Autor Wątek: Lord of the Rings: Two Towers  (Przeczytany 20687 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fretka

Lord of the Rings: Two Towers
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 09, 2003, 04:51:37 pm »
Po prostu nauczyłam się za wiele nie oczekiwać po filmach na podstawie książek, więc staram się zawsze tak robić - w końcu czytając książkę, każdy wyobraża sobie scenerię, bohaterów, wydarzenia, różne przedmioty i wiadomo, że żaden film nie spełni wszystkich oczekiwań nawet 1/10 oglądających! To jest po prostu nieosiągalne. A jest jeszcze druga strona medalu. W końcu tak naprawdę mnóstwo ludzi nie czytało samej książki, więc trzeba było sporo rzeczy uprościć, ażeby "laicy" też coś niecoś zrozumieli...

Offline beniaminek

Lord of the Rings: Two Towers
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 05, 2007, 05:51:39 pm »
Temat jest idiotyczny, równie dobrze można by porównywać ze sobą kolejne odcinki mody na sukces. Za tak analitycznym podejściem do tego filmu jeszcze się nie spotkałem, a muszę powiedzieć, że mimo młodego wieku, sporo już w swoim życiu widziałem. Autor był chyba niespełna rozumu, gdy to pisał. 6/10

Offline lewy1812

Lord of the Rings: Two Towers
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 12, 2007, 09:32:25 am »
Moim zdaniem to kolejne części sa porównywalne i równie dobrze ale jak ktos się czepia szczegółów to co innego. Polecam najpierw przeczytanie ksiązki w sumie to wszystkie części a potem film
ie należy bać się ciemności ale tego co za nią sie kryje..

Offline Hamtaro666

Lord of the Rings: Two Towers
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 12, 2007, 11:44:15 am »
Cytat: "lewy1812"
Moim zdaniem to kolejne części sa porównywalne i równie dobrze ale jak ktos się czepia szczegółów to co innego. Polecam najpierw przeczytanie ksiązki w sumie to wszystkie części a potem film


A potem komiks, a potem grę komputerową - da się jeszcze coś z tego wymyślec? Mam tylko cichą nadzieję, że nikt nie wpadnie na pomysl nakręcenia filmu "Władca Pierścieni 2". Niemozliwe? Przypomnijcie sobie "Przeminęło Z Wiatrem"

Offline Nakago

Lord of the Rings: Two Towers
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 12, 2007, 08:40:43 pm »
Cytat: "Hamtaro666"
A potem komiks, a potem grę komputerową - da się jeszcze coś z tego wymyślec?

Jest film animowany. Zdecydowanie nie polecam. No, chyba że dla sposobu animacji - ciekawy, zwłaszcza jak na pełnometrażówkę.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Hamtaro666

Lord of the Rings: Two Towers
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 13, 2007, 04:31:54 am »
Owszem jest Kochana Nakago, ale powstał w latach 70-tych i obejmuje wydażenia do momentu dotarcia do Rivendale - kupiłem go zanim Peter Jackson przystąpił do produkcji "Drużyny Pierścienia" i nie żałuję, bo film jest zrobiony ciekawą techniką i szkoda, że nie został ukończony. Ze swojej strony bardzo polecam. Reżyserem jest niejaki Ralph Bakshi - swoją drogą postac znana również z ciekawej animacji pt. Fritz the Cat

Offline potworek

Lord of the Rings: Two Towers
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 13, 2007, 10:42:07 am »
Cytuj
Owszem jest Kochana Nakago, ale powstał w latach 70-tych i obejmuje wydażenia do momentu dotarcia do Rivendale

Rivendell  ;)
A poza tym, jestem prawie pewien, że akcja toczy się do Bitwy o Helmowy Jar.
Mi się bardziej podobała bajka animowana "Hobbit". Władca animowany w ogóle do mnie nie przemówił
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline JAPONfan

Lord of the Rings: Two Towers
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 13, 2007, 11:15:53 am »
Nie mówicie przypadkiem o tym samym filmie cały czas? BO tak mi sie kojarzy ze "ciekawa metoda animacji"  to rotoskoping w "Hobbicie".

Przemineło z wiatrem 2 czyli scarlett to ekranizacja ksiażkowego ciagu dalszego. O ile mnie nie myli to JRR jr. tez taki dalszy ciag napisał. nic tylko brac i kręcic.

I Mel gibson reżyserem a aktorzy będa mówic tylko po elficku a jak po angielsku ktos sie odeziwe to bedzie napis w runach na dole.

Offline graves

Lord of the Rings: Two Towers
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 13, 2007, 02:07:22 pm »
Cytat: "JAPONfan"
Nie mówicie przypadkiem o tym samym filmie cały czas? BO tak mi sie kojarzy ze "ciekawa metoda animacji"  to rotoskoping w "Hobbicie".


Mówią o tym - Władca Pierścieni Lord of the Rings, The (AKA J.R.R. Tolkien's The Lord of the Rings)  (1978)
Oglądałem - całkiem fajne. Szkoda, że tylko dwa tomy zmieścili.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Gietki

Lord of the Rings: Two Towers
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 13, 2007, 03:30:38 pm »
O... ja nawet ostatnio mieliłem znów mózg całą filmową trylogią. Stwierdzam jednak, że to nie jest to co kiedyś. Trochę odstaje od teraźniejszości. Chociaż oglądało się całkiem przyzwoicie.
oczuj to człowieku. Poczuj to.