trawa

Autor Wątek: Męski tyłek kontra majty  (Przeczytany 221365 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 30, 2006, 10:32:01 am »
Cytat: "Szyszka"
na podryw

Ryouji Kaji ^^ , ale co by zostało dla mnie?

Cytat: "Szyszka"
Z kim by poszedł na piwo

Na piwo to bym raczej poszedł z kumplem, a nie... kreskówką. :P Choć jeśli miałbym kogoś (nie zenska postać) wybrać do pogaduszek przy piwie, to bym długo myślał i chyba też Kajiego bym wybrał (gdyby to miała być miła rozmowa). Bo bełkotać z cieniasami nie lubię. :)
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 30, 2006, 10:39:04 am »
Wracając do ideałów męskiej urody - dla mnie takim jest padre Alexander Anderson. Prawdziwy święty rycerz krzyżowy w stanie ciągłej krucjaty przeciw złu. Jego dusza jest tak ciemna, że tylko zarżnięcie legionu wampirów może go odkupić.
A co do walorów fizycznych - dwa metry wzrostu, czarny płaszcz do samej ziemi, koloratka, połyskujące okulary - która laska by się mu oparła? Ale on gardzi laskami, bo poświęcił swój los na ołtarzu walki o dobro świata.
Taki właśnie powinien być facet. Mroczny, tajemniczy, z dwoma dwumetrowymi tasakami w łapach, walka ze złem, końska dawka szaleństwa, zez rozbieżny i powinien recytować sentencje w obliczu śmierci.
Ale najbardziej podoba mi się jego uśmiech. Sam chciałbym taki mieć.

Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 30, 2006, 11:00:34 am »
Omg, ale forum "śmiga".

A co do facetów, to Chris z ZegaPain. Chyba głównie za postawę w związku (jeden z lepszych wątków w tym anime)

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 30, 2006, 11:25:01 am »
upodobanie do księży jest nieco na bakier, hihi. szczególnie modyfikowanych genetycznie.

wszystkie mroczne, dewiacyyjne typy mile widziane :P
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline steelie

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 30, 2006, 11:32:39 am »
Pierwsze miejsce oczywiście na zawsze należy do ojca Aleksandra Andersona. Szaleństwo, fanatyzm, błyskające okulary i wspaniały styl walki.
Inne ciekawe postacie to Wolfwood, Vash (lubię go, mimo że jest taki szlachetny i bohaterski), Fuyutsuki z NGE. Kaji jakoś nie wzbudził mojej szczególnej sympatii.

BTW Kiedy zobaczyłem ten temat wiedziałem, że autorką jest Szyszka jeszcze zanim spojrzałem te kilka centymetrów w prawo :)

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 30, 2006, 11:38:08 am »
Cytat: "steelie"
BTW Kiedy zobaczyłem ten temat wiedziałem, że autorką jest Szyszka jeszcze zanim spojrzałem te kilka centymetrów w prawo :)


nie wiem, czy śmiać sie czy płakać :P czuję się zaszczycona, bo nieważne jak by mówili, ważne, żeby mówili, coś w tym jest.

niezaleznie od mojgo błazeństwa, temat jest jak najbardziej poważny...

przynajmniej pokojówki stąd wypłoszę, a kysz!
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 30, 2006, 11:47:00 am »
Cytat: "Szyszka"

przynajmniej pokojówki stąd wypłoszę, a kysz!


Mam to traktować jak wyzwanie? ^^ Oj, bo poszczuję krokodylem :lol:

A na poważnie, po dłuższym zastanowieniu, jeśli miałbym sobie kogoś stawiać jako wzór pewnych cech i zachowań to Maes Hughes. Tak, zdecydowanie postać godna uwagi.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 30, 2006, 11:54:25 am »
słuchaj, Huges to chyba jedyny facet, który ruszył mojego brata :p W sensie charakteriologiczno-społeczno-szlachetnym.

nota bene, przez niego (nie brata) moja żelazna koleżanka się pobeczała. zjadłyśmy z tej okazji litr lodów algidy...  edit - a krokodli się nie boję, nie mam pończoszek do darcia :P
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 30, 2006, 11:58:35 am »
W mangach/anime mało jest facetów z którymi można by pójśc na kawę i na rozmowy. Czy też oceniając ich czysto estetycznie powiedzieć o nich, że są przystojni. Na listę taką trafią: Sakon (Yotoden), Duke (Golgo13), Darkside i Enji (Darkside Blues), Koji (Z/B), D (VHD). I to koniec.

