trawa

Autor Wątek: Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?  (Przeczytany 14925 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline greah

Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 25, 2006, 12:59:45 pm »
TC >>> na film gdzie występuje Optimus wyglądający jak tir, mający czerwono-niebieskie kolory i mówiący jak Kapitan Ameryka pójdą tylko miłośnicy wielkich robotów; na film gdzie wielkie roboty atakują Ziemię a całe przedsięwzięcie sygnowane jest znaczkiem transformerów pójdzie trochę więcej.
co się tyczy LotR'a - gdyby film był jak książka to pewnie bym usnął zanim hobbity by ze swojej wsi wybyły

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 25, 2006, 02:33:29 pm »
Cytuj
TC >>> na film gdzie występuje Optimus wyglądający jak tir, mający czerwono-niebieskie kolory i mówiący jak Kapitan Ameryka pójdą tylko miłośnicy wielkich robotów; na film gdzie wielkie roboty atakują Ziemię a całe przedsięwzięcie sygnowane jest znaczkiem transformerów pójdzie trochę więcej.

mowisz dobrze, gdyby film był by taki jak by sobie tego zyczyli goscie z forum bay'a to zadowoleni byly by tylko fani, ale nieliczni bo kazdy sie czego innego spodziewa, oczekuje... a zas bardziej dojrzala wizja TF, jaką serwuje nam Bay może sie spodobac nie tylko zagorzałym fanom TF  ;)
a co do LOTR'a to mimo wszystko w ekranizacji trzeba wiele rzeczy pominać, bo jakoś sie to musi zmieścic w tych 3 godzinach  ;)
RIP Gildio...

Offline Anonimowy Grzybiarz

Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 31, 2006, 03:37:58 pm »
Mówiłem już, że cieszę się z tej ekranizacji? no to mówię. Zwiatun mi się podobał. Mam nadzieję, że nie spieprzą fabuły...

Offline Cardinal Boras

Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 01, 2007, 05:38:38 pm »
Ja jestem zajarany.. Najwyższy czas żeby przeniesli na duży ekran coś co kieys jako dziecko oglądałem z otwartą gębą (kto nie pamieta transformers the animated movie?!!!) a teraz napewno juz by mnie to nudziło wiec czemu nie zobaczyć tego w "doroślejszej" odsłonie?  Obawiam sie że znaczne odejscie od standardowej koncepcji TF jest nieuniknione bo to ma być film o dużej dostępności dla każdego widza nawet tego co transformery zna tylko z pułek zabawkowego....

A tak jak juz mówił przedmówca koncepcja TF jest prosta są złe decepticony   i heroiczne autoboty. Bohaterowie pozytywni (optimus prime ) i ci zli.... leją sie miedzy sobą a ludzie jak zawsze midzy młotem a kowadłem... wiec czego oczekiwać pop filmie? Ja tam oczekuje żeby sie go miło oglądało zeby były nawiązania do generation one i bardzo licze na muze bo w pierwszym TF the movie ona wymiatała zresztą tu macie soundtrack  polecam 'the touch' i 'dare'  polecam warto http://www.carleton.edu/curricular/MEDA/classes/media110/Brown/snd.html

Niestety konwencja muzyczki moze i napewno nie bedzie pasować do filmu tego pokroju ale itak mocno liczę na nią
lways outnumbered Never defeated



www.advancedtautactica.com  A PLACE TO BE !!!

Offline Mr.Stench

Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 08, 2007, 04:55:27 pm »
A ja tam czekam na ten film widziałem zwiastun i był  fajny.Może wyjść całkiem dobry film do obejrzenia.
ome....Hell Awaits

Offline MK'WJT'C

Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 29, 2007, 11:14:45 pm »
Zwiastun był fajny i ciekawy bo budował napięcie. Mało robotów. Tak do połowy to była ładna rzecza.

Offline SZYM

Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 04, 2007, 10:25:19 pm »
Widziałem dziś zwiastun i na pewno oglądne ten film... chodźby dla samych ewektów i scen wal z udziałem wielkich robotów :D
...i ujrzał siebie porażonego barbarzyńską świadomością rasy ludzkiej, która spycha wszechświat człowieka w stronę chaosu...."

