Autor Wątek: Nasza Akcja Charytatywna !  (Przeczytany 922144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ribald

Odp: Nasza Akcja Charytatywna !
« Odpowiedź #3270 dnia: Marzec 17, 2009, 02:17:50 pm »
325,90
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Encaitar

Odp: Nasza Akcja Charytatywna !
« Odpowiedź #3271 dnia: Marzec 17, 2009, 06:58:21 pm »
326
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline Ribald

Odp: Nasza Akcja Charytatywna !
« Odpowiedź #3272 dnia: Marzec 18, 2009, 02:52:50 pm »
326,10
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Encaitar

Odp: Nasza Akcja Charytatywna !
« Odpowiedź #3273 dnia: Marzec 18, 2009, 05:26:34 pm »
326,20
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline Encaitar

Odp: Nasza Akcja Charytatywna !
« Odpowiedź #3274 dnia: Marzec 19, 2009, 12:09:14 am »
326,30
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline potworek

Odp: Nasza Akcja Charytatywna !
« Odpowiedź #3275 dnia: Marzec 19, 2009, 02:34:48 am »
326,40
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Ribald

Odp: Nasza Akcja Charytatywna !
« Odpowiedź #3276 dnia: Marzec 19, 2009, 02:30:45 pm »
326,50
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Odp: Nasza Akcja Charytatywna !
« Odpowiedź #3277 dnia: Marzec 20, 2009, 09:17:41 am »
326,60
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline potworek

Odp: Nasza Akcja Charytatywna !
« Odpowiedź #3278 dnia: Marzec 20, 2009, 02:24:50 pm »
326,70
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Encaitar

Odp: Nasza Akcja Charytatywna !
« Odpowiedź #3279 dnia: Marzec 20, 2009, 06:44:12 pm »
326,80
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline CD Jack

  • VIP
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Nasza Akcja Charytatywna !
« Odpowiedź #3280 dnia: Marzec 21, 2009, 02:31:51 am »
Panowie (i ewentualne Panie, które możliwe że przegapiłem, ale po kilkudziesięciu stronach szlag mnie trafił)!

To jest jakaś paranoja! Wy się tutaj jaracie, że po kliknięciu w pajaca gdzies tam 10 groszy do dzieci trafi (lub nie) i przy okazji sobie poprawiacie samopoczucie "pomagając innym". Nabijacie sobie posty i podobnie nadmuc**jecie ego, że pomagacie dzieciakom... Sorki, ale czuję się lekko ... ? ... gdzie tam! strasznie!! rozczarowany! Po dwóch latach waszego klikania  wyszło jakieś niecałe 400 zł!! i do tego iluzoryczne (bo nikt tej kaski nie widział, ani efektów tej "inwestycji"). Dlatego proszę o przestanie z takimi bzdurami i przejście do konkretów! :-)

Niedawno (w styczniu 2009) na forum Gildii Komiksu padła od jednego z forumowiczów propozycja zebrania paru złotych by zakupić kilkanaście komiksów z wyprzedaży i rozdać je wśród dzieciaków w podstawówkach na terenach wiejskich. Sporo osób się zglosiło dając po 10 zł, inicjator akcj zakupił komiksy po 50 gr za sztukę, pojechał do szkół, rozdał dzieciakom, zrobił relację i zdjęcia by uczestnicy wiedzieli, że na piwo to nie poszło :-)

Może podobną akcję i Wy zrobicie? Bitewniakowcy z założenia nie są osobami biernymi (muszą starać się na każdym kroku by zrobić turniej lub wziąć w nim udział, przygotować figurki, i ogólnie walczyć) więc wydaje mi się, że znaleźlibyscie siły na zrobienie sensownej akcji. Oczywiście biorę pod uwagę, że nie byłoby to takie proste jak opisane kupienie komiksów z wyprzedaży (poczytajcie tamten wątek) i ich rozdanie, bo ewentualne zaszczepienie bitewniakowej pasji może być trudniejsze, ale tym bardziej korzyść może być większa! Szczerze mówiąc nie wiem i nie mam na teraz pomysłu jak w prosty sposób to zrobić, ale chętnie się do tego dołoże w kwestii konkretnych kosztów i przeleję na wskazane konto 100 zł na początek rozsądnej akcji dla dzieciaków, której efekty będzie ewentualny realizator mógł opisać w tym wątku.

Jakby nie było poddaję pod dyskusję sensowność tej licytacji po 10 gr i oferuję finansowe wsparcie dla konkretnego działania dla dzieciaków.

Pozdrawiam

Edit po kilku godzinach snu:

Przypomniało mi się, że jakiś czas temu kilku graczy z GKFu pojechało autem do jakiegoś domu dziecka lub szkoły? ośrodka wychowawczego? (dokładnie nie pamiętam) na peryferiach Trójmiasta i zrobiło tam pokazy grania, może jakieś malowanie figurek (każdy dzieciak by dostał swojego plastika po pomalowaniu) itp.

Pozdrawiam ponownie :-)
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2009, 11:33:16 am wysłana przez CD Jack »
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Ryceros

Odp: Nasza Akcja Charytatywna !
« Odpowiedź #3281 dnia: Marzec 21, 2009, 07:11:14 pm »
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy........

326,90

Offline Ribald

Odp: Nasza Akcja Charytatywna !
« Odpowiedź #3282 dnia: Marzec 21, 2009, 09:46:49 pm »
@ CD Jack

Na Święta moje koło naukowe zorganizowało zbiórkę zabawek dla dzieciaków z domu dziecka. Zebraliśmy dwa worki. Ostatnio rozdałem sporo pozycji z mojego księgozbioru innym dzieciakom. Ten temat traktuję jako zachętę do pomocy właśnie, nie formę "na odczepnego".

I jest dla mnie doprawdy żenujące, że muszę się "tłumaczyć"


327
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Odp: Nasza Akcja Charytatywna !
« Odpowiedź #3283 dnia: Marzec 22, 2009, 09:06:52 am »
327,10
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ryceros

Odp: Nasza Akcja Charytatywna !
« Odpowiedź #3284 dnia: Marzec 22, 2009, 12:46:02 pm »
no i mamy okrągłe 327.20

 

anything