trawa

Autor Wątek: Kluby Mordheim!!  (Przeczytany 14118 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dwalthrim

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 20, 2006, 07:37:23 pm »
Hargrim napisał:
Cytuj
Dwalthrim, a gdzie ten klub ma zamiar rezydowć tak mniejwięcej Smile? Bo ew. byłbym chętny Smile.


Miejscówa będzie w Vavie na mokotowie, w piwnicy szkoły tańca :D.
Klub będzie działał głównie w łikendy, ale jeśli będzie potrzeba i wolne sale to dochodzi  możliwość gry w tygodniu. Na razie pracuje nad logiem i stronką...
W planach mam tez dla dzieciaków warsztaty malowania figsów i dłubania makiet.

Kretek napisał:
Cytuj
A Waszych animozji i wasni w życiu nie zrozumiem ale to już inna bajka.
:P Świete słowa, nikt spoza grodu Kraka sie w tym wszystkim nie łapie. :shock: Przepychanki wewnątrz klubowe są od czapy i u mnie/nas czegoś takiego na bank nie będzie!  8)

Mam jeszcze pytanie: Jak robiliscie/cie akcje rekrutacyjne? Z łapanki ;), ogłoszenia po szkołach, info na forach. Może coś jeszcze? Co sie najbardziej sprawdza?

pozdro.
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Herudaio

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 20, 2006, 08:30:06 pm »
Zazwyczaj to po prostu naturalnie wychodzi, są ludzie z którym grasz jakichś czas, znasz ich, i po prostu proponujesz :) tak jest/było w naszym np. przypadku
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Nazroth

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 20, 2006, 08:55:36 pm »
Tak jak Heru mówi. Po prostu znajomy  -  znajomemu.  To jest najlepsze. Ewentualnie na necie ogłoszenie zrobić... wiesz to zależy jak chcesz, aby to funkcjonowało - u nas to wygląda tak, że jest ekipa graczy - z kilku miast i jesteśmy pod jednym sztandarem jako miłośnicy. Siedziba jako taka nei jest REAL ONE, bo przecież ktoś z takiego Jastrzębia tam nie grywa:P... a juz na bank nei co weekend. Nazwa KLUB tutaj reprezentuje bardziej nazwę drużyny... to jest czysto na klimat. Organizujemy (niekoniecznie ja) tez turnieje i piszemy stronę, mająca na celu przybliżenie innym tematu mordheim, oraz w niektórych przypadkach promocję naszych włąsnych prac na internecie. Powody kazdy ma swoje do udzielania się na stronie. O TO BIEGA. Nie funkcjonujemy raczej jako "miejsce" tylko jako "paczka" stąd wynikały czasem pewne animozje - nei kazdy jest mile widziany w danej grupie... nawet jeśli kiedyś było inaczej... a jak ktoś został o tym poinformowany - to przecież nei zapomni i tak oto animozje się ciągną i ciągną. Ale tak jak piszę... w przypadku TH słowo "klub" nie oznacza tego samego co w przypadku klubu JĘDRUŚ - czyli miejsca spotkań dla graczy, posiadającego własne tereny i będacego miejscem spotkań i turniejów. Klub to nasza paczka. To samo się tyczy WKW - żadne z nas nei ma budynku z napisem "KLUB TEN A TEN" i rekrutacja jako taka odbywa się na zasadzie "po turnieju ktos jest pytany: ej - fajny z ciebie ziom - chcesz być z nami?"
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Hargrim

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 20, 2006, 10:09:23 pm »
@Dwalthrim
O, Mokotów :). Powiedz jeszcze tylko, że nieopodal metra Wilanowska :).

Offline Dwalthrim

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 22, 2006, 07:55:35 am »
To, że wkręce ziomków od grania to normalne, ale musz też przeprowadzić szerszą rekrutacje coby mnie nie pogonili z tym klubem w pizdziec ;). Będe musiał jakieś składki zaprowadzić żeby zwracał się hajs za zakup stołów i sale. Jakiego rzędu są miesieczne składki w Waszych klubach? Jaka +/- kwota jest do przyjęcia przez kieszeń normalnego ucznia czy studenta? Ile przeciętnty erpegowiec mógłby max$ dać za profesjonalne miejsce do grania? Niechce przegiąć pały z tymi składkami..., a jeszcze do końca nie ustaliłem wszystkiego z właścicielami lokum.
 Dlatego yśle też o zwerbowaniu narybku figurkowego i przyuczaniu dzieciarni do żemiosła :P coby miał Wam kto bencki spuszczać :D.  Oddawna myślałem o czyms takim wiec musi sie udac i basta!
pozdro.
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 22, 2006, 08:11:32 am »
Jeśli będziesz przyjmował naprawdę młodych graczy (13-15 lat), to może być trochę męczące ;). Wiesz - prowadzenie klubu z młodszymi graczami ma w sobie dużo z działalności animatorskiej, jakoś to się ociera o pedagogikę. No i  jest się też za nich odpowiedzialnym.

