Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > WFB

Khemri Tomb Kings są już bardzo, bardzo blisko...

(1/11) > >>

Falki:
Na stronie GW w dziale Khemri zmieniła się strona - wreszcie zamiast starych informacji z Ravening Hordes i linków do sklepu, który i tak nie sprzedawała już do nich figurek są zapowiedzi, kilka zdjęć nowych modeli, ale też kilka nowych informacji o zasadach. Np. charioty mają mieć możliwość formowania oddziałów (to było) działających jak fast cavalry :shock: No i ciekawostka - jak Tomb King prowadzi armię, to charioty są w core'ach, a jak robi to Liche High Priest, to są w specialach...

Warto zajrzeć, polecam:
http://www.games-workshop.com/warhammerworld/warhammer/khemri/khemri.htm

Ulthran:
Ja należe do szczęśliwców którzy już widzieli kodex do Khemri... bardzo pobieżnie co prawda... ale mam do powiedzenia jedno: MASAKRA!!! dla wszystkiego co żywe... Vampirów też...brr

Urithandir:
Czy może wiesz coś o zasadzie Scurge? Słyszalem ,że tombsi mogą podwajać ataki i ruszać się z podwujnym move raz na bitwe

Falki:
Jak na razie nie widziałem książki, ale od ostatniego postu pojawiły sie już na sieci bardziej szczegółowe opisy - na "masakrę" to nie wygląda, ale będą ok. Najbardziej chyba podoba mi się ten wielki skorpion, którego można wystawiac jako scouta ;-)

Urithandir:
jakie moze buc uzbrojenie ich kawalerii :?:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej