Autor Wątek: liderka generała a muzyk  (Przeczytany 1522 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Teli

liderka generała a muzyk
« dnia: Grudzień 29, 2006, 12:12:23 pm »
jak wygląda sytuacja gdy np. odział orków z muzykiem próbuje się zebrać podczas gdy jest w zasięgu liderki od war bossa ?

1) odział zbiera się na bazową liderkę generała?  [9 Ld] a niemoże się zbierać na swoją liderkę bo ta jest niższa [7Ld + 1 za muzyka = 8 Ld < od Ld generała]

2) odział bierze Ld od generała a następnie ją powiększa o + 1 za muzyka [9 Ld + 1 = 10 Ld]


- w 7 ed muzyk daje + 1 do liderki a nie +1 do rally attempts
hodź tu chlebie to zjem ciebie

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
liderka generała a muzyk
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2006, 12:26:20 pm »
Cytuj
- w 7 ed muzyk daje + 1 do liderki a nie +1 do rally attempts


Gówno prawda, poczytaj o muzyku.

A do tematu, zbierasz się na 10.

If a fleeing unit includes a musican, it will gain a +1 Leadership bonus in any attempt to rally, up to maximum of Leadership of 10.
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

Offline Teli

liderka generała a muzyk
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 29, 2006, 01:03:26 pm »
nom widze  :? chodziło mi o to że + 1 dostajesz do liderki
- nigdzie nie pisze że modyfikuje to też  Ld przekazywane przez generała - bo to ma wpływ na Ld generała wtedy a nie na Ld jednostki
 no chyba, że "any rally attemps" oznacza wszystkie - również takie z przekazywaną liderką

wydaje mi się to logiczne i sam grałem do tej pory tak jak mówisz, aż ktoś mi zarzucił, że źle gram więc chciałem się upewnić ;)
hodź tu chlebie to zjem ciebie

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
liderka generała a muzyk
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 29, 2006, 01:20:09 pm »
W 12" od generała możesz używać jego LD, więc o co chodzi ? Masz muzyka, to przy zbieraniu jeszcze +1 dostajesz.

Cytuj
ktoś mi zarzucił, że źle gram


To się go niesłuchaj.
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

 

anything