Offline Mistrz wałków :)

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 22, 2006, 09:49:13 am »
Z składkami zawsze było ciezko.. Na strychu ludziom było cieżko zapałacić nawet głupie 5 zł za miesiac.

Ale jeśli bys zapwenił im naprawde godziwe warunki to myśle realnie że 10 zł było by do wytrzymania nawet jak na studencka kieszeń.
Kamil. (miszczu)

Offline Dwalthrim

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 21, 2006, 12:41:54 pm »
Jak zapowiadałem wprowadzam swój projekt w życie:

Klub: Dębowa Tarcza
Lokalizacja: Warszawa/Komorów  - Poland
Członkowie:  Stasiek "Dwalthrim" Kubiak, Michał "The One" Talarek vel Talar, Kuba "Abracham" Abramski
Z doskoku jako Hired Swords'i czasem z nami grywają:
Kacper, Krzysiek, Melon & Smutny  
Bandy jakimi dysponujemy: Beastmani, Chaos Possessd, Dwarf Treasure hunters, Marienburg, Sisters of Sigmar, Witch Hunters, Skaveny clan Eshin, Dark Elfy
In progres: Undeady, Middenheim, Reikland, O&G i cała reszta ;]

Klub ten postanowiłem uruchomić, gdyż chciałem mieć m.in. wytłumaczenie na poświecanie większej ilosci czasu memu ulubionemu hobby :). Pozatym od jakiegoś czasu nie mogliśmy z Michałem zmotywować kumpli z Komo do gry, którym zaczęło brakować czasu na Mordheim. Wymyśliłem zatem, że trzeba wyjść bardziej do ludzi z Mordheim i innymi grami figurkowymi. Wprowadzamy się na jakiś dłuższy czas w weekendy w Vavie do jednej z sal Akademi Tańca i Teatru;). Mieści sie ona w CH.Land przy stacji metra Słuzew. Mam nadzieje, że warsztaty dla youngblood'ów; ) będa owocne. Tak jak zauważył Musley trochę sie to ociera o pedagogike, a ja w sumie kiedyś przez trochę studiowałem animacje kultury ;)
Ci z Was, którzy byli na Wojennych Młotach mogli grać w Mordheima m.in. na naszych komorowskich makietach. Na ostatnim "Twierdza i końcowy stół" wszystkim sie podobały, będziemy się zatem starali, aby wszystkie makiety trzymały taki poziom:)!
Zapraszam na stronke => http://www.debowatarcza.ehost.pl
Strona jeszcze nie hula tak jak powinna, ale wszystko w swoim czasie-Sorryza ten "under-construction" ;).
O rozwoju stronki i klubu  co jakiś czas będę dawał cynk.

pozdrawiam.
Stasiek - przez niektórych zwany Jamajką  :o  :lol:
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline green_tea

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 07, 2006, 09:21:53 pm »
Czesc!
w Małej Wsi(niedaleko mordheim! hihi ;) ) jest paru graczym i postanowilismy załozyc klub(jest nas 8!)
Nazwa: Mroczni Słudzy Shadow Lorda (NSSL)
w sąsiedniej wsi tez jest kilku graczy! ale oni nie chcą sie z nami bratać, w sumie to nasi wrogowie prowadzimy z nimi nielada potyczki.
nasze bandy:
andedy, rejkland,dłarfy, 3x Shadow Elfy(to nasze sztandarowe bandy!) karnawał of haos i awerland.
Dobrze ze trafiłem na tą strone, bo myslalem ze jestesmy jedynymi graczami  :cry: Niedlugo zapraszamy na turniej
pozdrawiam Andrzej
ocham HENTAI! :** *

Offline Motorek

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 08, 2006, 11:26:37 am »
Cytat: "green_tea"
Czesc!
w Małej Wsi(niedaleko mordheim! hihi ;) ) jest paru graczym i postanowilismy załozyc klub(jest nas 8!)
 Niedlugo zapraszamy na turniej
A tak w przybliżeniu gdzie jest ta Wasza Mała Wieś :?: Mam nadzieję, że nie w okolicach Szczecina ;) W sumie to zagrałbym sobie w Mordkę, bo ostatnio ostro WFB katuję  ;)
Pozdro ;)

Offline Dwalthrim

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 08, 2006, 12:24:46 pm »
Podpinka! Gdzie jest wasza mała wieś? My jesteśmy w sporej części z Nowej Wsi ;P więc to moze niedaleko ;D
A tak poważnie to polecam złożenie większej ilości oficjalnych band, gdyż na dużych turniejach długouchymi cieniami sobie za bardzo nie pogracie ;)!
pozdro
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline the_one

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 11, 2006, 10:07:24 am »
Zgadam się wojownicy cienia gonią w piętkę, grałem nimi raz na turnieju i dostałem mega bęcki.
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698