trawa

Autor Wątek: Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?  (Przeczytany 14819 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bere

Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« dnia: Grudzień 21, 2006, 10:35:09 pm »

Offline Clayman_

Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2006, 11:23:00 pm »
nie potrafisz sprawdzic nawet kto jest rezyserem tego filmu?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Znicz D

Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 21, 2006, 11:23:32 pm »
Zwiastun widziałem...
Transformersów fanem nie jestem i dziw mnie ogarnął iż film z tego pragną robić.
Zapowiada sięna dosyć kiczowaty fim z seri "złe roboty atakują ziemię ale i przybywają te dobre by nas ocalić, fabuła ogranicza się do naparzanek, dużo fajerwerków i popisów animacji komputerowych, coś w rodzaju niepisanego morału i happy end"  :roll:
No ale mam znajomych którzy się na ten film napalają więc z sympati do nich życzę by film się przyjemnie oglądało...

Offline Clayman_

Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 21, 2006, 11:34:35 pm »
Cytuj
Zapowiada sięna dosyć kiczowaty fim z seri "złe roboty atakują ziemię ale i przybywają te dobre by nas ocalić, fabuła ogranicza się do naparzanek, dużo fajerwerków i popisów animacji komputerowych, coś w rodzaju niepisanego morału i happy end"  

wydaje mi sie ze akurat te rzeczy mozna bylo przewidziec na dlugo przed pojawieniemj sie trailera
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Bere

Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 21, 2006, 11:35:56 pm »
Cytat: "Clayman_"
nie potrafisz sprawdzic nawet kto jest rezyserem tego filmu?


Michael Bay, jak mniemam? Ha, widzisz, jestem nastolatkiem a potrafię czytać ze zrozumieniem. Dziwne, prawda? Jako że Spielberg macza w tym palce to pomyślałem że w tytule tematu będzie w sam raz.

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 22, 2006, 10:05:33 am »
Cytat: "Znicz D"
Zwiastun widziałem...
Transformersów fanem nie jestem i dziw mnie ogarnął iż film z tego pragną robić.
Zapowiada sięna dosyć kiczowaty fim z seri "złe roboty atakują ziemię ale i przybywają te dobre by nas ocalić, fabuła ogranicza się do naparzanek, dużo fajerwerków i popisów animacji komputerowych, coś w rodzaju niepisanego morału i happy end"  :roll:
No ale mam znajomych którzy się na ten film napalają więc z sympati do nich życzę by film się przyjemnie oglądało...


niestety ale jednak masz racje, faktycznie bedzie to chyba typowa produkcja z hollywood - co prawda projekty robotów zapowiadają sie ciekawie, są bardziej mroczne, i futurystyczne i mniej ludzkie niż w orginale, co ma sugerowac z TF ma zerwac z kiczem(?) ale mimo wszystko bedzie to film z hollywood, co nic dobrego nie wrózy...

a tak przy okazji to Spierber jest wielkim fanem TF - pisałem już o tym w innym temacie ;)
RIP Gildio...

Offline greah

Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 23, 2006, 09:30:26 pm »
Cytat: "ThunderCracker"
Cytat: "Znicz D"
Zwiastun widziałem...
Transformersów fanem nie jestem i dziw mnie ogarnął iż film z tego pragną robić.
Zapowiada sięna dosyć kiczowaty fim z seri "złe roboty atakują ziemię ale i przybywają te dobre by nas ocalić, fabuła ogranicza się do naparzanek, dużo fajerwerków i popisów animacji komputerowych, coś w rodzaju niepisanego morału i happy end"  :roll:
No ale mam znajomych którzy się na ten film napalają więc z sympati do nich życzę by film się przyjemnie oglądało...


niestety ale jednak masz racje, faktycznie bedzie to chyba typowa produkcja z hollywood - co prawda projekty robotów zapowiadają sie ciekawie, są bardziej mroczne, i futurystyczne i mniej ludzkie niż w orginale, co ma sugerowac z TF ma zerwac z kiczem(?) ale mimo wszystko bedzie to film z hollywood, co nic dobrego nie wrózy...

a tak przy okazji to Spierber jest wielkim fanem TF - pisałem już o tym w innym temacie ;)
eee... czy to przypadkiem nie jest założenie Transformers? walki, wybuchy, ratowanie świata i tyle. nikt nie obiecywał wam dramatu psychologicznego

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 24, 2006, 11:33:09 am »
masz racje, ale tu chodzi o to ze twórcy chcą zrobić film który ma w  ich mniemaniu zerwac z kiczowatą tradycją tf - czyli film ma być mroczny, i co wiecej, ma sie podobać nie tylko młodszym ale również starszym widzom, w tym równiez tym co transów nie lubią... w sumie ma to byc pożadny film SF, nikt nie obiecuje ze bedzie to jakis wybitne genialne dzieło, czy cos wiecej ale z drugiej nie bedzie to film tylko i wylacznie dla dzieci... ile z tego wyjdzie nie wiemy, ale nienalezy oceniac filmu pół roku przed premierą  ;)
a swoją drogą to samo co teraz o nowym filmie TF  wiele osób mówiło o LOTR przed premierą, wiec te wasze wnioski moga być troche naprzód wyciagniete, tym bardziej ze Jackson przed LOTR żadnego dobrego filmu nie zrobil  ;)
RIP Gildio...

