trawa

Autor Wątek: Słuchawki  (Przeczytany 7025 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Qraq

Odp: Słuchawki
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 25, 2008, 06:17:40 pm »
jestem ciekaw czy usłyszysz różnicę :) Pozatym to zależy też do czego podłączysz te słuchawki.

Offline Bere

Odp: Słuchawki
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 25, 2008, 06:35:22 pm »
Może, nie wiem, mam dość wrażliwe ucho.
Chodziło raczej o wygodę i trwałość niż o jakość dźwięku.
Poza tym, widzę że sporo ludzi tutaj kupuje sobie np. te tanie ep-630, nie wiem jak Ciebie ale mnie zraża idea noszenia słuchawek które mają wszyscy. A tak na marginesie; odnośnie do czego są słuchawki podłączane, nie powiesz mi chyba że iPody mają problemy z jakością emitowanego dźwięku ?

Offline Qraq

Odp: Słuchawki
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 25, 2008, 07:23:04 pm »
aaa, to to o lans chodzi.... no to dokanałówki nie sa najlepszym rozwiązaniem, wiesz, słabo je widać. Mógłbyś sobie też sprawić np http://allegro.pl/item353297559_sennheiser_cx_500_black_wysylka_gratis_.html  - problem ze wyglądaja tak samo jak ep630.
Więc polecam coś większego.

To słuchawki się nosi... no no...

A co do ipodów, jakos nie słyszałem wielkich zachwytów nad nimi, czytając opinie po forach to widze ze nie powalają. Dobre i tyle.

Offline Bere

Odp: Słuchawki
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 25, 2008, 08:26:28 pm »
Nie wiem o co Ci chodzi. Mogą wyglądać podobnie, nie chcę żeby inni widzieli [i tak mam włosy do ramion, więc nie widać nic] a chcę mieć świadomość że mam coś innego. Nazwij to sobie jak chcesz. Właściwie to zapytałem się już kogoś co bardziej w temacie i polecał CX 400 bądź właśnie 500, jeśli chcę wydać więcej. 500 mają większe pasmo przenoszenia i są bardziej dynamiczne, ale nie wiem czy wyczułbym różnicę bez aparatury pomiarowej. Ponadto ma więcej akcesoriów. 400 jest sporo tańsze i ma proste wejście, co wydaje mi się wygodniejsze od takiego zakrzywionego. Zobaczymy.

Cholera, właściwie to nie wiem po co się ludzi pytam jeśli i bez żadnych podpowiedzi wybrałbym takie same...

Owszem, iPody są po prostu dobre. Ale nie ma tu sytuacji gdzie sprzęt nie wykorzystuje możliwości słuchawek.

Offline Qraq

Odp: Słuchawki
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 25, 2008, 08:44:37 pm »
moje zdanie znasz.

No ale nie rusza cie wcale swiadomośc że będziesz miał to samo, co każdy inny kto miał wiecej hajsu? Bo to jest właśnie ta półka wyżej, i każdy w Polsce z droższych słuchawek kupuje sennheisery :)
Sprowadź sobie shure, mówie ci.

Offline DARKMAN

Odp: Słuchawki
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 25, 2008, 09:01:07 pm »
Wydaje sie tez ze Shure ogolnie robia lepsze sluchawki niz Sennheiser (swoja droga takze bardzo dobry...), niestety sa tez troche drozsze....

Odnosnie zakrzywionego wyjscia -> IMHO zdecydowanie lepsze wyjscie niz proste - jezeli nosisz player'a w kieszeni to masz mniejsza szanse na uszkodzenie kabla.....

Offline Krova

Odp: Słuchawki
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 28, 2008, 12:35:23 pm »
Internetu nie miałem :P


 No jeśli chcesz Bere dokanałówki Sennheisera to seria CX się kłania, numerek zależnie od grubości portfela, im wyżej tym drożej ;) Ja się na dokanałówkach nie znam, ja dokanałówek nie cierpię. Albo spraw sobie Skullcandy i napisz jakąś reckę, bo jestem strasznie ciekaw tych słuchawek, a opinie w necie są... no, wszystkie możliwe.


 
Cytat: Bere
Krovuś, pochwal się, jakie masz Senki ?
Dah, za bardzo się czym chwalić nie ma, do komputera głównie HD205 - stosunek cena/jakość świetny, w reckach piszą, że ten model przebija sporo słuchawek z wyższej półki, a cena przystępna - 190-220zł. Na mptrójki mam mx350 bo mi padły poprzednie a nie miałem kasy na nic lepszego :P Powiem, że są BARDZO mocne, ciężko je będzie zajechać, warto płacić za słuchawki lepszych firm ze względu na jakość wykonania i trwałość. Jak mi padną te mx350 to jakieś AKG sobie sprawię.

Cytat: Dark
Wydaje sie tez ze Shure ogolnie robia lepsze sluchawki niz Sennheiser
Oczywiście, marki takie jak Shure i Bose to kosztowne gadżety dla audiofili - jakość dźwięku idzie w parze z ceną. Przynajmniej mam taką nadzieję, bo żadnych z tych słuchawek na oczy nie widziałem :P
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Bere

Odp: Słuchawki
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 28, 2008, 04:27:04 pm »
Ja się na dokanałówkach nie znam, ja dokanałówek nie cierpię.

A czamu tak~?

Cytat: Bere
Krovuś, pochwal się, jakie masz Senki ?
Dah, za bardzo się czym chwalić nie ma, do komputera głównie HD205 - stosunek cena/jakość świetny, w reckach piszą, że ten model przebija sporo słuchawek z wyższej półki, a cena przystępna - 190-220zł. Na mptrójki mam mx350 bo mi padły poprzednie a nie miałem kasy na nic lepszego :P Powiem, że są BARDZO mocne, ciężko je będzie zajechać, warto płacić za słuchawki lepszych firm ze względu na jakość wykonania i trwałość. Jak mi padną te mx350 to jakieś AKG sobie sprawię.



Krovuś, ja zawsze wiedziałem że Ty taki jesteś~ <3

A za tymi dużymi do PCta to nie przepadam, [domyśl się czemu] jeśli już jestem zmuszony używać to możliwie jak najmniejsze i najlżejsze, czyli zwykle nie jakieś specjalnie drogie.

Ofertę AKG też sprawdzałem, ale chyba nic mi z tego nie podchodzi... najbardziej sensowne mi się właśnie te CX wydawały- zobaczę, może jeszcze przy okazji sprawdzę te Skullcandy skoro chciałbyś, a może mi się cuś  spodoba~

 

anything