Zdecydowanie więcej przystojnych i inteligentnych panów odnajdzie się w komiksie zachodnim. Dwa moje największe typy to Crispus Allen (Gotham Central) i Slim (Better Living Through Crime).

Offline flowingwater

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 30, 2006, 12:41:21 pm »
eh, wróciłam po nocy w "bezsenności" ;) . dla mnie ojcieć Andersen jak najbardziej ;)  :lol: , dlaczego Dread nigdy ni emiał go w avkuu?  no i ten blondynek z Tenjo Tenge całkiem fajny^^ :)  8)

Offline Miranda

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 30, 2006, 01:16:49 pm »
A co sądzicie o postaci o wdzięcznym imieniu Sephiroth? (Z tym panem raczej na kawę czy piwo się nie da iść ;) )

(PS. Mój kumpel ma bardzo proste kryteria jeśli chodzi o animowanych facetów - ten który ma katanę jest dobry  :p  )
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline flowingwater

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 30, 2006, 01:23:43 pm »
a tak Mirando ^^, no i Cloud
 
Cytuj
(PS. Mój kumpel ma bardzo proste kryteria jeśli chodzi o animowanych facetów - ten który ma katanę jest dobry  )

 :lol:  ja mam podobnie, tylko musi być jeszcze przystojny :oops:

Offline Miranda

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 30, 2006, 01:30:59 pm »
Cytat: "flowingwater"
ja mam podobnie, tylko musi być jeszcze przystojny :oops:


Co racja to racja :D A co zrobić, jeżeli jest przystojny a nie jesteśmy pewni czy "dobry" bo nie ma katany? Wtedy znowu przydaje się mój kumpel: "To że nie nosi katany przy sobie to jeszcze o niczym nie świadczy, on na pewno jakąś trzyma w szafie"  :D (to był chyba komentarz do Alucarda jeśli mnie pamięć nie myli)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 30, 2006, 02:31:02 pm »
absolutnie popieram przedmówczynie. każdy bisz ma tak naprawdę katanę, choć wyciągnięcie jej z szafy zdecydowanie poprawia jego biszowatość. Kosmyczek mile widziany.
Seph-chan kawaii :) uwielbiam arty z FFVII. Jak już przy grach jesteśmy - Tales of Abyss. Wszystkich bym do domu wzięła (żeby pomagali Kenshinowi sprzątać, niech się mały nie przemęcza za bardzo). Jak Goddeski mnie nie ruszają fabularnie, to kreska jest śliiiiiiiiczna (pod watunkiem, że postacie mają nosy, a nie kropki) więc chara-design tego pana boginkowatego tylko poprawia świetny charakter postaci Talesów.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Miranda

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 30, 2006, 04:14:07 pm »
Cytat: "Szyszka"
każdy bisz ma tak naprawdę katanę, choć wyciągnięcie jej z szafy zdecydowanie poprawia jego biszowatość


Ha, dlatego lubię pana Jirou z BBB :D

Cytat: "Szyszka"
szyszki lubią też nieletnich :P RahXephon i FMA, hihi :P


To ja jeszcze dodam:
Daisuke (D.N.Angel) - bo w swojej młodzieńczej naiwności jest bardzo pocieszny
Wolfram (Kyou Kara Maou) - bo w swoich przejawach zazdrości jest bardzo zabawny
Allen Walker (D.Gray-man) - na razie za to, że jest, coś więcej dodam jak się seria skończy ;)

I co Wy na to? :D
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!