Offline Clayman_

Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 24, 2006, 12:52:39 pm »
Cytuj
tym bardziej ze Jackson przed LOTR żadnego dobrego filmu nie zrobil

ogolnie belkoczesz ale tu to juz przesadziles konkretnie
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 24, 2006, 03:08:21 pm »
hę? co ty mówisz? śmiesz twierdzić że te horrory Jacksona nie był "nie udane"? może to jednak Ty bełkoczesz? w takim razie czemu fani LOTR'a byli na granicy załamania, gdy sie dowiedzieli, ze to właśnie Jackson przeniesie trylogie Tolkienia na duży ekran?
RIP Gildio...

Offline Mafi

Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 24, 2006, 04:12:54 pm »
Cytat: "ThunderCracker"
hę? co ty mówisz? śmiesz twierdzić że te horrory Jacksona nie był "nie udane"? może to jednak Ty bełkoczesz? w takim razie czemu fani LOTR'a byli na granicy załamania, gdy sie dowiedzieli, ze to właśnie Jackson przeniesie trylogie Tolkienia na duży ekran?


Może poprostu to byli Fani którzy zatracili kontak z rzeczywistościa? a może nie znali żadnego jego filmu, i marudzili, bo marudzic wypada?
Kobieta jest jak książka, która zawsze,czy dobra czy zła, musi sie najpierw spodobać za pośrednictwem karty tytułowej. Jeśli ta nie jest interesująca, książka nie skłania do lektury"

Offline potworek

Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 24, 2006, 04:17:06 pm »
Cytuj
w takim razie czemu fani LOTR'a byli na granicy załamania, gdy sie dowiedzieli, ze to właśnie Jackson przeniesie trylogie Tolkienia na duży ekran?

Troche w LOTR-ze siedze i wiem ze jego fani zawsze na wszystko narzekają więc to żaden argument. Prawie każdego aktora tej produkcji chcieli wygwizdać, zwłaszcza Mortensena (bo w roli Aragorna chcieli Lamberta), a reżysera to chcieli Spilberga (jak wszyscy) lub Lukasa...
Ale z tego co wiem to Jackson nie robił tylko horrorów...

A wracając do Spilberga i "transformerów", będzie on miał spory wkład w decyzje nad tym filmem... W końcu to producent ma ostatnie słowo w najważnejszych sprawach.
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline greah

Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 24, 2006, 06:28:04 pm »
Cytat: "ThunderCracker"
hę? co ty mówisz? śmiesz twierdzić że te horrory Jacksona nie był "nie udane"? może to jednak Ty bełkoczesz? w takim razie czemu fani LOTR'a byli na granicy załamania, gdy sie dowiedzieli, ze to właśnie Jackson przeniesie trylogie Tolkienia na duży ekran?
liczysz się ze zdaniem osób, które uważają Tolkiena za najlepszego pisarza XX wieku?
Martwica i Zły smak są kultowe, Poznajcie Feeblesów to doskonała satyra a Przerażacze to naprawdę przyjemna komedia a'la Beetlejuice


Cytuj
Prawie każdego aktora tej produkcji chcieli wygwizdać, zwłaszcza Mortensena
a nie Blooma?

Offline potworek

Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 24, 2006, 09:58:11 pm »
Możliwe, ale jak mówiłem wiele osób uważano za źle dobrane. Mortensen IMO zrobił świetne wrażenie, Bloom mniejsze, dlatego tego pierwszego dałem jako przykład, ale pewnie masz rację, sam pewnie bym go wygwizdywał  ;)  
Ja nie napisze nic o tym filmie póki go nie zobaczę. Nauczyłem się ostatnio, że nie należy oceniać filmu po zwiastunach czy plotkach (na przykładzie Casiono Royale). Ocenie jak zobaczę. Bo mi teraz głupio jak Casiono krytykowałem
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Transformers - Spielberg bawi się Transformerami?
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 25, 2006, 09:34:28 am »
może faktycznie przesadziłem z tym jacksonem i nie slusznie go pojechałem, chociaz z drugiej strony można było mieć wątpliwosc czy bedzie w stanie dobrze zekranizować LOTR'a...
Co ciekawe, Fani TF od poczatku grymaszą - zwlaszcza ci co sa już dorośli a TF ogladali w latach 80 jak byli mali. Czesc z nich chce zeby nadchodzący film był w 100% wierny orginałowi sprzed 20 lat - te same odgłosy broni, wyglad postaci, linia fabularna, głosy robotów i coś tam jeszcze, i w dodatku zadnych wzmian, bo inaczej biedny bedzie reżyser - wystarczy wejsc na forum bay'a  by sie przekonac... co prawda probowal on sluchac sie fanow i isc z nimi na kompromis, ale chyba jednak stwierdzil ze wizja jego forumowiczow nie wypali i lepiej robic poswojemu  ;)
RIP Gildio...