo są rzeczy ważne i ważniejsze, więc raczej będę pod Zygmuntem :D.
ww.najmita.net - serwis społeczności Mordheim

Offline Skavenblight

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 29, 2007, 05:26:31 pm »
No to: Bols, ja, Mecenasik, i prawdopodobnie Michał i MK.

Leszczu, my co tydzień w czwartek od 13:00 do 15:00 jesteśmy w okolicach - no, Bols za ładnie powiedział, że Starego Miasta, bo raczej są to okolice Bunkra [taka tam ulica, Browarna, mijasz jak idziesz z kampusu do BUWu], ale nóżki mamy i spotkać się możemy jak najbardziej. Nie wiem, co z tak zwanym Wielkim Czwartkiem, bo mogą zrobić godziny rektorskie, zobaczymy jak będzie :) [jedno jest niemal pewne - wykładu Pani Ostatnie Tchnienie nie będę miała, więc mój czas będzie sięgał swą rusznicą poza godzinę 15]. Ale generalnie czwartki mamy takie, jakie mamy i serdecznie zapraszamy.

Michale, żonę można przecież zabrać ze sobą - jeśli to żona, to jest na pewno wyjątkowa [wszystkie żony przyszłe i obecne są wyjątkowe, czyż nie? :badgrin: ]!
Im więcej nas, tym lepiej! ;)

Ekhmmm, Azaghal. Zapraszamy :)
[upierdliwa jestem, wiem. Ale widząc, jak się Warszawa "zbiera" to nie mam innego wyjścia :)]
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Azaghal

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 29, 2007, 06:06:23 pm »
Hej! Nie wypowiadałem się do tej pory bo nadal nie wiem czy będę w sobote w Warszawie :?  Pewnie ostatecznie odpowiedz dam w piątek.
ife without faith is like a gun with no ammo.

Offline Skavenblight

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 29, 2007, 07:38:32 pm »
Czekamy zatem na odpowiedź.

Ale Wy wiecie, że ja nie odpuszczę, co? ;) Będę Was po kolei zbierać, aż się w końcu wszyscy zbierzemy... nie myślcie sobie, że ta sobota jest pierwszą i ostatnią  :badgrin:
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Dwalthrim

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 29, 2007, 08:08:03 pm »
I o to chodzi, I o to chodzi :D Tak, trzymaj Skavenblight!
W przyszłym tygodniu w środę lub czwartek z chęcią dam się zgarnąć na jakieś mordheimowe TT'vko ;)
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline MK

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 29, 2007, 09:56:44 pm »
Ja to mam nadzieje ze już w kolejne soboty to na jakieś granie będziemy się spotykać :).
ww.najmita.net - serwis społeczności Mordheim

Offline Skavenblight

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 29, 2007, 09:58:49 pm »
Cytat: "MK"
Ja to mam nadzieje ze już w kolejne soboty to na jakieś granie będziemy się spotykać :).

Pewnie, że będziemy!
Pogoda jest teraz tak ładna, że nawet ogrodowe granie będzie możliwe.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Azaghal

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 30, 2007, 06:19:28 pm »
Mnie nie będzie w sobote ale życze miłej zabawy i do zobaczenia przy innej okazji :D
ife without faith is like a gun with no ammo.

 

anything