trawa

Autor Wątek: Assassin's Creed  (Przeczytany 13432 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Valthos

Assassin's Creed
« dnia: Grudzień 21, 2006, 01:42:02 pm »
Assasins Creed to nowa gra akcji Ubisoftu - twórcy serii takich gier jak Prince Of Persia czy Splinter Cell. W grze gracze wcielą się w postać Altair'a - członka bractwa Assasynów których celem jest eliminowanie zagrażających pokojowi w Świętej Ziemi. W grze ma być wprowadzony zupełnie nowy system kierowania postaci - mają być przyciski odpowiadajace za głowę, lewą rękę, prawą rękę i nogi - co nada grze smaku. Będzie przepychanie się przez tłumy, morderstwa, ucieczki z miejsca mordestw, walki. Podobno też nową możliwością w grze ma być możliwość wspinania się na wszystkie obiekty które wystają co najmniej na 5 cm. Ja już gry nie mogę się doczekać, tym bardziej że ma mieć premierę w maju 2007 ;) Dam jeszcze trailer tej gry na zaostrzenie smaku:  ;)

PS. Chciałbym dodać, że ten tekst napisałem zupełnie sam, nie ściągnąłem go z żadnej strony ani z magazynu.
PS 2. Nie znalazłem tematu o tej grze - wyszukiwałem ;)
War, war never changes.

Offline tamago

Assassin's Creed
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2006, 03:03:33 pm »
Bardzo ładnie zapowiadająca się giera....
ale te osobne klawisze dla rąk i głowy... trzeba się będzie długo przyzwyczajać do klawiszologi bo wydaje mi się że będzie okrojona....
ale ten filmik był bardzo ładny...bardzo...

***

  • Gość
Assassin's Creed
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 21, 2006, 03:37:28 pm »
Właściwie, to gra jest przeznaczona dla PS3, więc to w co będzie można pograć na kompie będzie konwersją, a te wiadomo jak czasami wyglądają. Na razie wstrzymam się z zachwytami, bo często reklamówki nijak się mają do tego, co później otrzymujemy w pięknym DVD-BOX w ekstra edycji kolekcjonerskiej.

Na dzień dzisiejszy uważam, że pomysł na sterowanie nie jest najlepszy. Chyba zbyt innowacyjny- za dużo rzeczy może tu nie wyjść. Za mało jeszcze wiadomo, żeby można było powiedzieć coś więcej- cały czas tylko wspinanie się po murach, system poruszania się i przepychanie się przez tłum...

BTW: Twój tekst bardzo mi przypomina zapowiedź z CDA :p

Offline Valthos

Assassin's Creed
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 21, 2006, 03:53:39 pm »
Cytat: "Norsefir"

BTW: Twój tekst bardzo mi przypomina zapowiedź z CDA :p


Bo z CDA brałem informacje, ale wszytsko sam napisałem ;)
War, war never changes.

Offline Valthos

Assassin's Creed
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 26, 2006, 04:29:42 pm »
Cytat: "tamago"
ale ten filmik był bardzo ładny...bardzo...


Nom :) A mnie się bardzo podobało prawo azylu - w kościele nie wolno było walczyć ;]
War, war never changes.

Offline DARKMAN

Assassin's Creed
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 27, 2006, 10:12:21 pm »
Assasins Creed bylo exclusivem na PS3, jednak Bill wylozyl troche kaski i na jego konsole takze to bedzie :P

Prawdopodobnie wersja na PC bedzie najgorsza - sterowanie raczej nie bedzie takie cudowne za pomoca klawiatury...

Offline Valthos

Assassin's Creed
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 28, 2006, 12:38:26 pm »
Cytat: "DARKMAN"
Prawdopodobnie wersja na PC bedzie najgorsza - sterowanie raczej nie bedzie takie cudowne za pomoca klawiatury...


A co z padami? Ja zamieżam w AC grać na padzie ;]
War, war never changes.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Assassin's Creed
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 29, 2006, 11:30:12 pm »
Zapowiada się pysznie - zawsze chciałem być łotrzykiem!

Offline steelie

Assassin's Creed
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 29, 2006, 11:35:53 pm »
Trailer jest wspaniały. Hitman to giera cudowna, a przeniesienie jej idei w bardzo ciekawe czasy krucjat i dodanie rzeczy urealniających rozgrywkę, jak np. realistyczne zachowanie tłumu sprawia, że czekam z niecierpliwością. Ile to daje nowych możliwości dostania się do celu.

***

  • Gość
Assassin's Creed
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 30, 2006, 01:46:55 pm »
Cytat: "Musley"
Zapowiada się pysznie - zawsze chciałem być łotrzykiem!

Pysznie to może być, jak się ma wspomnianego XBoxa 360 albo PS3... Wymagania konwersji będą prawdopodobnie równie zabójcze co Double Agenta. Coraz poważniej zastanawiam się nad zakupem konsoli :?

Offline Valthos

Assassin's Creed
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 30, 2006, 06:12:26 pm »
Ale może Ubi nauczy się na błędach :) Miejmy nadzieję :D
War, war never changes.

Offline steelie

Assassin's Creed
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 30, 2006, 07:11:24 pm »
Ale to się nie zdarzy.
Ta gra zapowiada się zbyt cudownie żeby mi nie działała!

Offline Setsuna Mudo

Assassin's Creed
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 30, 2006, 07:59:03 pm »
Cytuj
Pysznie to może być, jak się ma wspomnianego XBoxa 360 albo PS3... Wymagania konwersji będą prawdopodobnie równie zabójcze co Double Agenta. Coraz poważniej zastanawiam się nad zakupem konsoli

Oj nie tylko Ty..., ja już od pewnego czasu nad tym myślę... Ta gra przypomina mi PoP, stylem gry "Dwa trony" , stylem grafiki jakoś tak "Duszę Wojownika". ;)
img]http://xs210.xs.to/xs210/06525/syg2AS.jpg[/img]

Offline Qraq

Assassin's Creed
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 30, 2006, 10:01:24 pm »
spok, za kilka lat w to zagram.
jak juz bede mial ps3

Offline Kriss

Assassin's Creed
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 01, 2007, 10:59:11 pm »
Jak zobaczyłam pierwszy raz tytuł, to przez moment myślałam, ze może będzie to gra o Victorze Creedzie  :lol:
Zapowiada się fajnie, ale kiedy ja w to zagram ...
What you call "faith" is nothing more than a child crying out for love."