Offline Gunslinger

Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 06, 2007, 03:12:01 pm »
Wczoraj byłem w kinie i własnie puszczali zwiastun.Z początku nie miałem pojecia co to może byc za film dopiero później gdy zobaczyłem roboty to zdałem sobie sprawe ze to Transformersi xD Zwiastun był niezły tak jak i poprzednik obejrze chociazby dla efektów no i w koncu wział sie za to mistrz Spielberg wiec nie moze byc bardzo źle ;]

Offline MK'WJT'C

Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 07, 2007, 11:31:41 pm »
miejmy nadzieję, że będzie udany
taki Transformers Official Movie Prequel nie był zły jak na komiks
ale mam ambiwalentne uczucia co do dźwięków transformacji (youtube)
za to wygląd jak najbardziej

Offline SZYM

Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 08, 2007, 12:12:36 am »
Wszystko sie okaże jak sie film pojawi na duzym ekranie...
Ale pomysł na tkai film podoba mi sie bardzo.
Z zwiastuna najbardziej podoba mi sie jak jeden z transformersow wychodzi z basenu... nie moge sie doczekac tego filmu :D
...i ujrzał siebie porażonego barbarzyńską świadomością rasy ludzkiej, która spycha wszechświat człowieka w stronę chaosu...."

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 09, 2007, 03:15:48 pm »
Co zwiastuny TF juz leca w kinach? to dobrze, bo w sobote sie na Spidermana do Cinema City w Gdańsku wybieram, mam nadzieje że trafie na to co trzeba...   8)
RIP Gildio...

Offline Anonimowy Grzybiarz

Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 09, 2007, 05:30:08 pm »
Cytat: "ThunderCracker"
Co zwiastuny TF juz leca w kinach? to dobrze, bo w sobote sie na Spidermana do Cinema City w Gdańsku wybieram, mam nadzieje że trafie na to co trzeba...   8)


Przyznaj się, idziesz na Spidiego tylko po to, żeby zobaczyć zwiastun Transformers, bo leci w reklamach?  :D Jak ja byłem, to był trailer Robotów i F4 części 2.

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 09, 2007, 08:48:11 pm »
i tak i nie, bo ten spider był już wcześniej zaplanowany, a z drugiej strony fakt że moge wkońcu zobaczyć pierwszy raz w polskim kinie zwiastun "Transformers" jeszcze bardziej mnie motywuje do wizyty w cinema...  ;)
RIP Gildio...

Offline DARKMAN

Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 08, 2007, 04:10:57 am »
Live Free or Die Hard aka Die Hard 4.0

Podchodzilem do filmu dosc sceptycznie - 10 lat przerwy i 50+ letni Bruce Willis (z drugiej strony poprzednie czesci byly swietne). Musze powiedziec, ze sie mile zaskoczylem -> podobnie jak w 3 poprzednich czesciach Willis nie zawodzi. Fabula calkiem ciekawa, McClane rzuca grypsami na prawo i lewo oraz praktycznie non stop akcja. Po prostu trzeba zobaczyc. Jeden z najlepszych filmow tego roku (IMHO najlepszy)... 9/10

Transformers

Od razu zaznaczam -> jest to adaptacja komiksu/bajki i tak do tego nalezy podchodzic. Niektore dialogi i sceny raczej beznadziejne (szczegolnie scena poszukiwan w domu - co to mialo byc???), jednak ogolnie przyjemnie sie oglada. Duuuuuzo akcji i wybuchow :) I roboty wygladaja swietnie :) Taki przyjemny film akcji (no i Megan Fox... <wstawcie tutaj odglos sliniacego sie Homer'a>)... 7/10

Offline potworek

Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 20, 2007, 07:55:58 pm »
Transfomery - Wow... Takich efektów dawno nie widziałem, wgniatają w fotel. Świetnie film się ogląda, ostatni raz takie wrażenie zrobił na mnie Zaginiony Świat. Polecam
o Ty wiesz o Mitrilu?

 

anything