Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > WFB

Khemri Tomb Kings są już bardzo, bardzo blisko...

<< < (11/11)

Falki:
Ja właściwie nie powinienem się wypowiadać, bo nie widziałem książki, więc te wszystkie plotki o magii Khemri nie są na 100% pewne, ale załóżmy na chwilę, że są.
Mam Lorda-Priesta i dwóch zwykłych, i do tego Casket. Rzucamy spelle w kolejności od niskiego priesta - czyli obaj rzucają coś-tam z power levelem 2d6 - to są 4 kości. Potem "duży" priest rzuca 2 razy coś-tam z pwr lvl 3d6 - to już lepiej, bo razem mamy 10 kości. Potem Casket - to jest razem 12 kości... Niby dużo... Trzeba pamiętać, że przeciwnik będzie sobie na bank zostawiał 2-3 kości na Casket (chyba, że mu nie zależy, to nawet lepiej). A można pomyśleć o jakichś zwykłych bound spellach...

A propos, jeżeli Staff of Ravening to jest odpowiednik tego czaru, który mają zwykli magowie (damage się zgadza - 3d6 z siłą 2), to bedzie on miał zasięg 18 cali. Siłę to bym jeszcze przebolał, ale jak czymś takim zdjąć obsługe machiny?

Loremaster:
To nie będzie skuteczne na armie typu chaos i he cavaler czy bretonia misslem im  nic nie zrobisz jedne co to cascket i przyzywanie a charioty masz w specialach lepiej wziąć coś tkiego

Tomb Lord plus ward na 4+ i ta broń co wali bez save
i trzech priestów lub dwóch priestów + tomb prince masy chariotów ushtabi,scorpion,skull catapult i casket może gigant

Falki:

--- Cytat: "Loremaster" ---To nie będzie skuteczne na armie typu chaos i he cavaler czy bretonia misslem im  nic nie zrobisz jedne co to cascket i przyzywanie a charioty masz w specialach lepiej wziąć coś tkiego

Tomb Lord plus ward na 4+ i ta broń co wali bez save
i trzech priestów lub dwóch priestów + tomb prince masy chariotów ushtabi,scorpion,skull catapult i casket może gigant
--- Koniec cytatu ---


Zgoda, taka armia magiczna nie będzie skuteczna na ciężką kawalerię. Ale na inne rzeczy... Zresztą ja chciałem (głośno myśląc) stwierdzić, czy ta magia się w ogóle do czegokolwiek nadaje.

Casket może być niezły na kawalerzystów - już Banshee im trzepią tyłki, tylko że ich krzyku nie można dispelować...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej