Autor Wątek: Styczniowy challenger w Warszawie  (Przeczytany 8254 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Haldir z Lothlorien

Styczniowy challenger w Warszawie
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 23, 2006, 08:06:56 pm »
Nocne manewry są esencją dwudniowych potyczek ;]

Tak jak te ostatnie na Bazylu ;)
b]Mitril [/b] się zbliża

Offline Glorfindel

Styczniowy challenger w Warszawie
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 23, 2006, 08:10:36 pm »
noclegu w szkole raczej nie będzie (choć będziemy o to walczyc) dlatego proszę o zadeklarowanie się kto może przekimać przyjezdnych

lokal przy ulicy Nowowiejskiej chętnie przygarnie zbłąkane owieczki -
nocne manewry oczywiście przewidziane
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Ezekiel-san

Styczniowy challenger w Warszawie
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 23, 2006, 09:39:55 pm »
Jak będzie u mnie to się zobaczy, bo generalnie zimą to lipa jest z grzaniem. Ale jakąś skromną ekipę chyba da radę przekimać.

Offline Maximus from Rome

Styczniowy challenger w Warszawie
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 24, 2006, 04:20:49 pm »
Moje drzwi są otwarte...
Czekam na propozycję...

pzdr

ps

WESOŁYCH SWIĄT
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Ismaril

Styczniowy challenger w Warszawie
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 27, 2006, 08:47:59 pm »
Mnie niestety nie będzie, 23 mam egzamin z Wprowadzenia do nauki o państwie i polityce, a tego się nauczyć to jest po prostu koszmar na jawie. Więc weekend zejdzie mi na nauce. Niestety :(
b]Zobacz już teraz czym jest Mitril![/b]

http://www.youtube.com/watch?v=wl9ZCM78dx8

Offline Glorfindel

Styczniowy challenger w Warszawie
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 28, 2006, 09:31:08 am »
eee... ten egzamin to kaszka z mleczkiem- tam są same ogólne pierdoły
dasz radę :D
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline RaLpHi

Styczniowy challenger w Warszawie
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 28, 2006, 10:39:25 am »
Sporadycznie się udzielam na forum, więc dam kilka swoich sugestii odnośnie tematu (własnych sugestii!):
- jeżeli chodzi o "paróweczki" uważam, że powinna być możliwość aby gracz mógł wystawić jedną armię większą i grać sam, a jeżeli ktoś odczuwa ogromną przyjemność z gry w parze to niech tak gra, jeżeli chce tworzyć jakieś zabójcze "kombinacje" i tak mu pasuje
- jeżeli chodzi o grę dwoma armiami to ankiety zdaje się wyraźnie pokazuję, że ludzie wolą grać jedną, wybraną, swoją armią, dla której się "poświęcają", ja tam nie odczuwam przyjemności grą armią zła, natomiast opinia, że ktoś toczy ciągle bitwy zło na zło, dobro na dobro, no to cóż, pech
- taki prywatny apel - mało turniejów 2 dniowych - jest to zmora dla osób mających własne rodziny i dużo pracujących - ale to tylko moje, prywatne zdanie
-scenariusz Wewnętrzny Wróg - fajny, możemy grać
People should know when they're conquered!

Offline Kalins

Styczniowy challenger w Warszawie
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 28, 2006, 10:49:53 am »
Witam,

zgadzam się z RaLpHim, że dwudniowe Turnieje, to dla osób pracujących i rodzinnych istna zmora, często uniemożliwiająca wzięcie udziału w rozgrywkach.

Pozdrawiam,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź".

Offline Ugluk

Styczniowy challenger w Warszawie
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 30, 2006, 04:48:14 pm »
Bywa, zawsze jest druga strona medalu nie da rady. Jednodniowe turnieje są za to cholernie męczące dla przyjezdnych. Ciach pociągiem w jedną gramygramygramy ciach w drugą. I do szkoły.  :? Coś może jakoś zalążki się utworzyły regulaminu? Jakie pkt?

Offline Ezekiel-san

Styczniowy challenger w Warszawie
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 30, 2006, 05:32:31 pm »
Narada właśnie trwa! Dzisiaj jakieś konkrety będą!

 

anything